Προς το περιεχόμενο

Hearthstone: Heroes of Warcraft Topic v1


Tmark

Προτεινόμενες αναρτήσεις

corridor creeper η καλυτερη all around καρτα μαλλον. Το warlock zoo ενισχύεται και οι πειρατες, και  τα murloc/aggro. Δεν ξερω ακόμα ποια είναι η καλύτερη  legendary all around κάρτα.

θα φαει νερφ σιγουρα αυτη η καρτα. Ελπιζω συντομα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

τα legendary παντως τα περισσοτερα ψιλοκαδη μου φαινονται...τουλαχιστον τα περισσοτερα, του warlock φαινεται χρησιμο(οχι το οπλο, το αλλο με τα seals, αν και πολυ αργο). Το οπλο της ρογκ δεν μου φαινεται τοσσο καλο ωστε να αξιζει να χτισεις  ενα ολοκληρο ντεκ γυρω του(γιατι αλλιως δεν αξιζει)...Του mage ειναι καλο μονο σε aggro.

 

Τα περισσσοτερα φαινονται εντελως unplayable αυτη τη στιγμη...

 

το οπλο του παλαντιν, το ειδα να παιζεται σε dude deck, νταξ κλαιν...του hunter επισης κλαιν, οπως και του ουοριορ, ολα θελουν ειδικα ντεκ για να τα παιξεις, που δεν ειναι και τοσσο ισχυρα...(εχω μια επιφυλαξη για τον ουοριορ).

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μενα μετριο.Τα dungeon runs τα βαρεθηκα μετα απο 2 μερες.( δεν εχω παιξει καν 2-3 class )

Οι playable καρτες ειναι οκ σε καλα επιπεδα.Θα ηταν ακομα περισσοτερες αν τα υπαρχοντα τιερ 1 decks δεν ηταν τοσο δυνατα.

Αλλα γενικα καλο expansion.

Private δεν εχω θεμα με dust. Εκανα craft οτι ειναι εστω και λιγο playable.Και εχει μεινει και πολυ dust ακομα.

Αλλα περαν creeper voidlord τα αλλα δεν μου λενε τιποτα.Υπερβολικα situational η combo.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατάφερα επιτέλους να τελειώσω τα dungeon runs με όλα τα classes. Προσωπικά μου άρεσε πολύ ως mode, δεδομένου ότι τα μόνα σοβαρά solo modes που είχαμε ήταν τα heroics. Και έχει ενδιαφέρον που φτιάχνεις σιγά-σιγά το deck. Παραθέτω και τα stats από τα bosses (ειδικά ο hunter μου έσπασε τα νεύρα, ότι deck και να έπαιζα)

 

Druid : 37

Hunter : 56

Mage : 28

Paladin : 14

Priest : 8

Rogue : 8

Shaman : 29

Warlock : 23

Warrior : 8

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι φάση με τα quest 3 μέρες πρέπει να αλλάζω κάθε μέρα γλώσσα για να μου εμφανήσει νέα.

εγω πρεπει να κλεισω το client της blizzard και να ξαναμπω, αμα δωσουν κανα πακετακι για αποζημιωση, δεν με χαλαει κιολας... :P

 

big priest παντως κραταει γερα...και δεν κραφταρα psychic sceam ακομα, αυτο που δεν ξερω ειναι αν παιζουμε, 1-2 spellstone, εχω βαλει μονο ενα, γιατι μου φαινεται αρκετα greedy να βαλω και 2ο...

 

παντως ανεβηκα στο 5 στο χαβαλε...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω πρεπει να κλεισω το client της blizzard και να ξαναμπω, αμα δωσουν κανα πακετακι για αποζημιωση, δεν με χαλαει κιολας... :P

 

big priest παντως κραταει γερα...και δεν κραφταρα psychic sceam ακομα, αυτο που δεν ξερω ειναι αν παιζουμε, 1-2 spellstone, εχω βαλει μονο ενα, γιατι μου φαινεται αρκετα greedy να βαλω και 2ο...

 

παντως ανεβηκα στο 5 στο χαβαλε...

Πολύ Brain dead deck :D

 

Μιας και μου ηρθε ο ixlid δοκιμασα quest druid

Fun deck

 

ο καημενος hunter δεν καταλαβε τι τον χτυπησε :-D

 

https://hsreplay.net/replay/P3daYh5MAUzGzbAvd5pdzk

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

το big spell priest μου φαινεται ακομα πιο καμμενο...και ειναι πολυ φθηνο, ουτε ενα legendary μονο 4-5 epic απο τα kobolds παιζει

Επεξ/σία από xavier
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτός τι ρανκ είναι κ παίζει defile για να φάει 1 μίνιον 2/1 ? Αρχή game κιόλας. Και μάλιστα παίζει defile και μετά κάνει lifetap...

Hellfire σε 3/3 deathrattle recruit 8drop.....

Και μερικά απο τα χειρότερα trades με minions που έχω δεί ποτέ μου.

Δεν χρειάζεται να παίζεις κάποιο deck ενάντια του και ένα pile of random cards κάνει δουλειά.

Μάλλον για τρολιά το ανέβασες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Albilosha, παλιότερα που είχα δει κανα δυο replay του και εγω θυμάμαι είχα απορίες με τα plays που γίνονται, αργότερα ξαναείδα και ήταν η ίδια φάση, πλέον τα αγνοώ ασυναίσθητα τα posts με replay που ανεβάζει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω καποιοι εχουν παρεξηγησει καποια πραγματα. Τα replay που ανεβαζω είναι σχεδόν παντα για να δειξω καποιο ενδιαφέρον ντεκ. Όπως το control paladin η το Quest Druid στην  προηγουμενη σελιδα. Τα plays δεν με απασχολουν ποσο μαλλον των αντιπαλων μου. :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...