Προς το περιεχόμενο

Betrayer


Millennium

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 7 μήνες μετά...

μ'αρέσει πάντως η επιλογή να βάλεις ή όχι χρώμα και πόσο, κάτι που σίγουρα θα κεντρίσει το ενδιαφέρον κάποιων, ασπρόμαυρο πάντως δείχνει πιο τρομακτικό και μάλλον αυτός είναι ο λόγος που το default είναι ασπρόμαυρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορειτε να μου δωσετε λιγες πληροφοριες σχετικα με το παιχνιδι;Εχει single player;Εχει κυκλοφορησει;Εαν ειναι μονο οn line πως μπορω να παιξω ; Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Κυκλοφορησε επισημα και ειναι πολυ καλο. Αρκετα δυσκολο ειδικα οταν σου την πεφτουν πολλοι αλλα εχει επιλογη για easier enemies. Γραφικα (ειτε σε Ασπρομαυρο με λιγο κοκκινο ειτε σε Εγχρωμο) ειναι εξαιρετικα, ηχος σε υψηλο επιπεδο και γενικα οπως εγραψα ειναι πολυ καλο το παιχνιδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπερα...

 

Εχω εγκαταστησει το παιχνιδι εδω και αρκετες ημερες,νομιζω απο τη μερα που βγηκε αλλα δεν εχω προλαβει να ασχοληθω και τοσο.Εχω παιξει λιγο και η αληθεια ειναι πως δεν εχω πιασει το νοημα του πως ακριβως παιζεται το παιχνιδι.Για να ειμαι ειλικρινης βλεποντας οτι μπορεις να περιπλανηθεις ελευθερα στο περιβαλλον ,το παιχνιδι μου θυμισε λιγο τον τροπο που παιζεται το εκπληκτικο far cry 3 .Επειδη λοιπον τωρα προσπαθω να ασχοληθω περισσοτερο με τον εν λογω τιτλο θα ηθελα να μου πειτε τη συμβουλη σας για το πως να το παιξω.Παιζεται stealth το παιχνιδι η απλως τριγυρνας και οποιον βλεπεις μπαμ και κατω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...