Προς το περιεχόμενο

windows 8 εντυπωσεις;;;;


tomastz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδη επρόκειτο να παρω λαπτοπ και τα περισσότερα εχουν windows 8 πλεον θα ηθελα να μου πειτε αν μπορειτε για το αν ειναι ευκολα στην χρηση και αν αντιμετωπιζετε καποιο προβλημα σε παιχνιδια απαιτητικα κ γενικα σε διαφορες χρησεις??? Ακομα θα ηθελα να ρωτησω αν μπορω να κανω διαφορα πραγματα ταυτοχρονα γτ ειδα οτι εχει εντελως διαφορετικο σχεδιασμο??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πολύ καλά. Αντιμετώπισα ένα πρόβλημα με παιχνίδι (το Street Legal Racing Red Line) το οποίο μετά από format έφτιαξε. Είναι ποιο ελαφριά από τα 7 και για τις πολλαπλές εφαρμογές δεν βρίσκω τον λόγο να μην μπορείς. Η μόνη διαφορά με τα 7 είναι ότι δεν έχει έναρξη. Γενικά άμα τα συνηθίσεις είναι πολύ εύχρηστα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστώ παιδια απλα ειδα λιγο σε ενα μαγαζι και ετσι οπως ειναι ο σχεδιασμος δεν παρατηρησα αν μπορεις να εχεις ελαχιστοποιημενες διαφορες εφαρμογες οπως στα αλλα windows!!! Egw endiaferomai gia pro h fifa h need for speed!!! Δεν πιστευετε οτι θα αντιμετωπισω προβλημα ετσι με μια nvidia gt 740m???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφαρμογές μια χαρά μπορείς να ελαχιστοποιήσεις τις εφαρμογές (είναι ακριβός σαν τα 7) και άμα είναι window app σε ένα menu που εμφανίζετε όταν πας το ποντίκι πάνω αριστερά :)... Τα συγκεκριμένα παιχνίδια τα έχω τρέξει στα 8 και παίζουν μια χαρά (οι εκδόσεις που έχω παίξει είναι: Need for speed όλα μετά το shift και fifa 12-13)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ταχύτατα και πολύ σταθερά!

Τρέχεις έναν Upgrade Assistant για να δεις ασυμβατότητες από hardware-software

 

Αποστολή από το Samsung Galaxy Ace GT-S5839i με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...