Προς το περιεχόμενο

Cosmote: Δωρεάν 1.5 GB mobile internet για 15 μέρες σε όλους τους συνδρομητές


insomnia.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πέρσυ είχε δώσει το ίδιο πακέτο (όπως και το Πάσχα και τα Χριστούγεννα), φέτος δεν έχει ανακοινώσει κάτι ακόμα νομίζω.

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=339983

 

εχει ανακοινωσει αυτο

 

http://www.vodafonecu.gr/gr/cu-free-nights/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 54
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σαν εκβιασμος μου ακουγεται... Η ενεργοποιεις πακετο που σημαινει πληρωσε πρωτα..και μετα θα παρεις το δωρακι η δεν παιρνεις τιποτα...Το ευχαριστω μιας μεγαλης εταιριας στους εκατομμυρια συνδρομητες της...και γιατι οχι 1 μηνα? Θα πεσει εξω η επιχειρηση?Αρα καθε χρονο και χειροτερα οπως λεει και το ρητο...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί αν πάμε διακοπές πρέπει να ζούμε σαν σπηλαιάνθρωποι μακριά απο κάθε τεχνολογία;

γιατί ο πολιτισμός από εκεί φαίνεται

 

πάντως από όσο κατάλαβα θέλει να έχει κάποια σύνδεση με την cosmote όχι cosmocarta όπως εγώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν εκβιασμος μου ακουγεται... Η ενεργοποιεις πακετο που σημαινει πληρωσε πρωτα..και μετα θα παρεις το δωρακι η δεν παιρνεις τιποτα...Το ευχαριστω μιας μεγαλης εταιριας στους εκατομμυρια συνδρομητες της...και γιατι οχι 1 μηνα? Θα πεσει εξω η επιχειρηση?Αρα καθε χρονο και χειροτερα οπως λεει και το ρητο...

Βασικά δε χρειάζεται να πληρώσεις. Το έκανα σήμερα. Απλά ενεργοποιείς το one day pass, μετά βάζεις την προσφορά και απενεργοποιείς το day pass την τελευταία ημέρα. Αν δεν το ξεχάσεις, δε θα χρεωθείς τίποτα (σύμφωνα με τον τύπο με τον οποίο συνομίλησα στην εξυπηρέτηση πελατών).

 

Και πάλι βέβαια είναι λίγο τσατσιά η διαδικασία, αλλά σημασία έχει ότι δε χρεωνόμαστε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry αν είναι άσχετο το σχόλιο μου με το topic Αλλα θεώρησα σωστό να γράψω το τι προσφέρει απο άποψη υπηρεσιών μια άλλη χώρα της Ευρώπης όπως πχ η Σουηδία διότι ακούω κατι 1.5 γιγα η μια εταιρία... 2 γιγα η άλλη κλπ κλπ... :( εδω στη Σουηδία για παράδειγμα στη telenor η παλια Vodafone σουηδιας και με συνδρομή γύρω στα 48 ευρω το μήνα και συμβόλαιο 2 χρόνων έχω δωρεάν ενα iPhone 5 32gigs, απεριόριστο 4g Ίντερνετ ( τεσταρισμενο απο speedtest.net γύρω στα 24-40 giga download, 3-7 giga upload και 30-35 ms latency) απεριόριστα SMS στη Σουηδία σε οποιονδήποτε πάροχο, και κλήσεις αξίας 45 ευρω το μήνα ( κόστος ανά κλήση 10 λεπτα του ευρώ και μετα 6 λεπτα του ευρω ανά λεπτο ομιλίας) γενικά καθε μήνα καταναλώνω γύρω στις 8-9 ώρες ομιλία το μήνα. 200-300 SMS και Ίντερνετ γύρω στα 35-50 giga το μήνα ( χρησιμοποιώ και το κινητο σαν hotspot για άλλες συσκευές στο σπίτι) και ποτε δεν έχω πληρώσει κατι πάνω απο το standard του συμβολαίου....

Πραγματικα λυπάμαι για το καρτέλ που υπάρχει στην ελλαδα και τις τραγικές τιμές των συμβολαίων...

Υ.Γ1 μέσος μισθός στη Σουηδία ανειδίκευτου εργάτη ειναι γύρω στα 1700-1800 ευρώ...

Υ.Γ2 όλες οι τιμές τις εχω μετατρέψει σε ευρω για να μη σας μπερδεψω με τη σουηδικη κορόνα που έχουμε σαν νόμισμα εδω.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Sorry αν είναι άσχετο το σχόλιο μου με το topic Αλλα θεώρησα σωστό να γράψω το τι προσφέρει απο άποψη υπηρεσιών μια άλλη χώρα της Ευρώπης όπως πχ η Σουηδία διότι ακούω κατι 1.5 γιγα η μια εταιρία... 2 γιγα η άλλη κλπ κλπ... :( εδω στη Σουηδία για παράδειγμα στη telenor η παλια Vodafone σουηδιας και με συνδρομή γύρω στα 48 ευρω το μήνα και συμβόλαιο 2 χρόνων έχω δωρεάν ενα iPhone 5 32gigs, απεριόριστο 4g Ίντερνετ ( τεσταρισμενο απο speedtest.net γύρω στα 24-40 giga download, 3-7 giga upload και 30-35 ms latency) απεριόριστα SMS στη Σουηδία σε οποιονδήποτε πάροχο, και κλήσεις αξίας 45 ευρω το μήνα ( κόστος ανά κλήση 10 λεπτα του ευρώ και μετα 6 λεπτα του ευρω ανά λεπτο ομιλίας) γενικά καθε μήνα καταναλώνω γύρω στις 8-9 ώρες ομιλία το μήνα. 200-300 SMS και Ίντερνετ γύρω στα 35-50 giga το μήνα ( χρησιμοποιώ και το κινητο σαν hotspot για άλλες συσκευές στο σπίτι) και ποτε δεν έχω πληρώσει κατι πάνω απο το standard του συμβολαίου.... <br>

Πραγματικα λυπάμαι για το καρτέλ που υπάρχει στην ελλαδα και τις τραγικές τιμές των συμβολαίων... <br>

Υ.Γ1 μέσος μισθός στη Σουηδία ανειδίκευτου εργάτη ειναι γύρω στα 1700-1800 ευρώ... <br>

Υ.Γ2 όλες οι τιμές τις εχω μετατρέψει σε ευρω για να μη σας μπερδεψω με τη σουηδικη κορόνα που έχουμε σαν νόμισμα εδω.<br><br>

Sent from my iPhone using Insomnia

Διόρθωση στις ταχύτητες upload / download ήθελα να γράψω Mbps και όχι giga.... :)

 

Sent from my iPhone using Insomnia

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλεπω μεσα απο την εφαρμογη στον Android οτι εχω ακομη περιπου 2000mb, εαν ενεργοποιησω την προσφορα με το μυνημα που λεει, θα αυξηθει η το μετραει αλλιως;

Με εχει πιασει φοβια μην μου ερθει καποιος λογαριασμος 500€ για 1000mb.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...