Προς το περιεχόμενο

Hearthstone: Heroes of Warcraft Topic v1


Tmark

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Decks εννοεί φαντάζομαι. Δυστυχώς πάλι zoo βλέπω να παίζεται, γιατί είναι cheap deck.

 

Μέχρι να φτιάξεις full GvG collection, για να παίζεις τα δυνατά control decks, σώθηκες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε deck στην αρενα εχω troggzor , Prophet velen, thalnos.  6 wins μεχρι στιγμης και συνεχιζουμε


εχω ηδη 1600 σκονη για Legendary, θα περιμενω να δω ποιο αξιζει να φτιαξω πρωτο απο τις νεες καρτες.

Φτιαξε Troggzor, το πιο δυνατο Legendary του GvG ειναι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που βλέπω εγω ειναι ότι η αρένα εχει αλλάξει παρά πολυ εδώ και 1-2 μήνες . Παλιά με μέτριο ντεκ εάν ήξερες πως να το παίξεις έκανες 4-6 σιγουρακι. Τωρα πλέον πέφτω μονο σε παράξενα καλα ντεκ φτιαγμένα ακριβώς όπως πρεπει και σε παρά πολλές περιπτώσεις που ο αντίπαλος εχει πάντα τη κάρτα που χρειάζεται στο χέρι του . Απαντήσεις σε ολα όσα παίζω . Σκέφτομαι να αρχίσω να καταγράφω τα παιχνίδια και να τα ανεβάσω στην blizzard . Οχι μοντάζ ένα run στην αρένα με ένα καλο deck . Έχουν ξεφύγει τα ντεκ στην αρένα .

 

Sent from my iPhone using Insomnia

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που βλέπω εγω ειναι ότι η αρένα εχει αλλάξει παρά πολυ εδώ και 1-2 μήνες . Παλιά με μέτριο ντεκ εάν ήξερες πως να το παίξεις έκανες 4-6 σιγουρακι. Τωρα πλέον πέφτω μονο σε παράξενα καλα ντεκ φτιαγμένα ακριβώς όπως πρεπει και σε παρά πολλές περιπτώσεις που ο αντίπαλος εχει πάντα τη κάρτα που χρειάζεται στο χέρι του . Απαντήσεις σε ολα όσα παίζω . Σκέφτομαι να αρχίσω να καταγράφω τα παιχνίδια και να τα ανεβάσω στην blizzard . Οχι μοντάζ ένα run στην αρένα με ένα καλο deck . Έχουν ξεφύγει τα ντεκ στην αρένα .

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Για ποιο λόγο? :P Θα πεις δηλαδη στην blizzard κοιτάξτε έγινα rekt στην αρένα και τι περιμένεις να απαντήσουν?? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ βλέπω το αντίθετο. Είναι πολύ ευκολο να κάνεις καλό deck, όλα τα GVG games είχα πάνω απο 6 νίκες, παρόλο που δεν μου έχει κάτσει ακόμα legendary. 

 

Και σε αυτό που παίζω καπάκι στο 12 ρι είμαι ήδη 4-0 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε deck στην αρενα εχω troggzor , Prophet velen, thalnos.  6 wins μεχρι στιγμης και συνεχιζουμε

Φτιαξε Troggzor, το πιο δυνατο Legendary του GvG ειναι

Ναι και εγω αυτο πιστευω οτι μαζι με το Shreder ειναι οι καλυτερες καρτες γιατι πολυ απλα δενουν σε ολα τα Decks και ειδικα ο Troggzor πλεον ειναι ας το πουμε Counter του Hex/Sheep. Παρολα αυτα ο Voljin ειναι ισως η δυνατοτερη Legendary class card.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...