Προς το περιεχόμενο

πρόβλημα με paypal


torq

Προτεινόμενες αναρτήσεις

στο contact πήγα και έστειλα mail μέσω της φόρμας.

αν είναι θα ανοίξω case.

δεν σου ηρθε αυτοματοποιημενο email?εμενα ετσι ειχε γινει οταν ηθελα να τους ρωτησω για το Progress ενος case.και ειχε μονο τηλεφωνο μετα που καληνυχτα και εφεξε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι.

απάντησαν 4 ώρες μετά ζητώντας περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με το θέμα.

δικαιολογημένα γιατί έγραψα πολύ σύντομα το θέμα μου.

τους το γράφω τώρα αναλυτικά.

 

θα ενημερώσω για την απάντηση.

 

κακώς ασχολήθηκα τόσο.

ένα dispute από την αρχή και θα είχε λήξει η υπόθεση.

αλλά δε πειράζει. ευκαιρία να μαθαίνουμε περισσότερα για τη λειτουργία του paypal.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι.

απάντησαν 4 ώρες μετά ζητώντας περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με το θέμα.

δικαιολογημένα γιατί έγραψα πολύ σύντομα το θέμα μου.

τους το γράφω τώρα αναλυτικά.

 

θα ενημερώσω για την απάντηση.

 

κακώς ασχολήθηκα τόσο.

ένα dispute από την αρχή και θα είχε λήξει η υπόθεση.

αλλά δε πειράζει. ευκαιρία να μαθαίνουμε περισσότερα για τη λειτουργία του paypal.

ναι το dispute ειναι μια λυση.παντως εγω απλη ερωτηση ειχα ρωτησει για ενα case οπως και ενας γνωστος μου και ηρθε αυτοματοποιημεενο email.και ηρθε κατευθειαν αρα σημαινει οτι ηταν ηδη αυτοματοποιημενο και οχι οτι ειδε καποιος την ερωτηση και το εστειλε αυτοματα.εκτος αν διαλεγεις κατι διαφορετικο και θεωρει οτι πρεπει να μιλησεις υποχρεωτικα με καποιον.anyway.απλα για το γαμοτο σε ρωτησα.γιατι περιμενα 800 χρονια για ενα case.εκτος αν αλλαξε κατι εδω και μερικους μηνες η αν πηγες εσυ καπου αλλου.και νομιζω και στο google ελεγαν για αυτοματοποιημενο email και απο εκει και περα τηλεφωνο αν παρεις.λογικα θα τα παρεις αφου δεν ειναι λαθος δικο σου

 

Καλα κανεις και ασχολείσαι βασικά και για 5 euro αν προβλέπεται να τα πάρεις πισω γιατι να τα φάνε

στην ουσια δεν του τα φαγε ο αλλος.το Paypal τα εχει φαει επειδη ο αλλος εκανε το λαθος.δηλαδη το paypal βγηκε κερδισμενο .ο πωλητης δεν εχασε ουτε κερδισε ενω εχασε ο φιλος μας.ο κερδισμενος ειναι μονο το Paypal το πολυ να του κανει αυτο refund τα 5- 6 ευρω αφου μιλησουν με τον πωλητη και καταλαβουν οτι μαλλον ηθελε να κανει refund αλλα τελικα το εκανε σαν καταθεση.μπορει να μην ηξερε ο πωλητης μπορει να μην ειχε ξανακανει Refund και να νομιζε οτι ετσι ειναι.αλλα παρολα αυτα θα πρεπε να απαντησει στα email.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...