Προς το περιεχόμενο

nokia lumia 920


nikos1965

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδιά ευχαριστώ για το ενδιαφέρον ...είχα ένα 710 και μπορώ να πω ότι μου άρεσε αρκετά..ποιο πολύ με ενδιαφέρει στο κινητό η κάμερα και το gps , από ότι κοίταξα στο πλαίσιο είναι πολύ καλά και τα δυο και η ποιότητα κατασκευής είναι πολύ καλη

τώρα για εφαρμογές νομίζω ότι είναι αρκετές  και αυτές που έχει ι νοκια για ένα απλό χρήστη , δεν ψάχνω κάτι ιδιαίτερο ...

στα 336 που έχει τώρα θεωρώ ότι είναι καλή αγορά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι γιατι νομιζεις οτι οι αλλοι που αγοραζουν τα κινητα με 750ευρο τα παιρνουν για τις εφαρμογες :-( ...ελεος δηλαδη οταν ο αλλος αντι να αγορασει το Samsung galaxy s4 στα 750 αντι για το s3 στα 350 διαφορα δεν προκειται να δει απλα το αγοραζει καθαρα για μουρη και ειδικα ατομα μεταξυ 15-25 δηλαδη μην τρελαθουμε κιολας.Το ιδιο βεβαια ισχυει και για τα μηλοφονα.

 

οσο για τις εφαρμογες που ρωτας οσους εχω δει και ρωτισει κατοχους αυτων των ακριβων κινητων η χρηση τους ειναι τηλεφωνα internet κανα game και τιποτα wallpaper να αλλαζουν και κανα sms,πραγματα που τα βρισκεις και με 190ευρο κινητο αλλα τεσπα μην αρχιζουμε παλι να λεμε γιατι φτασαμε στην Ελλαδα εκει που φτασαμε.... -_-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί να μην πάρει τότε το S4 με 486 ευρώ, αν είναι να πάρει το S III με 352;  Παρ όλο που σαν λογική συμφωνώ απόλυτα σ αυτό που λες, βάζε τιμές μόνο skroutz και όχι τιμές σκρουτζ σε σύγκριση με τα καταστήματα-απατεώνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι γιατι νομιζεις οτι οι αλλοι που αγοραζουν τα κινητα με 750ευρο τα παιρνουν για τις εφαρμογες :-( ...ελεος δηλαδη οταν ο αλλος αντι να αγορασει το Samsung galaxy s4 στα 750 αντι για το s3 στα 350 διαφορα δεν προκειται να δει απλα το αγοραζει καθαρα για μουρη και ειδικα ατομα μεταξυ 15-25 δηλαδη μην τρελαθουμε κιολας.Το ιδιο βεβαια ισχυει και για τα μηλοφονα.

 

οσο για τις εφαρμογες που ρωτας οσους εχω δει και ρωτισει κατοχους αυτων των ακριβων κινητων η χρηση τους ειναι τηλεφωνα internet κανα game και τιποτα wallpaper να αλλαζουν και κανα sms,πραγματα που τα βρισκεις και με 190ευρο κινητο αλλα τεσπα μην αρχιζουμε παλι να λεμε γιατι φτασαμε στην Ελλαδα εκει που φτασαμε.... -_-

