Προς το περιεχόμενο

cm storm trigger


Killex

Προτεινόμενες αναρτήσεις

για σας ήθελα να ρωτήσω αν το cm storm trigger μπορώ να το βρω σε ελληνικό κατάστημα με κοκκινους διακόπτες γιατί δεν έχω ξαναπάρει μηχανικό πληκτρολόγιο και δεν ξέρω αν είναι βαρι οι μαυρι διακοπτες για doubletaps επειδή πεζό lol και πολλά mmo που θέλει να πατάω συνεχεια κουμπιά δεν ξέρω αν είναι ενοχλητικό μετά από κάποιο σημείο και ποσα γραμμάρια πιέσεις θέλει ένα πληκτρολόγιο με μεμβράνι για να υπολογίσω λίγο την διαφορα βαρους ευχαριστώ για τον χρονο σας

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και γω κατα 90% μονο Mmo Rpgs παιζω και εχω το cm strom trigger με black switches. 

δεν προκειται να εχεις την παραμικρη ενοχληση. ειναι αψογο. αν υπαρχει ακομη στην τιμη που χε 

λιγες βδομαδες πριν, μην το πολυσκεφτεσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και γω κατα 90% μονο Mmo Rpgs παιζω και εχω το cm strom trigger με black switches. 

δεν προκειται να εχεις την παραμικρη ενοχληση. ειναι αψογο. αν υπαρχει ακομη στην τιμη που χε 

λιγες βδομαδες πριν, μην το πολυσκεφτεσαι.

αν ενοις 69 στο κοτσοβολο ναι υπαρχει ακομα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον κωτσοβολο στη Γλυφάδα έχει ένα ανοικτό, αν σε βολεύει η περιοχή πήγαινε δες το από κοντά και δες ότι είναι μια χαρά μη τρομάζεις από τις υπερβολές του ίντερνετ

 

Πάντως βρε παιδιά τόσα θέματα έχουν ανοίξει για το trigger..

 

Επίσης στη χώρα μας το συγκεκριμένο είναι μόνο με μαύρους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον κωτσοβολο στη Γλυφάδα έχει ένα ανοικτό, αν σε βολεύει η περιοχή πήγαινε δες το από κοντά και δες ότι είναι μια χαρά μη τρομάζεις από τις υπερβολές του ίντερνετ

 

Πάντως βρε παιδιά τόσα θέματα έχουν ανοίξει για το trigger..

 

Επίσης στη χώρα μας το συγκεκριμένο είναι μόνο με μαύρους

δυστυχώς εγώ μένω θεσσαλονικι και μου πεφτι λιγο μακριά η γλιφαδα thx for the info παντος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ με την σειρά μου το πήρα από electro και ήρθε σήμερα. Παραγγελία 1/8 , παραλαβή 7/8.

Πλήρωσα μόνο 62 ευρώ και το πληκτρολόγιο είναι κάτι παραπάνω από τέλειο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ερχεται με κοκκινους διακοπτες και ειναι αρκετα βαρυ.Προσωπικα θα σου ελεγα να μην το κουραζεις και πολυ το θεμα μιας και αν θελεις μηχανικο απλα το αγοραζεις και στην τελικη αν δεν σου αρεσει το βαζεις 56ευρο σε αγγελια.Για αυτα που προσφερει και στην τιμη αυτη απλα το παιρνεις και αυτα με τους διακοπτες τα βρισκω απλα αστεια(λιγο πιο σκληροι οι διακοπτες απο red πχ).

 

Εδω δες απλα πληκτρολογια στην ιδια τιμηhttp://www.skroutz.gr/s/390646/Logitech-Gaming-Keyboard-G105.html

για να καταλαβεις τι vfm ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Καλησπερα, για να μην ανοιξω νεο θεμα, ειπα να ρωτησω εδω. Ενδιαφερομαι για αυτο το Keyboard. Θελω να μαθω αν εχει Macros. Το εχει κανεις, ξερει αν εχει? Ευχαριστω.

 

https://www.skroutz.gr/s/2954526/CoolerMaster-QuickFire-TK.html?keyphrase=CM+STORM+QUICKFIRE+TK

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Και ρωταω εγω τωρα. Και να μην εχει, δεν υπαρχει καποιο προγραμμα που να μπορεις να βαζεις Macros? Αν ναι μπορειται να μου προτεινεται καποιο? Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...