Προς το περιεχόμενο

Hearthstone: Heroes of Warcraft Topic v1


Tmark

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και εμένα στισ 11 νίκες χθές μου έδωσε 215 gold , gold common , μια rare  και ένα pack...

Και πάλι στις 11 νίκες προχθές δεν πήρα πάνω απο 250 gold...

Σαν να μην έφτανε που έχασα απο constructed decks δηλαδή.

 

Όσο για το ''άλλο ladder'' που είπαν κάποια παιδιά πάνω.Τι εννοούν.? Δηλαδή η δύναμη ενώς deck έχει σημασία κάπου αλλού πέραν ranked.?

Γιατί να ενδιαφέρει κάποιον τι pick έχουν στα τουρνουά.? Εμένα με νοιάζει μόνο με ποιο θα φτάσω πιο γρήγορα rank 5 μόνο.

 

Επεξ/σία από Albilosha
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο το weasel priest πως νικαει? μια φορα το πετυχα και το νικησα μετα απο καμια ωρα παιχνιδιου...αλλα μου φανηκε οτι αν δεν εκανα concede απο βαρεμαρα, δεν εχει αλλο win condition.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επαιξε nzoth σιγουρα, νομιζω το σκοτωσα και εκανα scream τα υπολοιπα(razakus επαιζα). Σε καποια φαση σταματησα να παιζω μεχρι να μεινει μονο ενα weasel στο deck μου και να παιξω το raza, γιατι μεχρι τοτε του εβαζα weasels στο ντεκ, μου εβαζε και αυτος και δεν γινοταν τιποτα...μιλαμε καμια ωρα αυτο το πραγμα γινοταν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και οι δυο νομιζω παιξαμε αντουιν....

 

παιζω dragon priest τωρα και μου βγαζει ενα σιχαμερο ραζακους, στο 5 ραζα, 8 αντουιν, 10 βελεν, με 15 καρτες να μενουν στο ντεκ...τετοιο χερι δεν ειχα ποτε οσο επαιζα αυτο το ντεκ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, xavier είπε

χωρις το ραζα, το hero power το εχεις μονο για το board control, οποτε δεν κανει πολλα...

Δεν επαιξες ραζα? Οκ τοτε, αλλα γιαυτο δεν προχωρησε το παιχνιδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως να παιξουμε ραζα με 5-6 weasels στο ντεκ ... Δεν δουλευει αμα εχεις duplicates στο ντεκ... Για αυτο σου λεω οτι αφησα να αδειασει το ντεκ μου, δλδ δεν σκοτωνα τα weasels του...οι 2 τελευταιες καρτες στο ντεκ ηταν weasles btw...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, xavier είπε

demon zoo, δεν ειναι κακο deck για laddering...εμενα με πηγε στο 5 αρκετα γρηγορα, ενω ημουν κολλημενος στο 8-9 αρκετο καιρο...

 

Ποιο deck λες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Spoiler

zoo.JPG.03f605a001c3f31bc74eefc08c56d108.JPG

 

 

 η δικη μου version, btw δεν εχω 2ο  creeper, ειμαι φτωχος. βεβαια η κλασσικη version με keleseth και πειρατες μαλλον ειναι καλυτερη.

 

παντως κλασσικα zoo, νικας ή χανεις γρηγορα, οποτε ανεβαινεις....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...