Προς το περιεχόμενο

θολα γραμματα σε οθονη υπολογιστη LG E1942 που αγοραστηκε 20/09/2012


manolo0liss

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια εχω την οθονη του τιτλου η οποια εμφανιζει παντου θολα γραμματα συνηθως στο πανω μερος τι λετε να φταιει προσφατα αλλαξα καρτα γραφικων απο εδω πηρα μια μεταχειρησμενη radeon hd 4890 αλλα δεν νομιζω να ειναι η καρτα  τι λετε να φταιει;και οσο παει χειροτερευει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ή δίνεις λάθος ρυθμό ανανέωσης (refresh rate) ή τα φτύνει η οθόνη σου...

Δώσε και μια default ρυθμίσεις από το μενού της οθόνης μπας και πείραξες κάτι από εκεί. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ή δίνεις λάθος ρυθμό ανανέωσης (refresh rate) ή τα φτύνει η οθόνη σου...

Δώσε και μια default ρυθμίσεις από το μενού της οθόνης μπας και πείραξες κάτι από εκεί. 

προκειται να ειναι η καρτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιες ρυθμισεις ? και τι ακριβως να κανω?



συνδεσα την οθονη σε λαπτοπ και παλι ειναι θολα τα γραμματα αρα η καρτα γραφικων ειναι οκ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι παντου και διασκορπα επισης δεν δοκιμασα με αλλο καλωδιο απλα με αλλο υπολογιστή και δεν εχω και αλλο καλώδιο χρησιμοποιώ εναν ανταπτορα που ειχε μεσα η 4890 dvi to vga απλα δεν εχω δοκιμάσει ακομα την αλλη θυρα της καρτας αλλα δεν νομιζω να φταίει η καρτα γιατι οπως ειπα και πριν ρο δοκίμασα και σε λαπτοπ και έκανε τα ιδια η οθονη ειναι εντος εγγύησης να την παω πίσω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Στο κάνε και με laptop είπες ε.Τις ρυθμίσεις οδηγών,οθόνης τις έψαξες και πάλι τίποτα.Μάλλον την πας πίσω.</p>

 

Δηλαδη την παω πισω απλα τωρα τελευταια κολλησα ιο δουρρειο ιππο και έκανα φορματ απο Windows 8 σε 7 και αφου εβαλα drivers και τα σχετικά το msi afterburner γιατι η 4890 κανει θόρυβο να ρυθμιζω ανεμιστήρα εκανα επι 5 ωρες Windows updates κατεβασα απο piratebay 3 παιχνίδια τα κατεβαζα έχοντας το pc ανοιχτό 2 μερες 48 ωρες συνεχόμενα και μετα τον έκλεισα εε λοιπον σήμερα τον ανοιξα με λιγο lag στην επιφάνεια εργασίας και lag στο welcome εκανε γενικα 5 λεπτά να ανοιξει υπάρχει περίπτωση απο αυτα που κατέβασα να κολλησα ιο παλι και αν ναι πως θα το δω εχω avqst σε δοκιμαστική εκσοση και λεει σύστημα ασφαλες απλα μετα απο ολα αυτα η οθονη θολλωσε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα τελευταια  drivers της καινούργιας καρτας τα περασες δες αν πατάει καλ  η καρτα.Μπρορει να θελει περισοτερο ρευμα η καρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>τα τελευταια  drivers της καινούργιας καρτας τα περασες δες αν πατάει καλ  η καρτα.Μπρορει να θελει περισοτερο ρευμα η καρτα.</p>

 

Μα την εχω την καρτα ηδη 1 μηνα και δουλεύει αψογα με το τροφοδοτικό της υπογραφης μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...