Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • Moderators

Κακως ανοιξε χωριστο τοπικ από την στιγμη που υπαρχει ειδικο θεμα. Μεταφερεται φυσικα!

 

Και φυσικα στα 146 δολλαρια που το βλεπω ουτε προσφορα δεν υπαρχει. Μπορει  να υπηρξε για ελαχιστα (κατω από 8) λεπτα συμφωνα με το ποστ του cabdik.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κακως ανοιξε χωριστο τοπικ από την στιγμη που υπαρχει ειδικο θεμα. Μεταφερεται φυσικα!

 

Και φυσικα στα 146 δολλαρια που το βλεπω ουτε προσφορα δεν υπαρχει. Μπορει  να υπηρξε για ελαχιστα (κατω από 8) λεπτα συμφωνα με το ποστ του cabdik.

έχεις βρει κάποιο άλλο με FHD οθόνη στα 123 ευρώ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ νομίζω ότι ειναι πολύ καλή τιμή (και ας γκρινιάζει ο matrixxx  :-D  ).

 

Αν το παραγγείλουμε θέλει απλό ταχυδρομείο και σημείωμα πχ στο πακέτο ότι προκειται για δώρο/κορνίζα/τιμή χαμηλή? Τι κάνουμε γενικά;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ. σωστα μεταφερθηκε.  

 

ομως, εχω στειλει e-mail, να μου απαντησουν, γιατι υπηρξε αλλαγη σε NEWSLETTER, που υποτιθεται, οτι τα προιοντα και οι τιμες που μπαινουν εκει, ειναι ηδη ελεγμενες...!  

 

δεν μιλαμε για τιμες στο site..!  εκει το καταλαβαινω να υπαρχουν αλλαγες..!

 

περιμενω απαντηση..!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

έχεις βρει κάποιο άλλο με FHD οθόνη στα 123 ευρώ?

 

Ξαναδιαβασε τι έγραψα γιατί αυτο που γράφεις δείχνει ότι δεν το διαβασες σωστά. Τόσο εχει και αλλου λοιπόν, έτσι δεν είναι προσφορα. Δεν είπα "δεν αξίζει" ούτε είπα "αξίζει", αλλα "ΔΕΝ υπαρχει προσφορα" αφου δεν υπαρχει ουσιαστικη διαφορα τιμης από τον ανταγωνισμο!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδή κανείς δεν ψήνεται για το P5000 σ αυτή την προσφορά?

 

http://promotion.geekbuying.com/promotion/email_direct_weekend_show?jbeid=139851&utm_source=newsletter&utm_medium=EDM&utm_campaign=DMW_20150110_clickhere

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδή κανείς δεν ψήνεται για το P5000 σ αυτή την προσφορά?

 

http://promotion.geekbuying.com/promotion/email_direct_weekend_show?jbeid=139851&utm_source=newsletter&utm_medium=EDM&utm_campaign=DMW_20150110_clickhere

ψηνομαι εγω,αλλα με αυτα που διαβαζω για το p6000 χανομαι πραγματικα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...