Προς το περιεχόμενο

Το πιο συγκινητικό τέλος video-game


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

SPOILER ALERT

Εδώ θα μιλάμε για τέλη παιχνιδιών. Αν δεν θέλετε να τα μάθετε μην μπείτε καν στον κόπο να διαβάσετε.

 

 

 

 

Οι γυναίκες κλαίνε με τον τιτανικό, εμείς κλαίμε με το RDR. Ποιό είναι το ending που σας συγκίνησε πιο πολύ. Εμένα φυσικά το RDR.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 44
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τρία που μου έρχονται στο μυαλό είναι τα The Longest Journey , Baldurs Gate II Throne of Bhaal και Mafia 1

 

Μου αρέσουν πολύ όμως τα games με multiple endings και επιλογές όπως τα witcher και τα Vampire The Masquerade

Επεξ/σία από ilos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mafia 2 και από εμένα. Ακομα κ την δεύτερη φορα που το τερματισα δεν περιμενα δακρύζω. (λίγο πιο πολύ από το κανινικο)

Θα πω και κάτι άλλο. Το assassins creed 2 ήταν συγκλονιστικό, ειδικά η αρχή. Έκλαψα όμως αρκετά με μια μικρού μήκους animated ταινία που έδειξε το τέλος του ezio.

Sent from my LG-E900

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Mafia 2 και από εμένα. Ακομα κ την δεύτερη φορα που το τερματισα δεν περιμενα δακρύζω. (λίγο πιο πολύ από το κανινικο)

Θα πω και κάτι άλλο. Το assassins creed 2 ήταν συγκλονιστικό, ειδικά η αρχή. Έκλαψα όμως αρκετά με μια μικρού μήκους animated ταινία που έδειξε το τέλος του ezio.

Sent from my LG-E900

Ακριβώς αυτό έπαθα και εγώ, που πέθανε από καρδιά Ezio. Το Mafia 2 που ήταν εξαίσιο παιχνίδι, στο τέλος, τον σκοτώνουν τον φίλο του Vito;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...