εχω χρης μια   φθηνη συσκευη windows με τα 7αρια μεσα και ναι εχει φοβερο  UI  αλλα η ποιοτητα των εφ και παιχνιδιων με ξενερωσε αφανταστα.
το ιδιο υσχιε και οταν χρης το νοκια ν8 βεβαια με συμπιαν μεσα αλλα παλι το απολυτο ξενερωμα στο ovi store..   
με το αιφον 4 πριν και 5 τωρα απολαμβανω να εχω στο κιν   high quality   εφ και παιχνιδια, που μαλιστα αν εξαιρεσουμε το gaming part   της συσκευης <αυτα ειναι για να σκοτωνεις το χρονο σου σε ενα σταρμπακς ας πουμε>,οι εφ πολλες ειναι χρησημες σε διαφορα θεματα οταν τις χρειαστω και χωρις λαγκαρισματα μου λυνουν τα χερια..
Οταν αγοραζεις smartphone   το παιρνεις ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΦ και για τη καμερα φυσικα αλιως πιος ο λογος να περνεις το γκαλαξι το αιφον και ενα wm.Nαι οκ για μουρη...ΑΠΛΑ πλεον δεν ειναι ετσι και ιδιως οσο αφορα οσοι παιρνουν το μηλο.
και στο αιφον ασχετα ποσο βαρετο και υπερκοστολογημενο ειναι απο πολλους ιδιως στο δευτερο, η εμπειρια χρησης ειναι αυτη που μετραει.
ολα γινονται απλα και ευκολα χωρις να πρεπει να φλασαρεις τη συσκευη ξανα και ξανα για να τη κανεις να δουλεψεις καλα.
Αυτη η καραμελα πως πολοι που περνουν αιφον η αντροιντ και δε χρση τις εφ πρεπει να σταματησει.Κανεις εδω μεσα δε ξερει η δε μπορει να πει γιατι ο καθε ενας πραματικα αγοραζει μια συσκευη.   Μαλλον βλεπετε 2 ψωνια που περνουν αιφον και πουλανε μουρη και πρεπει αυτος ο χαρακτηρισμος να πηγαινει και στους υπολοιπους
Δεν εχω σκοπο να το παιξω φαν της απλ γιατι ξερω οτι θα θελω να δοκιμασω και αλλο λειτ και να δωσω το αιφον οπως εδωσα το 4 και πηρα wm   γαιτι με ξετρελανε το ui   και ξαναγυρισα στο μηλο γιατι με ξενερωσε το market place     
.θα κανω αυτο που ευχαριστει εμενα και οχι τι θα πουν οι αλλοι.
και πιστευω ετσι σκεφτονται οι περισσοτεροι και αγοραζουν μια συσκευη τηλ η οτιδηποτε αλλο.
Μη γενικευουμε τα πραγματα τοσο πολυ,και επισης ναι η κατασταση στην ελλαδα ειναι τραγικη θα πρεπει να το λεμε αυτο σε καθε τεχνολογικο φορουμ που ασχολειται με smartphones    η σε καθε περιοδικο που βγαινει για τη τεχνολογια και τα κινητα;;
ΟΠιος μπορει παιρνει οπιος δεν μπορει απλα παιρνει κατι καλο και οικονομικο.cell phone
κανενας ομως δεν εχει το δικαιωμα να κρινει τι αγοραζει ο καθε ενας και που βρηκε τα λεφτα να το παρει.
 
 
EDIT και να ξαναγυρισουμε στο θεμα αν ο οπ του αρεσει το λουμνια τοτε ας το χτηπησει η τιμη ειναι φανταστικη για αυτα που του προσφερει το κινητο .
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι γιατι νομιζεις οτι οι αλλοι που αγοραζουν τα κινητα με 750ευρο τα παιρνουν για τις εφαρμογες :-( ...ελεος δηλαδη οταν ο αλλος αντι να αγορασει το Samsung galaxy s4 στα 750 αντι για το s3 στα 350 διαφορα δεν προκειται να δει απλα το αγοραζει καθαρα για μουρη και ειδικα ατομα μεταξυ 15-25 δηλαδη μην τρελαθουμε κιολας.Το ιδιο βεβαια ισχυει και για τα μηλοφονα.

 

οσο για τις εφαρμογες που ρωτας οσους εχω δει και ρωτισει κατοχους αυτων των ακριβων κινητων η χρηση τους ειναι τηλεφωνα internet κανα game και τιποτα wallpaper να αλλαζουν και κανα sms,πραγματα που τα βρισκεις και με 190ευρο κινητο αλλα τεσπα μην αρχιζουμε παλι να λεμε γιατι φτασαμε στην Ελλαδα εκει που φτασαμε.... -_-

 

Tι παροξυσμος ευφυιας ηταν αυτος;

Λες και στις αλλες χωρες αξιοποιουν ολοι τα κινητα στο 100% ή εχουν πραγματικη αναγκη τα high end smartphones.

 

Aλλα ειναι και της μοδας, αν δεν πεταξουμε και μια σποντα για τον Φραπελληνα ή το καθιερωμενο πλεον 'Γιαυτο φτασαμε εδω που φτασαμε.'

 

 

