Προς το περιεχόμενο

Τα μέλη του Insomnia με photo τους


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ο διατητης ?? :)

χρονια σου πολλα παιχτη , πολυχρονος !

Σ ευχαριστώ πολύ.

χαχαχα ναι ξέχασα πως και ο διαιτητής είναι πατόκορφα στα μπλε. Εννοούσα τα μπλε γάντια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μιας και αναφέρατε κάτι για ξύλο.

Απο το τελευταίο τουρνουα (φιλικό). Ξέρω η φωτο είναι κουνημένη, πυροβολήστε τον φωτογράφο και όχι τα "μοντέλα". Ο Μπλε. 

 

attachicon.gif706391_n.jpg

 

 

 

Και αυτή ειναι προχθεσινή. Έκλεισα τα 29

Οι αντρες δεν κλαίνε λεει! Κάτι τέτοιες μέρες κλαίνε και παρακλαίνε με το κουκλάκι τους στο ντους! 

 

(καλα του σκυλου μου ειναι το κουκλάκι και του το πήρα γιατι δεν είχα άλλο)

 

 

 

And THIS is why I don't mess with that guy.

 

Χρονια πολλα μαν :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύχρονος, τα καλύτερα σου εύχομαι και άλλη φορά κ φωτο με τη φάτσα σου ε! Μην ντρέπεσαι, σε ξέρουμε, δείχνεις ανήλικος, μην σε παίρνει από κάτω :ρ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

And THIS is why I don't mess with that guy.

 

Χρονια πολλα μαν :D

Πολύχρονος, τα καλύτερα σου εύχομαι και άλλη φορά κ φωτο με τη φάτσα σου ε! Μην ντρέπεσαι, σε ξέρουμε, δείχνεις ανήλικος, μην σε παίρνει από κάτω :ρ

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ.

Στορμ, έχεις δίκιο είμαι πολύ επικίνδυνος, περπατάω και ανοίγουν οι άνθρωποι οπως άνοιξε ο Μωυσής τη θάλασσα :P

 

Νενια, το ότι μου λες πως δείχνω ανήλικος μου δίνει δύναμη να ΜΗΝ πηδήξω από τον πέμπτο...Τουλάχιστον για φέτος. Από του χρόνου βλέπουμε...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε με απασχολει το φυλο του αποδεκτη οταν κανω χιουμορ... το ιδιο χιουμορ θα εκανα στον οποιονδηποτε!! δλδ απαγορευεται να κανουμε χιουμορ σε γυναικες? απο ποτε? απο τοτε που τις γνωριζεις? παραλογο

Φιλικά και χωρίς παρεξήγηση εννοείται, αλλά το συγκεκριμένο σχόλιο δεν ήταν αστείο. Δε νομίζω ότι μπορεί να θεωρηθεί χιούμορ καν. Ίσως το είχες αλλιώς στο μυαλό σου αλλά ακούστηκε άσχημο :-)

 

ANHLIKOS, χρόνια πολλά και ό,τι επιθυμείς!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το κορίτσι

 

[IMG_20140709_180655.jpg

 

 

Άλλος με το αυχενικό :P

 

Σωραίος! ;) κουκλιά ζωγραφιστά και οι 2! χωρίς παρεξήγηση βέβαια η κοπελιά λίγο παραπάνω :P  :-D

 

Και μια δικιά μου χωρίς κορίτσι βέβαια  :unsure: αλλά καλά να 'μαστε :P... Δεν είχα κάποιον κοντά να με βγάλει (4 άτομα όλα κιόλα στο fery χωρίς το προσωπικό!)

 

Για την ιστορία Ωρωπό-Ερέτρια, πριν από extreme καταστάσεις  B)

 

 

 

10565287_10202169280745248_8861305596849

 

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλος με το αυχενικό :P

 

Σωραίος! ;) κουκλιά ζωγραφιστά και οι 2! χωρίς παρεξήγηση βέβαια η κοπελιά λίγο παραπάνω :P  :-D

 

Και μια δικιά μου χωρίς κορίτσι βέβαια  :unsure: αλλά καλά να 'μαστε :P... Δεν είχα κάποιον κοντά να με βγάλει (4 άτομα όλα κιόλα στο fery χωρίς το προσωπικό!)

 

Για την ιστορία Ωρωπό-Ερέτρια, πριν από extreme καταστάσεις  B)

 

 

 

10565287_10202169280745248_8861305596849

 

 

σαν τον λουλη κουκλεντε εισαι :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...