Προς το περιεχόμενο

bisoncam turbox laptop module w76tun


maverik13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια εχω το BISONCAM TURBOX LAPTOP MODULE W76TUN

 και κλασικα δεν δουλευει η καμερα δεν ξερω πως να το φτιαξω αν μποριτε να μ βρειτε τους drivers η καποια λυση αν γινεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε να τρέξεις το Driver Genius να δεις τι θα σου βγάλει και μετά γκουγκλάρεις και βρίσκεις τον οδηγό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όλα τα Turbo-X παίρνουν driver clevo. Όλα τα driver θα τα βρεις εδώ και τα driver για την web είναι αυτά τα οποία είναι και για 7

 

το κατεβασα  kai δεν δσουλευουν μερικα κουβια μεσα σε αυτα κ το fn k to f10 κ εχω βαλει ενα keybord τησ logitec και οταν τα παταω μ διχνει καμεραweb  και μετα μ ανοιγει το site τησ logitec k μου διχνει δικες τουσ καμερες τη να κανω με αυτο? δεν υπαρχει αλλος τροπος  να ανοιξω την καμερα?

Επεξ/σία από maverik13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια οτι και να εκανα δεν καταφερα να την ανοιξω το προγραμα το κατεβασα αλλα εχω προβλημα στο πληκτρολογιο του λαπτοπ και δεν δουλεουν ορισμενα κουμπια μεσα σε αυτα και το φν φ10 εβαλα ενα τησ λοτζιτεκ τα πατισα αλλα μου ανοιγει ενα σιτε απο τη λοτζιτεκ και μου λενε να αγορασω καμερα μαλλον γιατι δεν την εντοπιζει .καμια αλλη προταση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ανοίξεις το skype η κάμερα δουλεύει ? δοκιμασε να κανεις ενα test απο εκει και ας μην λειτουργεί το πρόγραμμα της το θέμα ειναι να περάσεις τους drivers.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ανοίξεις το skype η κάμερα δουλεύει ? δοκιμασε να κανεις ενα test απο εκει και ας μην λειτουργεί το πρόγραμμα της το θέμα ειναι να περάσεις τους drivers.

τιποτα αδερφε περασα κατι drivers  π μ εδωσε ενα παιδι ποιο πανω ανοιξα skype τπτ εβαλα και ενα προγραμα που ψαχνει τους drivers στο λαπτοπ δεν μ βρηκε τπτ για καμερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 10 μήνες μετά...

Φιλοι πληκτρολογιο περα απο το Πλαισιο για αυτο το Notebook (Turbo-x W76TUN) που μπορουμε να βρουμε. Εχω φαει τον κοσμο, δεν εχω καταφερει κατι.

 

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλοι πληκτρολογιο περα απο το Πλαισιο για αυτο το Notebook (Turbo-x W76TUN) που μπορουμε να βρουμε. Εχω φαει τον κοσμο, δεν εχω καταφερει κατι.

 

Ευχαριστω

στο απο κάτω μέρος του πληκτρολογίου έχει ένα λευκό αυτοκόλλητο..τι αναγράφει;;?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...