Προς το περιεχόμενο

χενα, εγκαυμα και μετα τι?


ρεσπεψτ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα ,

Μια μερα μου ηρθε ιδεα να κανω ταττοο χενα , επειδη ειχα ακουσει πολλα πηγα σε γνωστο μαγαζι , με διαβεβεωσε οτι δεν υπαρχει προβλημα για μετα για καποιο σημαδι κτλ κτλ κτλ

 

μου εκανε ενα τραιμπαλ λοιπον στο ποδι και τις αφησα ενα ωραιο 60ευρω...

 

μετα απο 12 μερες αρχισε να με πιανει φαγουρα και να ψιλοφευγει και το πλακωσα με νερο και αφρολουτρο οταν εκανα μπανιο και εφυγε..

 

τωρα μετα απο 7 μερες που βγηκε , το ποδι μου εχει πριστει οπου ηταν η χενα και εχει κανει σαν εγκαυμα

 

το απογευμα  θα παω σε δερματολογο να δω τι θα γινει!!!

 

Το θεμα μου ειναι στο μαγαζι αυτο τι μπορω να κανω.... 

 

Ξερω ειμαι απαραδεκτος καλα να παθω αλλα ΔΕΝ πηρα αποδειξη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μου αρεσουν,  απλα λεω να δοκιμασω μηπως αλλαζα γνωμη αλλα επιβεβαιωθηκα πληρως!

 

κανονικο ειχε διπλασια ακριβως τιμη αλλα δεν θα εκανα και τσαμπα να ηταν γιατι ξερω οτι το πολυ σε ενα χρονο θα το βαριομουν τεσπα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως θα ήταν καλύτερα τελικά να το είχες ψάξει πριν το κάνεις? Και το γεγονός οτι κάθεσαι και το συζητάς στο forum, αντί να πας σε δερματολόγο ΧΤΕΣ, μου φαίνεται λίγο κάπως εμένα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το χα ψαξει αλλα μαλλον δεν το εψαξα καλα.... και ειναι η πρωτη φορα που την παταω ετσι

 

τι λιγο καπως ?? λες να ειμαι ηλιθιος το πρωι πηγα σε νοσοκομειο και το απογευμα εχω ραντεβου σε δερματολογο δικο μ...

 

και γυρισα ασαπ απο διακοπες.. τι αλλο να εκανα!!!!! τεσπα και στο γουγλη στην αναζητηση την ελλαδα για εγκαυμα βγαζει 2-3 περιστατικα  που να περιμανα οτι θα ημουν το επομενο???? wtf! :cry:  :shock:  :mad:  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nai ηταν μαυρο πισσα....



ενημερωτικα αν ενδιαφερεται κανεις: το καθε δερμα μπορει να ειναι αλλεργικο σε διαφορετικα χρωματα... εγω πχ στο μαυρο που εκανα...

 

μια αλοιφη λοιπον και σε 10 - 15 μερες κομπλε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περαστικα,κ να ξερεις καμμια σχεση η "χεννα"που σου εκαναν με τα ταττουαζ...Μην ακυρωνεις το ενα επειδη το αλλο σου εκανε προβλημα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nai ηταν μαυρο πισσα....

 

ενημερωτικα αν ενδιαφερεται κανεις: το καθε δερμα μπορει να ειναι αλλεργικο σε διαφορετικα χρωματα... εγω πχ στο μαυρο που εκανα...

 

μια αλοιφη λοιπον και σε 10 - 15 μερες κομπλε!

 

 

τελικά σου πέρασε;

 

σου συνέβη αυτό επειδή ήσουν αλλεργικός;

 

τί αλλοιφή πήρες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεσα σε δυο μερες βελτιωθηκε αρκετα η κατασταση του ...flixotide και αντιβιοιωση εγινε καθαρα και μονο επειση ειμαι αλεργικος σε αυτο και ο δερματολογος με διαβεβαιωσε οτι θα φυγει τελειως χωρις να αφησεις σημαδι... τωρα θα δειξει ο χρονος...

 

ευχαριστω για τα περαστικα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...