Προς το περιεχόμενο

Game booster


panos2171

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχει δοκιμάσει κάνεις τέτοιο πρόγραμμα?? Δοκίμασα χθες  αυτό που ήταν το μόνο με καλές κριτικές και τα πράγματα γίναν χειρότερα. Στο PC 2 της υπογραφής μου το έβαλα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η παλιά έκδοση δούλευε πολύ καλά ...είχα δει στον παλιό υπολογιστή βελτίωση κατά 7-10 fps που θεωρείται μεγάλη.Στον καινούργιο που δοκίμασα την νέα έκδοση είδα πολύ μικρές διαφορές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά αυτου του είδους τα προγράμματα στο τελος πιο πολλα προβλήματα μπορούν να προκαλέσουν παρα να βγεί κατι καλο , προσωπικά δεν τα εμπιστεύομαι καλύτερα να τις κανεις μονος σου τις ρυθμίσεις απο το control panel της κάρτας γραφικών να ξέρεις τι σου γίνεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή η εταιρία έχει βγάλει πολλά "μαργαριτάρια" οπότε δεν θα την εμπιστευόμουν και τόσο και γενικώς όπου ακούς πολλά κεράσια κράτα μικρό καλάθι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω αυτην την στιγμη ειμαι με eset antivirus και εχει ενσωματωμενο αυτο το πραγμα. Οταν αναγνωριζει full screen games το γυρναει αυτοματα σε game mode. Προσωπικα δεν ειδα διαφορα. Αν θες να δοκιμασεις της εταιρειας iobit, να ψαξεις για την εκδοση 3.5 beta. Ειναι η πιο καλη που υπαρχει. Οι καινουργιες ειναι για το πεος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάλε το Advanced System Optimizer έχει tool για game booster... Εμένα πάντως με καλύπτει τόσο καιρό χωρίς κανένα πρόβλημα ενώ με το Razer θέλω restart για να στρώσει το PC...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...