Προς το περιεχόμενο

[TV] 42'' LG 42LM3450 Led 3D 369€ @Κολομβούνης [expired]


Nels

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 Καλησπέρα σε όλους, είχα παει το απογευμα στο εν λόγω κατάστημα για να αγοράσω μια φραπιέρα, είδα την προσφορα (απο 499 ευρώ αρχική τιμή), ψαχνω καιρό τηλεοραση και μου φάνηκε καλή ευκαιρία δεδομένου ότι οι τιμές στον τσιγκούνη ξεκινάνε από 453 €. Έχει κανείς τη συγκεκριμένη τηλεοραση να μας πει εντυπωσεις?

Αν ενδιαφέρεται καποιος πρέπει να βιαστεί γιατι μια υπαλληλος μου είπε ότι η προσφορά  ήταν μόνο για σήμερα και αύριο. Μέχρι να επιστρέψω σπιτι ψηθηκα για την αγορα αλλα στο site τους στο Internet δεν το βλέπω. Θα πάρω το πρωι τηλ να ρωτήσω αν ισχύει ακόμη για να μην τρεχω τζάμπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παιδιά τι σας χαλάει σαν προσφορά για να καταλάβω; αν ισχύει βέβαια; ούτε ο Κολομβούνης είμαι αλλά σε αυτή την τιμή παίζει κάτι καλύτερο; εννοείται πως και με 1000 ε παίρνεις καλύτερη TV, αντί για ειρωνεία μήπως θα έπρεπε να ρίχνετε κανα επιχείρημα;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Καλησπέρα σε όλους, είχα παει το απογευμα στο εν λόγω κατάστημα για να αγοράσω μια φραπιέρα, είδα την προσφορα (απο 499 ευρώ αρχική τιμή), ψαχνω καιρό τηλεοραση και μου φάνηκε καλή ευκαιρία δεδομένου ότι οι τιμές στον τσιγκούνη ξεκινάνε από 453 €. Έχει κανείς τη συγκεκριμένη τηλεοραση να μας πει εντυπωσεις?

Αν ενδιαφέρεται καποιος πρέπει να βιαστεί γιατι μια υπαλληλος μου είπε ότι η προσφορά  ήταν μόνο για σήμερα και αύριο. Μέχρι να επιστρέψω σπιτι ψηθηκα για την αγορα αλλα στο site τους στο Internet δεν το βλέπω. Θα πάρω το πρωι τηλ να ρωτήσω αν ισχύει ακόμη για να μην τρεχω τζάμπα.

τρεχα και παρτην.η τιμη ειναι super.

εγω εχω παρει το απλο μοντελο χωρις 3d και η τηλεοραση ειναι αψογη για τα λεφτα της

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν καποιος σε ενα προιον κριτηριο του ειναι ΜΟΝΟ η τιμή τοτε οκ πάσο.

Επειδη πριν ενα μηνα πηρα τηλεοραση και ειχα ριξει πολυ διαβασμα και ψαξιμο θα σου ελεγα αν μπορεις να ανεβεις λιγο στο buget σου και να κοιταξεις αλλα μοντελα μιας και μιλάμε για 3D τηλεόραση και οχι καποια απλη.

Προσωπικα τη συγκεκριμένη την ειχα δει σε πολλα καταστηματα και δεν μου αρεσε καθολου. Eχει αρκετο crosstalk και clouding.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την ιστορία, ποια πήρες;

Την 47αρα LA690s. H lg ηταν μονοδρομος για εμενα, μιας και η active τεχνολογια 3D στο 5λεπτο μου προκαλουσε πονοκεφαλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πράγματι η τιμή είναι καλή..Προς τι η ειρωνία; 

 

Τώρα αν είναι καλή τηλεόραση δεν έχω ιδέα.

Φαντάζομαι η ειρωνεία είναι επειδή έχει πολύ λίγα posts και έγραψε στις προσφορές. Το να έχει κάποιος μερικές 100άδες ποστ και να γράψει έχει κάποια βαρύτητα. Το να μπαίνει ο άλλος με 1 post και να σου γράφει για προσφορά.... όσο να ναι σου κάθετε λίγο περίεργα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντάζομαι η ειρωνεία είναι επειδή έχει πολύ λίγα posts και έγραψε στις προσφορές. Το να έχει κάποιος μερικές 100άδες ποστ και να γράψει έχει κάποια βαρύτητα. Το να μπαίνει ο άλλος με 1 post και να σου γράφει για προσφορά.... όσο να ναι σου κάθετε λίγο περίεργα.

Οντως ο τροπος γραφής του θυμίζει τηλεμαρκετινκ αλλά αυτο δε λέει τίποτα. Η προσφορά αν όντως ισχυει είναι καλη. Θα προτιμούσες δηλαδή να μην την έγραφε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντάζομαι η ειρωνεία είναι επειδή έχει πολύ λίγα posts και έγραψε στις προσφορές. Το να έχει κάποιος μερικές 100άδες ποστ και να γράψει έχει κάποια βαρύτητα. Το να μπαίνει ο άλλος με 1 post και να σου γράφει για προσφορά.... όσο να ναι σου κάθετε λίγο περίεργα.

 

απο  τα ποσα μηνυματα και πανω εχει καποιος το δικαιωμα να ποσταρει στο τοπικ προσφορες???

 

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Φαντάζομαι η ειρωνεία είναι επειδή έχει πολύ λίγα posts και έγραψε στις προσφορές. Το να έχει κάποιος μερικές 100άδες ποστ και να γράψει έχει κάποια βαρύτητα. Το να μπαίνει ο άλλος με 1 post και να σου γράφει για προσφορά.... όσο να ναι σου κάθετε λίγο περίεργα.

 

Πολυ λαθος προσεγγιση θα μου επιτρεψετε να πω, δεν ειναι κριτηριο αξιοπιστιας ο αριθμος των ποστ. Μπορει σε καποιες περιπτωσεις να ειναι ενα στοιχειο που μονο ομως αν συνδιαστει με το περιεχομενο του ποστ και το ιστορικο του μελους θα μπορει να δωσει ενα "καταδικαστικο" αποτελεσμα. Εδω δεν εχουμε τετοιο δειγμα απο το ποστ, και μιας και η τιμη δεν ειναι κακη δεν μπορουμε να ειμαστε τοσο απαξιωτικοι.

Κανεις δεν ξεκινησε απο τα 500 για παραδειγμα ποστς, ολοι απο το μηδεν ξεκινησαμε. Επισης καποιοι δεν εχουν τον χρονο ή το χομπυ να ασχολουνται εντονα με τα φορουμς. Μην ειμαστε λοιπον παντα καχυποπτοι. Πιο σωστα, μπορει καποιος να ειναι καχυποπτος αν δεν μπορει να κανει αλλιως, αλλα ας μην απαξιωνει καποιον τοσο ευκολα και χωρις να εχει σοβαρες ενδειξεις.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...