Προς το περιεχόμενο

Παρουσίαση MLS IQTalk King


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εδώ και 4 ΜΕ 5 μήνες μας ταλαιπωρούν για ένα τίποτα μαζί με τον ΓΕΡΜΑΝΟ έχουμε πάει στο service εδώ και σχεδόν ένα μήνα ένα MLS IQTALK για τρίτη φορά και ακόμα μας έχουν στο περίμενε ... να το πάρουν απόφαση οι χρήστες που θα αποφασίσουν να μπλέξουν με την εν λόγο εταιρεία πως αν τους συμβεί το οτιδήποτε θα βλαστημήσουν το γάλα της μάνας τους με την συγκεκριμένη εταιρεία και το service της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

Παίδες είχα στα χέρια μου το τηλέφωνο για ένα μήνα (Γενάρης 2014).

Αυτό που έχω να πω είναι ότι η MLS δεν έχει αποφασίσει ακόμα σε ποιόν απευθύνεται η συγκεκριμένη συσκευή.

Εχει την αναγνώριση φωνής (σκίζει σε αυτό) και μάλιστα έχει και εικονίδιο με τον εύγλωτο τίτλο "Talk & SMS in the Car". Ένας λοιπόν επαγγελματίας οδηγός (πχ ταξιτζής, νταλικιέρης), ή κάποιος που είναι όλη τη μέρα στο αμάξι του (πχ στέλεχος επιχείρησης, πλασιέ), θα το θεωρούσε καταπληκτικό τηλέφωνο.

Αν όμως είσαι στο αυτοκίνητο (με το κινητό στην ωραία του υποδοχή κλπ) και σε καλέσει κάποιος, το CallerId είναι το μικρότερο δυνατό, πράγμα που σημαίνει ότι ΔΕΝ βλέπεις ποιός σε παίρνει.

 

Με λίγα λόγια από τη μια μερά η εταιρία στέλνει το μήνυμα "οδηγοί πάρτε το" και από την άλλη θες κιάλια για να δεις τί γίνεται.

 

Από την εταρια μου επιβεβαίωσαν ότι το μέγεθος της γραμματοσειράς ΔΕΝ ρυθμίζεται και να κάτσω μόνος μου να το φτιάξω, αφού βρω και εγκαταστήσω ένα app.

 

Όμως οι κατηγορίες επαγγελματιών που ανέφερα πριν, δεν θα καθόντουσαν ποτέ να κατεβάζουν apps. Αυτό είναι που δεν καταλαβαίνει η MLS και γι αυτό ανέφερα στην αρχή ότι δεν έχει αποφασίσει σε ποιόν απευθύνεται το τηλέφωνο.

 

Εγώ το επέστρεψα το κινητό.

 

Είναι κρίμα που χάνουν ένα μεγάλο target-group πελατών, απλά γιατί δεν έχουν προ-εγκατεστημένο το app που μεγαλώνει callerid...

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

παιδια εχω κι εγω αυτο το κινητο, και ψαχνω εναγωνιως να βρω θηκη.. βασικα εχω βρει, αλλα θα ηθελα μεγαλυτερη ποικιλια. απ ο,τι εχω δει στα διαφορα που γραφουν, ειναι κινεζικης κατασκευης, αρα μηπως ξερει κανεις να μου πει το κινεζικο μοντελο μηπως και βρω περισσοτερη ποικιλια; ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...