Προς το περιεχόμενο

παιδια fast error με ηχεια


NikosTsolakos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

το fast error τι είναι;

 

Μάλλον είναι το εξής: Παιδιά fast!!! Error με ηχεια. :P

 

ενταξει ο ανθρωπος συντακτικα δε μας τα λεει καλα  , εγω ομως καταλαβα τα εξης ..

καταρχην μιλαει για λαπτοπ  με ενσωματομενα ηχεια ! του εσπασε λοιπον η θυρα των ακουστικων !

την επομενη μερα που το ξαναανοιξε οι ρυθμισεις ειχαν μεινει στα ακουστικα  .. αν το γυρισει στα ηχεια λογικα θα παιξουν δε θα εχουν προβλημα !

αυτα ..

Μα εγώ έχω σκαλώσει με τα ενσωματομένα που λέει... Αν είναι λάπτοπ, τότε αν έχει σπάσει το βύσμα πολύ πιθανόν να βραχυκυκλώνει εσωτερικά και το pc να νομίζει ότι έχεις ακόμα συνδεδεμένα ακουστικά για αυτο να μην παιζει στα ηχεια.

Αλλά όταν κάποιος δε δίνει πληροφορίες και απλά πετάει χύμα σε κάθε ποστ ότι θυμάται εκείνη τη στιγμή, τότε πως να λύσουμε το πρόβλημα; Εγώ όταν διάβασα: ηχεία στον υπολογιστή μου δεν πήγε το μυαλό μου σε λάπτοπ (τώρα θα μου πεις και το λάπτοπ υπολογιστής είναι αλλά όπως και να το κάνεις σε τέτοια περίπτωση το αναφέρεις γιατί είναι εντελώς διαφορετικά τα πράγματα αν είναι ηχεία για desktop ή ηχεία ενσωματομένα σε λάπτοπ)

 

Και το ότι παίζουν αλλά δεν ακούγονται με έστειλε αδιάβαστο :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....τότε αν έχει σπάσει το βύσμα πολύ πιθανόν να βραχυκυκλώνει εσωτερικά και το pc να νομίζει ότι έχεις ακόμα συνδεδεμένα ακουστικά για αυτο να μην παιζει στα ηχεια ..

αυτο ειναι το προβλημα!

λαπτοπ ειναι σιγουρα  σταθερος με ενσωματομενα δεν υπαρχει ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...