Προς το περιεχόμενο

[Wii acc] SpeedLink Board Bag-Blue @public 0.50€ [expired]


magdalhnh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σκέφτομαι να το πάρω και μετά να πάρω και ένα 360 τι σου είναι ο καταναλωτισμός. :P

http://www.insomnia.gr/topic/489394-microsoft-αν-θέλετε-κονσόλα-που-λειτουργεί-offline-πάρτε-xbox-360-video/

Ακόμα ένας λόγος να πάρεις 360  :P

 

Btw τα Public τον πέτυχαν το στόχο τους. Σχεδόν όλοι πήραμε πράγματα που δεν χρειαζόμασταν και αυτοί ξεστόκαραν!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις έσκασε μήνυμα για την αποστολή της βρουβοσακούλας. Αποφάσισα να μην παραλάβω.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Εγώ που παρήγγειλα μια μέρα πριν από σένα, το ίδιο και μια φίλη μου η οποία παρήγγειλε μαζί και τα ακουστικά της Sony στα 8 ευρώ, ακόμα περιμένουμε. Εγώ Θεσσαλονίκη, εκείνη Αθήνα.

Σήμερα μάλιστα τους πήρε τηλ και ρώτησε τι γίνεται με την παραγγελία της, αφού τα ακουστικά ήδη τα παραλάβανε μέλη του isnomnia, που παρήγγειλαν πολύ αργότερα από εκείνη και η υπάλληλος στο τηλεφωνικό κέντρο την ρώτησε τι είναι το isnomnia και όταν της είπε ότι είναι τεχνολογικό φορουμ, είπε πως δεν το γνωρίζει :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

...ήδη τα παραλάβανε μέλη του isnomnia...

...την ρώτησε τι είναι το isnomnia και όταν της είπε ότι είναι τεχνολογικό φορουμ, είπε πως δεν το γνωρίζει :shock:

 

Ουτε εγω το ξερω το isnomia... :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά παρέλαβα σήμερα, ντράπηκα να τη γυρίσω πίσω! Τόσα κάνει όντως, με το που πήγα να την ανοίξω μου έμεινε το φερμουάρ στο χέρι! Μάλλον πάω για doa... Αν κάποιος τη θέλει στα 35 λεπτά pm me...

 

Sent from my iPhone using Insomnia

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το τσιμπησα και εγω το Moysepad.. καλο φενετε και ειναι και steel... για να δουμε απο αμαζον 20 δολλαρια περιπου

το παρέλαβα το pad, απλά τα σπάει,είναι και το limited edition,τρομερή επιφάνεια και με το g400 που έχω είναι καλός συνδιασμός!

+οτι είναι μεγάλο και βολεύει αμα παίζεις σε low dpi οπου χρειάζεται να κάνεις μεγάλες κινήσεις με το χέρι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο ειδα και το τσιμπησα οτι ειναι πιο μεγαλο απο αυτο που εχω τωρα.. παιζω και σε 800-1000δπι και το χρειαζομαι... και εγω το g400 θα στεγασω :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 μέρες μετά την παραγγελία μου, ελαβα sms που μου την ακυρώνει. Κατα τα άλλα, τηρείται σειρά προτεραιότητας.

Εμένα με πήραν να μου ζητήσουν συγγνώμη για το πληκτρολόγιο σήμερα επειδή τους έδωσα αρνητική στο σκρούτζ(που πλέον δεν υπάρχει σαν κατάστημα εκεί). Μπορεί να είσαι τυχερή και να σε πάρουν και σένα!! ^^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα με πήραν να μου ζητήσουν συγγνώμη για το πληκτρολόγιο σήμερα επειδή τους έδωσα αρνητική στο σκρούτζ(που πλέον δεν υπάρχει σαν κατάστημα εκεί). Μπορεί να είσαι τυχερή και να σε πάρουν και σένα!! ^^

 

Συγνώμη σου ζήτησαν, πληκτρολόγιο σου δώσανε; Γιατί αν δεν σου δώσαν, τι να την κάνεις την συγνώμη τους;

Εγώ εντάξει, δεν καίγομαι και τόσο για την τσαντούλα, με ενόχλησε όμως η κοροιδία.

 

edit: Καλά μιλάμε είναι πολύ αστείοι. Μόλις έριξα μια ματιά στα email μου και έχω μήνυμα τους, που με καλεί να παραλάβω!!!

 

sms 16:11μμ Αγαπητέ πελάτη, θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε, ότι το προιόν GC ACC WII SPEED BOARD BAG WIIFIT της παραγγελίας σας ΧΧΧΧΧΧ έπειτα από εκτεταμένη αναζήτηση, δεν βρέθηκε διαθέσιμο στο δικτυο των προμηθευτών μας και θα αφαιρεθεί από την παραγγελία σας. ( μόνο αυτό είχα παραγγείλει)

 

mail 5:38 μμ Αγαπητέ πελάτη,

Η παραγγελία σας είναι έτοιμη προς παραλαβή! Μπορείτε να περάσετε να την παραλάβετε από το κατάστημα Θεσσαλονίκη - Τσιμισκή αναφέροντας «Παραλαβή ηλεκτρονικής παραγγελίας».

Η παραγγελία σας θα παραμείνει κρατημένη προς παραλαβή για 5 ημέρες και μετά από αυτό το διάστημα τα προϊόντα θα αποδεσμευτούν κι ενδέχεται να μην είναι διαθέσιμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη σου ζήτησαν, πληκτρολόγιο σου δώσανε; Γιατί αν δεν σου δώσαν, τι να την κάνεις την συγνώμη τους;

Εγώ εντάξει, δεν καίγομαι και τόσο για την τσαντούλα, με ενόχλησε όμως η κοροιδία.

Μπορεί!!!! 10% έκπτωση για πληκτρολόγιο της επιλογής μου. To φθηνότερο wireless βγαίνει 13€. Σχεδόν 200% ακριβότερο από αυτό την προσφοράς...  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...