εχω χρης μια   φθηνη συσκευη windows με τα 7αρια μεσα και ναι εχει φοβερο  UI  αλλα η ποιοτητα των εφ και παιχνιδιων με ξενερωσε αφανταστα.
το ιδιο υσχιε και οταν χρης το νοκια ν8 βεβαια με συμπιαν μεσα αλλα παλι το απολυτο ξενερωμα στο ovi store..   
με το αιφον 4 πριν και 5 τωρα απολαμβανω να εχω στο κιν   high quality   εφ και παιχνιδια, που μαλιστα αν εξαιρεσουμε το gaming part   της συσκευης <αυτα ειναι για να σκοτωνεις το χρονο σου σε ενα σταρμπακς ας πουμε>,οι εφ πολλες ειναι χρησημες σε διαφορα θεματα οταν τις χρειαστω και χωρις λαγκαρισματα μου λυνουν τα χερια..
Οταν αγοραζεις smartphone   το παιρνεις ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΦ και για τη καμερα φυσικα αλιως πιος ο λογος να περνεις το γκαλαξι το αιφον και ενα wm.Nαι οκ για μουρη...ΑΠΛΑ πλεον δεν ειναι ετσι και ιδιως οσο αφορα οσοι παιρνουν το μηλο.
και στο αιφον ασχετα ποσο βαρετο και υπερκοστολογημενο ειναι απο πολλους ιδιως στο δευτερο, η εμπειρια χρησης ειναι αυτη που μετραει.
ολα γινονται απλα και ευκολα χωρις να πρεπει να φλασαρεις τη συσκευη ξανα και ξανα για να τη κανεις να δουλεψεις καλα.
Αυτη η καραμελα πως πολοι που περνουν αιφον η αντροιντ και δε χρση τις εφ πρεπει να σταματησει.Κανεις εδω μεσα δε ξερει η δε μπορει να πει γιατι ο καθε ενας πραματικα αγοραζει μια συσκευη.   Μαλλον βλεπετε 2 ψωνια που περνουν αιφον και πουλανε μουρη και πρεπει αυτος ο χαρακτηρισμος να πηγαινει και στους υπολοιπους
Δεν εχω σκοπο να το παιξω φαν της απλ γιατι ξερω οτι θα θελω να δοκιμασω και αλλο λειτ και να δωσω το αιφον οπως εδωσα το 4 και πηρα wm   γαιτι με ξετρελανε το ui   και ξαναγυρισα στο μηλο γιατι με ξενερωσε το market place     
.θα κανω αυτο που ευχαριστει εμενα και οχι τι θα πουν οι αλλοι.
και πιστευω ετσι σκεφτονται οι περισσοτεροι και αγοραζουν μια συσκευη τηλ η οτιδηποτε αλλο.
Μη γενικευουμε τα πραγματα τοσο πολυ,και επισης ναι η κατασταση στην ελλαδα ειναι τραγικη θα πρεπει να το λεμε αυτο σε καθε τεχνολογικο φορουμ που ασχολειται με smartphones    η σε καθε περιοδικο που βγαινει για τη τεχνολογια και τα κινητα;;
ΟΠιος μπορει παιρνει οπιος δεν μπορει απλα παιρνει κατι καλο και οικονομικο.cell phone
κανενας ομως δεν εχει το δικαιωμα να κρινει τι αγοραζει ο καθε ενας και που βρηκε τα λεφτα να το παρει.
 
 
EDIT και να ξαναγυρισουμε στο θεμα αν ο οπ του αρεσει το λουμνια τοτε ας το χτηπησει η τιμη ειναι φανταστικη για αυτα που του προσφερει το κινητο .

 

 

Να σου πω λιγο, το smartphone που πηρες, ορθογραφικο ελεγχο δεν εχει;

 

Το μηνυμα σου απλα ειναι αθλιο, χωρις συνταξη, χωρις νοημα, χωρις γραμματικη.

 

Το τελειωτικο χτυπημα ειναι οτι ΒΑΡΙΕΣΑΙ να γραψεις και ολες τις λεξες, και πετας κατι 'ΕΦ', 'ΧΡΗΣ'.

 

Ασε λοιπον το 'μηλο' και σεβασου τους συνανθρωπους σου, που γραφουν οσο πιο σωστα μπορουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά έχω το κινητό στα χέρια μου περίπου  2 ώρες

πρώτες εντυπώσεις...πολύ μεγάλο !! πολύ εύκολο στην χρήση !! ωραίο ντιζάιν !! πολύ καλή οθόνη !! κάμερα ακόμη δεν δοκίμασα δεν έχω άποψη ...α και έχει και επιλογές ...2g 3g 4g έχω vodafone μένω ηράκλειο κρητης να δούμε αν έχει κάλυψη !! α και για τα παιδιά που τρελαίνονται με το 5 !! τα win8 για το 4g έχουν την επιλογή ...2g 3g 4g τόσο άπλα !!! :P επίσης  στο σπίτι αυτή τη στιγμή υπάρχει ένα 4s , ένα bb9810 ένα θα πω..αν το ββ είχε της εφαρμογές που έχουν ios adroid και win8 ούτε καν θα το πλησιάζανε τα άλλα κινητά τόσο σε ποιότητα κατασκευής όσο και σε ευκολία χρήσης και σαν τελικό αποτέλεσμα που σου αφήνει ., αύριο θα σας πω αναλυτικά τα + και -

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θελουμε να τα ακουσουμε αυριο.

Να μας τα πεις σε κανα 3μηνο.

 

Τωρα, το μονο που θα λες ειναι 'wow' και τετοια. :P

όχι ρε φίλε αντικειμενικά θα μιλήσω ...δεν είμαι μικρο παιδί , ο σκοπός είναι  αν έχει κάποιο ελάττωμα να προλάβουμε κανένα φίλο...η αν αξίζει να του δώσουμε μια ευκαιρία !! κάτι που έχω παρατηρήσει ...ότι ζεσταίνεται...όχι υπερβολικά αλλά γίνεται αισθητό...

 

Καλοριζικο και καλοδουλευτο :-)

ευχαριστώ !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...