Προς το περιεχόμενο

Πρώτες εντυπώσεις από τα Windows 8.1 (Video)

Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

• Απαντήσεις 168
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

1. Είναι καθυστερημένοι 2. Μου έκλεισαν την ERA Sport και δεν έχω τι να ακούσω στη δουλειά 3. Πότε θα σταματαήσει η μόδα με τα συνεχή updates? Δεν αντέχω άλλο, αντί να ασχολούμαστε με την παραγωγικό

Για αχαριους οτι και να τους βάλεις,δυσχρηστο θα είναι!Αν γνωρίζεις καλα να χρησιμοποιεις τα vista&7 ειναι piece of cake να προσαρμοστεις στα 8 και να δουλεύεις ακριβώς οπως δουλευες και στα 7!

Beta testers?Μήπως ειναι αυτοι που τρεχουν να εγκαταστησουν κατι που ειναι δηλωμενο οτι ειναι BETA,δλδ οχι η τελικη μορφη του προϊόντος και μετά βγαίνουν και κραζουν οτι δε δουλεύει σωστα και παραπονι

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μετά από τόσους μήνες χρήσης, το modern το έχω μόνο για ρολόι, καιρό, εορτολόγιο και καμιά 20ρια συντομεύσεις προγραμμάτων χωρισμένα σε κατηγορίες. Το έχω αφήσει να bootάρει εκεί για να ρίχνω μια γρήγορα ματιά σε αυτά και τέλος. Θα μπορούσα να ζήσω χωρίς αυτό.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • 2 μήνες μετά...

εκανα update σε windows 8.1 και μου ζητουσε εμαιλ και κωδικο και απο local acount εγινε λογαριασμος στο cloud.μπορω να τον ξαναγυρισω το λογαριασμο σε local γιατι εχω αρχεια που τα δουλευω εκτος internet?

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.