Προς το περιεχόμενο

Game Booster


saddarac

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αναρωτιέμαι ώρες ώρες...

Αυτο το πρόγραμμα κάνει πραγματική διαφορα στα games  ή είναι marketίστικο trickάκι;;

Και αν όντως έχει διαφορά σε τι νούμερα κυμαίνεται (στα fps);

Είναι μόνο στα fps ή και αλλού;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνει όντος δουλειά... Απλά απενεργοποιεί διάφορα προγράμματα που τρέχουν την ώρα του game και δεν χρειάζονται ή επιβαρύνουν το PC.

Κάποια καλά είναι:

Advanced System Optimizer (Game Booster έχει tool)
Razer Game Booster (απλά πρέπει να επιλέξεις εσύ ποια προγράμματα να κλείνουν γιατί με το default δεν γίνετε δουλειά)

Τώρα για τα fraps δεν το έχω κοιτάξει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνει όντος δουλειά... Απλά απενεργοποιεί διάφορα προγράμματα που τρέχουν την ώρα του game και δεν χρειάζονται ή επιβαρύνουν το PC.

 

Κάποια καλά είναι:

 

Advanced System Optimizer (Game Booster έχει tool)

Razer Game Booster (απλά πρέπει να επιλέξεις εσύ ποια προγράμματα να κλείνουν γιατί με το default δεν γίνετε δουλειά)

 

Τώρα για τα fraps δεν το έχω κοιτάξει...

Ευχαριστώ φίλος!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου προτεινω να βαλεις το razer και οχι το advanced. Πραγματικα κανει δουλεια απλα πρεπει να το ρυθμισεις λιγακι οπως ειπε ο evo. Απλα με λιγα λογια απενεργοποιησει καποιες υπηρεσιες που δεν χρειαζονται να τρεχουν οταν τρεχεις το παιχνιδι με αποτελεσμα να εχεις μια καλυτερη αποδοση! Evo να σε ρωτησω κατι εγω με το razer. Εχω βαλει παραδειγμα εναν playstation 2 emulator. Θα λειτουργησει με το προγραμμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά ναι... Σου λέω λογικά γιατί είχα κάνει το ίδιο με το advanced σε άλλο πρόγραμμα ακόμα και στο mozilla :P

Αλλά για τα ps2 emulator ότι και να κάνεις θα σου κολλάει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχα ξερω ξερω μην αγχωνεσαι το ξερω οτι θα κολλαει δεν εχει φτιαχτει καλος καλος emulator και το pc δεν ειναι και τοσο ισχυρο...δηλαδη ακομα και με προγραμματα γινεται? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To razor είναι η καινούργια έκδοση του bame booster μετά που αγοράστηκε η iobit από την razor αλλά έχει φάει πολύ θάψιμο στο cnet και σχεδόν όλοι προτιμούν την παλιά έκδοση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...