Προς το περιεχόμενο

Βιντεο στο youtube


Fotaki5

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εφτιαξα προσφατα ενα βιντεο με το movie maker και οταν το ανεβασα στο youtube οι εικονες δεν εμφανιζονταν, η οθονη ηταν μαυρη. γιατι εγινε αυτο; μου εχει συμβει και παλιοτερα... :mellow:  :unsure:  :huh:  :( 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι και εμενα μου το ειχε κανει δεν θυμαμαι ομως τι εκανα και δουλεψε, μετα οταν τελειωνεις το βιντεο και το παιζεις στο pc σου στις δειχνει? για δοκιμασε να το κανεις με αλλο φορματ το βιντεο οταν πας να το αποθηκευσεις απο το movie maker σε avi να δεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://windows.microsoft.com/el-gr/windows-vista/publish-a-movie-in-windows-movie-maker

 

Για να δημοσιεύσετε μια ταινία στον υπολογιστή σας
  1. Κάντε κλικ στο μενού Αρχείο, κάντε κλικ στην εντολή Δημοσίευση ταινίας.

  2. Κάντε κλικ στο μενού Αυτόν τον υπολογιστή και στη συνέχεια κάντε κλικ στο κουμπί Επόμενο.

  3. Στο πλαίσιο Όνομα αρχείου, πληκτρολογήστε ένα όνομα για την ταινία.

  4. Στο πλαίσιο Δημοσίευση σε, επιλέξτε που θέλετε να αποθηκεύσετε την ταινία σας μόλις δημοσιευτεί και στη συνέχεια πατήστε το κουμπί Επόμενο.

  5. Επιλέξτε τις ρυθμίσεις που θέλετε να χρησιμοποιήσετε για να δημοσιεύσετε την ταινία σας και στη συνέχεια κάντε κλικ στο κουμπί Δημοσίευση.

  6. Αν θέλετε να παρακολουθήσετε την ταινία σας μετά τη δημοσίευσή της, επιλέξτε το πλαίσιο ελέγχου Αναπαραγωγή της ταινίας όταν κάνω κλικ στο κουμπί "Τέλος".

  7. Κάντε κλικ στο κουμπί Τέλος.

 

Στο 5 μπορείς να δοκιμάσεις με διάφορες επιλογές...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι και εμενα μου το ειχε κανει δεν θυμαμαι ομως τι εκανα και δουλεψε, μετα οταν τελειωνεις το βιντεο και το παιζεις στο pc σου στις δειχνει? για δοκιμασε να το κανεις με αλλο φορματ το βιντεο οταν πας να το αποθηκευσεις απο το movie maker σε avi να δεις

τελικα εκανα λαθος, ουτε στο pc τις δειχνει. τωρα τι κανουμε;;;; :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...