Προς το περιεχόμενο

Cosmote: Δωρεάν 1.5 GB mobile internet για 15 μέρες σε όλους τους συνδρομητές


insomnia.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 54
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδια εγω απο χθες στελνω το μνμ και μ λεει πως δεν ενεργοποιηθηκε η υπηρεσια,για περισσοτερες πληροφοριες για την ενεργοποιηση καλεστε στο κεντρο εξυπηρετηση πελατων κτλπ κτλπ..

wtf?

whats up εχω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά δε χρειάζεται να πληρώσεις. Το έκανα σήμερα. Απλά ενεργοποιείς το one day pass, μετά βάζεις την προσφορά και απενεργοποιείς το day pass την τελευταία ημέρα. Αν δεν το ξεχάσεις, δε θα χρεωθείς τίποτα (σύμφωνα με τον τύπο με τον οποίο συνομίλησα στην εξυπηρέτηση πελατών).

 

Και πάλι βέβαια είναι λίγο τσατσιά η διαδικασία, αλλά σημασία έχει ότι δε χρεωνόμαστε.

 

Εμενα μου ειπε οτι αν ενεργοποιησω το day pass θα παρω το 1,5gb αλλα θα μπορω να εχω 20mb την μερα οριο...

Ωχ καταλαβα αλλα λεει ο ενας και αλλα ο αλλος..αντε τωρα να βγαλεις ακρη.Μεχρι να το ξεκαθαρισω μαλλον σε 

καποιο καταστημα δεν θα κανω καποια κινηση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα μου ειπε οτι αν ενεργοποιησω το day pass θα παρω το 1,5gb αλλα θα μπορω να εχω 20mb την μερα οριο...

Ωχ καταλαβα αλλα λεει ο ενας και αλλα ο αλλος..αντε τωρα να βγαλεις ακρη.Μεχρι να το ξεκαθαρισω μαλλον σε 

καποιο καταστημα δεν θα κανω καποια κινηση...

Θα είναι 20MB για μια μέρα που θα είναι ενεργοποιημένο το one day pass.Μετά θα χρησιμοποιεί το 1,5 γίγα.Μπορείς να χρησιμοποιήσεις τα 20MB και μετά να το απενεργοποιήσεις και να παίζεις με το 1,5 γίγα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

την προσφορα την δινουν η ειναι μονο λογια !!

 

μαλλον θελει τηλεφωνακι να κανουμε στη εξυπηρετηση !!

σε συμβόλαιο με mb ενεργοποιήθηκε κατευθείαν, σχεδόν άμεσο το sms της επιβεβαίωσης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε συμβόλαιο με mb ενεργοποιήθηκε κατευθείαν, σχεδόν άμεσο το sms της επιβεβαίωσης...

αρα τα συμβολαια τους ενδιαφερουν πρωτιστως !! 

οχι πως δε το περιμενα αλλα να ........ λεω μπας !!

 

τα καρτοκινητα  εαν και θα........ και εφοσον να χαμε να λεγαμε !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αρα τα συμβολαια τους ενδιαφερουν πρωτιστως !! 

οχι πως δε το περιμενα αλλα να ........ λεω μπας !!

 

τα καρτοκινητα  εαν και θα........ και εφοσον να χαμε να λεγαμε !!

Από που προκύπτει φίλε ότι τους ενδιαφέρουν μόνο τα συμβόλαια έστειλες μήνυμα και αντιμετώπισες κάποιο πρόβλημα? εγώ το έχω ενεργοποιήσει σε 3 συσκευές + καμιά 10αριά φίλους μου όλοι λάβαμε σε δευτερόλεπτα το μήνυμα επιβεβαίωσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από που προκύπτει φίλε ότι τους ενδιαφέρουν μόνο τα συμβόλαια έστειλες μήνυμα και αντιμετώπισες κάποιο πρόβλημα? εγώ το έχω ενεργοποιήσει σε 3 συσκευές + καμιά 10αριά φίλους μου όλοι λάβαμε σε δευτερόλεπτα το μήνυμα επιβεβαίωσης.ναι σδε 2 σ

ναι σε 2 καρτοκινητα επικοινωνιστε με την εξυπηρετηση πελατων δεν ενεργοποιηθηκε τιποτε μεχρι τωρα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι σε 2 καρτοκινητα επικοινωνιστε με την εξυπηρετηση πελατων δεν ενεργοποιηθηκε τιποτε μεχρι τωρα!!

τι να πω έπεσες μάλλον στην περίπτωση, κρίμα. Μήπως δεν είχατε ανανέωση χρόνο ομιλίας τους τελευταίους μήνες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

ναι σε 2 καρτοκινητα επικοινωνιστε με την εξυπηρετηση πελατων δεν ενεργοποιηθηκε τιποτε μεχρι τωρα!!

τα καρτοκινητά είχαν MB πριν? αυτό είναι το θέμα αν δεν κάνω λάθος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...