Προς το περιεχόμενο

TV με ενσωματομενο MPEG 4


nikos_greece

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα θέλω να ρωτήσω αν μια τηλεόραση που εχει ενσωματομενο αποκωδικοπιητη οταν μπει το Σημα χρειάζεται ρύθμιση η μπαίνει αυτόματα ;;;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διάβασε το εγχειρίδιο.....

κατά 99% θα πρέπει να μπεις στο μενού και να κάνεις κάποια αυτόματη σάρωση για να βρει τα κανάλια,υπάρχουν όμως και tv που έχουν έτοιμη αποθηκευμένη λίστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξη παιδιά βρήκα το μοντέλο (Samsung syncmaster t200 hd) και σύμφωνα με αυτά που διάβασα στο Internet εχει απο Μονή της...το θέμα ειναι πως το ρυθμίζεις....:P

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτόματα μολις την ανοίξεις. Θα το ζητήσει μόνη της. Θα επιλέξεις Γλώσσα, χώρα και θα κανει αναζήτηση μόνη της. Το μόνο που θα μείνει είναι να τα ταξινομήσεις σε μια σειρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτόματα μολις την ανοίξεις. Θα το ζητήσει μόνη της. Θα επιλέξεις Γλώσσα, χώρα και θα κανει αναζήτηση μόνη της. Το μόνο που θα μείνει είναι να τα ταξινομήσεις σε μια σειρά.

φυλε μου ακου το προβλημα μου...ενω το κοντρολ εχει κουμπι tv-dtv επιλεγω το dtv που λενε ολα τα καναλια και μου λεει πωσ δε βρε8ηκε καναλη....βεβεα λενε να συντονιστω και σε μια συχνοτητα το οποιο δε ξερω να το κανω.....:/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φυλε μου ακου το προβλημα μου...ενω το κοντρολ εχει κουμπι tv-dtv επιλεγω το dtv που λενε ολα τα καναλια και μου λεει πωσ δε βρε8ηκε καναλη....βεβεα λενε να συντονιστω και σε μια συχνοτητα το οποιο δε ξερω να το κανω.....:/

Βρε μια αλλεργία που την έχουμε οι έλληνες στα εγχειρίδια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε μια αλλεργία που την έχουμε οι έλληνες στα εγχειρίδια...

φυλε μου τα ενχιριδια που εχω δεν λενε τιποτα.....:/

 

http://www.samsung.com/gr/consumer/pc-peripherals-printers/monitor/others/LS20TDDSUV/EN-spec

 

αυτη ειναι.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://downloadcenter.samsung.com/content/UM/200904/20090413220725187/BN59-00904A-01Gre.pdf

 

Σελίδα 57 και μετά...

 

Хώρα

Προτού χρησιμοποιήσετε τη λειτουργία Αυτόμ. αποθήκευση, επιλέξτε τη χώρα στην οποία
χρησιμοποιείται το προϊόν. Εάν δεν βρείτε τη χώρα σας στον κατάλογο, επιλέξτε Others
('Αλλες χώρες).
Αναλογικό κανάλι
Μπορείτε να αλλάξετε τη χώρα για τα αναλογικά κανάλια.
Ψηφιακό κανάλι
Μπορείτε να αλλάξετε τη χώρα για τα ψηφιακά κανάλια.
 Σημείωση
Εμφανίζεται η οθόνη εισαγωγής κωδικού ΡΙΝ. Εισαγάγετε τον 4ψήφιο κωδικό PIN.
Αυτόμ. αποθήκευση

Του λες ότι έχεις ψηφιακά και κάνεις αυτόματη αποθήκευση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν επιλεγω το DTV και παω στο menu για να κανω αναζητηση για ψηφιακα καναλια δε μου εμφανιζει την επιλογη καναλια που παω για να κανω αναζητηση....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...