Προς το περιεχόμενο

[φωτογραφική] Panasonic Lumix DMC-GX1 Kit με φακό 14-42 mm 420 ευρώ @ amazon.fr


Konstantin77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν έχω ιδέα από φωτογραφικές αλλά η διαφορά με Ελλάδα είναι μεγάλη (πάνω από 600 και αν είναι οντως power IOS πάνω από 700).

http://www.amazon.fr/gp/product/B007097S0Y/ref=s9_simh_gw_p23_d0_i1?pf_rd_m=A1X6FK5RDHNB96&pf_rd_s=center-2&pf_rd_r=00H8RAQ2SJ2856A3YK6W&pf_rd_t=101&pf_rd_p=312233167&pf_rd_i=405320

420 ειναι με μεταφορικά και νομίζω είναι ολοκαίνουριο μοντέλο.

Το amazon.fr είχε πάντα 10 ευρω μεταφορικά οπότε δε νομίζω να ισχύει το μποικοτάζ εδώ ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ καλη φωτογραφικη

την ζαχαρωνω εδω και πολυ καιρο το αγγλικο amazon αλλα δεν προχωραω λογω του μποικοταζ. αν και με το Γαλλικο ισως να βγαινει και λιγο πιο φθηνα τωρα απο το αγγλικο.

 

Με βαλες σε σκεψεις πρωινιατικα :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το amazon.fr είχε πάντα 10 ευρω μεταφορικά οπότε δε νομίζω να ισχύει το μποικοτάζ εδώ ;)

 

Ο σκοπος του ειναι να φανει στον ισολογισμο τους βουτια/μηδενισμος εσοδων απο Ελλαδα. Με αυτο υπαρχει σοβαρη πιθανοτητα να καταλαβουν οτι θα ειναι προς οφελος τους να επαναφερουν το FSSD στην μονη χωρα του παλιου πυρηνα της ΕΕ που δεν το εχει πλεον.

 

Αν ο ισολογισμος/δεδομενα που κοιταζουν για εσοδα απο καθε χωρα ειναι συνολικος (αν αφορα αγορες Ελληνων απο ολα τα υποκαταστηματα τους δηλαδη) τοτε και οι αγορες απο αλλα αμαζονς κανουν κακο για εμας, γι αυτο και η αρχικη μου σκεψη και προταση αφορουσε αποχη απο ολα. Δεν γνωριζω με ποιο τροπο θα τα ελεγξουν.

 

Για οποιον δεν γνωριζει       Μποϊκοταζ στο amazon    

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ καλη φωτογραφικη

την ζαχαρωνω εδω και πολυ καιρο το αγγλικο amazon αλλα δεν προχωραω λογω του μποικοταζ. αν και με το Γαλλικο ισως να βγαινει και λιγο πιο φθηνα τωρα απο το αγγλικο.

 

Με βαλες σε σκεψεις πρωινιατικα :)

θα διαφωνησω,αν εξαιρεσεις το μεγεθος η μηχανη ειναι μουφα

δεν συγκρινεται με καποια κανονικη dslr ,και ο φακος της ειναι τραγικοτατος...

ζουμ με μοτερ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

respect, αλλα στο amazon φαινεται για καινουριο μοντελο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E, θα αργησε να γινει η... εξαγωγη προς τα νοτια...!

  • Date first available at Amazon.co.uk: 7 Nov 2011

μπάι δε γουέι το ποστ πριν το εκανα απο το ταμπλετ, δεν ειχα την ευκαιρια να τσεκαρω δειγματα συγκριτικα των μηχανων που παρεθεσα οποτε δεν εκανα επι της ουσιας καποιο σχολιο ως προς την σχετικη τους αποδοση, επισης εκανα και το αλλο λαθακι προφανως απο 11/2011 δε μιλαμε για 18μηνο μοντελο αλλα για... 21μηνο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...