Προς το περιεχόμενο

Παιχνίδια PC: Dead Space 3, Crysis 2 Maximum Edition, Burnout Paradise: The Ultimate Box, Medal of Honor, Mirror's Edge από 1€


k_dinos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

https://www.humblebundle.com/

 

Έχει αναφερθεί και εδώ:

http://www.insomnia.gr/topic/345863-%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%AD%CF%82-%CF%80%CE%B1%CE%B9%CF%87%CE%BD%CE%B9%CE%B4%CE%B9%CF%8E%CE%BD/page-452?do=findComment&comment=52554678

 

Η προσφορά είναι τιτανο-τεράστια, με κάτω από 5€ παίρνουμε και το ΒF3 και το Sims 3.

 

Βέβαια, καλό είναι να δώσουμε κάτι παραπάνω για στήριξη... 

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 98
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για το dead space 3, το sims 3 και το bf 3 σου δίνει κλειδιά μόνο για το origin ενώ για τα υπόλοιπα σου δίνει κλειδά και για origin και για steam. Η αλήθεια ούτε και γω δεν πολυψήνομαι για account στο origin αλλά τι να κάνεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ φίλε μου σε ευχαριστώ πολύ για τις λεπτομέρειες :)

 

βλακεία τώρα αυτό, έτσι κι αλλιώς θα έσπαγα τα παιχνίδια σε 2 λογαριασμούς, αλλά τώρα που μπήκε και το origin στη μέση θα πρέπει να τους κάνω 3.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η προσφορα δεν ειναι σε ευρω, ειναι σε δολλαρια που σημαινει ακομη φθηνοτερα.

(το ξερει ο TS, απλα το αναφερω για να τονισω περισσοτερο την αξια της προσφορας).

 

 

Ερώτηση άσχετου.

Αυτά παίζουν μόνο online ή κατεβάζεις την εφαρμογή και παίζει stand alone;

 

steam και origin θελουν να συνδεθεις στο ιντερνετ (επισημα παντα).

 

(αν τυχον εννοεις αν παιζονται single player ή multiplayer, ισχυει οτι ισχυει σε καθε παιχνιδι, σαν να το αγοραζες σε δισκακι και ακομη καλυτερα, καθως ολα τα updates/patches γινονται αυτοματα).

 

Υ.Γ.

Για οσους κολλαει το paypal λογω ογκου αγορων στο humblebundle, βλεπετε σημ εδω >

http://www.insomnia.gr/topic/345863-%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%AD%CF%82-%CF%80%CE%B1%CE%B9%CF%87%CE%BD%CE%B9%CE%B4%CE%B9%CF%8E%CE%BD/page-455?do=findComment&comment=52555638

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή ειμαι τελείως ασχετος με το θεμα ,μπορει καποιος να μου εξηγήσει πιο αναλυτικα, πως δουλευει ακριβως   αυτη η υπηρεσια ? Κατεβαζεις δηλαδη τα παιχνιδια και τα εγκαταστεις στο pc ?Ευχαριστω και συγχωρήστε μου την αγνοια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή ειμαι τελείως ασχετος με το θεμα ,μπορει καποιος να μου εξηγήσει πιο αναλυτικα, πως δουλευει ακριβως   αυτη η υπηρεσια ? Κατεβαζεις δηλαδη τα παιχνιδια και τα εγκαταστεις στο pc ?Ευχαριστω και συγχωρήστε μου την αγνοια.

 

κάνεις την δωρεά των χρημάτων και μετά σου έρχεται στο email σου , οι κωδικοί ενεργοποίησεις για το steam και το origin από κάθε παιχνίδι. δεν παίζουν όλα τα παιχνίδια και στις 2 υπηρεσίες, συγκεκριμένα δες εδώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η προσφορα δεν ειναι σε ευρω, ειναι σε δολλαρια που σημαινει ακομη φθηνοτερα.

(το ξερει ο TS, απλα το αναφερω για να τονισω περισσοτερο την αξια της προσφορας).

 

 

 

steam και origin θελουν να συνδεθεις στο ιντερνετ (επισημα παντα).

 

(αν τυχον εννοεις αν παιζονται single player ή multiplayer, ισχυει οτι ισχυει σε καθε παιχνιδι, σαν να το αγοραζες σε δισκακι και ακομη καλυτερα, καθως ολα τα updates/patches γινονται αυτοματα).

 

Υ.Γ.

Για οσους κολλαει το paypal λογω ογκου αγορων στο humblebundle, βλεπετε σημ εδω >

http://www.insomnia.gr/topic/345863-%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%AD%CF%82-%CF%80%CE%B1%CE%B9%CF%87%CE%BD%CE%B9%CE%B4%CE%B9%CF%8E%CE%BD/page-455?do=findComment&comment=52555638

Εδώ να διορθώσω το "steam και origin θελουν να συνδεθεις στο ιντερνετ (επισημα παντα)."

 

Αυτό είναι ΛΑΘΟΣ! Για το steam που έχω παίζει κάλιστα και χωρίς net εφόσον έχουν single player. Το steam μπαίνει σε offline mode και τα games παίζουν μια χαρά. Καλά εννοείτε πως δεν μπορείς να παίξεις πχ DOTA2 και όλα τα Online game( ή το multiplayer mode)

 

 

Φυσικά θέλει net στην αρχή για να ενεργοποιήσεις το κλειδί και να κατεβάσεις το παιχνίδι. Μετά όσο το έχεις στη library σου παίζει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω για την απαντηση.Αυτο που δε καταλαβαινω ειναι ,αφου παρω τους κωδικους πρεπει να κατεβασω-εγκαταστησω απο καπου το παιχνιδη?Τελος επειδη ολο αυτο ακουγετε πολυ καλο υπαρχει και καποια παγιδα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω για την απαντηση.Αυτο που δε καταλαβαινω ειναι ,αφου παρω τους κωδικους πρεπει να κατεβασω-εγκαταστησω απο καπου το παιχνιδη?Τελος επειδη ολο αυτο ακουγετε πολυ καλο υπαρχει και καποια παγιδα?

Θα κατεβασεις μια εφαρμογη (steam ή origin ή και τις δυο-ειναι δωρεαν) και εκει θα ενεργοποιησεις τα κλειδια που θα σου δωσει το humble bundle...

Αυτοματα το παιχνιδι θα κατεβει απο το internet, θα εγκατασταθει και οταν τελειώσει θα πατησεις το εικονιδιο του παιχνιδιου και θα παιξει.

 

ΚΑΜΙΑ ΠΑΓΙΔΑ.... 

 

ή μαλλον υπαρχει παγιδα....

οτι θα εθιστεις και θα αγοραζεις συνεχως Games απο το steam ή το origin και αυτοι θα κονομανε!!!!

 

δες βιντεο πως ενεργοποιουμε τα κλειδια απο το steam

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...