Προς το περιεχόμενο

Συρία: Έτοιμες για στρατιωτική επίθεση οι ΗΠΑ


tritonas00

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο Michael Moore θα διαφωνήσει σε αυτό.

Κατά τ' άλλα τσιλάρετε λίγο με το bashing όλων των υπόλοιπων, δηλαδή για όνομα, Έλληνες είμαστε, οι αφρικανοί της Ευρώπης - δεν μας παίρνει.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 565
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Βαριέμαι να διαβάσω όλο το τόπικ,αναφέρθηκε το βιντεάκι της εκτέλεσης των 7 Σύρων στρατιωτικών από τους αντάρτες που έδωσαν στη δημοσιότητα οι New York Times ?Δείτε το.Η ανθρώπινη γιδοφύση στα καλύτερα της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βαριέμαι να διαβάσω όλο το τόπικ,αναφέρθηκε το βιντεάκι της εκτέλεσης των 7 Σύρων στρατιωτικών από τους αντάρτες που έδωσαν στη δημοσιότητα οι New York Times ?Δείτε το.Η ανθρώπινη γιδοφύση στα καλύτερα της.

Ε βάλε και το link τσάμπα είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

NSFW αλλά δεν έχει σπλατεριά, μόνο μαστίγωμα

 

 

Έκανε το λάθος να είναι γυναίκα ενός υποστηρικτή του Ασάντ. Γελάνε ρε μλκ γελάνε. Φαντάσου τι θα έκαναν στον άντρα της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

NSFW αλλά δεν έχει σπλατεριά, μόνο μαστίγωμα

 

 

Έκανε το λάθος να είναι γυναίκα ενός υποστηρικτή του Ασάντ. Γελάνε ρε μλκ γελάνε. Φαντάσου τι θα έκαναν στον άντρα της.

 

Δυστυχως υπαρχουν πολλα φρικιαστικα βιντεο....

Ειναι χαρακτηριστικο των ατομων που εμπλεκονται πλεον (κατα πλειοψηφια δυστυχως) στους αντικαθεστωτικους (και οχι ακτιβιστες).

 

Ειναι εξαιρετικα δυσαρεστο το γεγονος οτι τετοια ατομα εκφυλισαν την επανασταση του Συριακου λαου που ειχε καθαρα πολιτικο χαρακτηρα και απαιτουσε δικαιωματα, ισονομια, ισοδικια και πολλα αλλα, παρολο που απο την αρχη η Μουσουλμανικη αδελφοτητα την υποστηριζε για τους δικους της λογους...

 

Το κακο εγινε μετα την εναρξη της με την εισροη φανατικων, τον ρολο γειτονικων χωρων, ξενων συμφεροντων κτλ....

Δυο πραγματα δεν αλλαζουν, κυριως το οτι ο Ασαντ ειναι δολοφονος (εσφαξε τον λαο του ΚαΙ το 1982) , αλλα και το οτι η "επανασταση" ειναι πλεον ενα αψυχο κουφαρι...Δεν μπορει να βγαλει πουθενα, και Δεν προκειται πλεον να οδηγησει στις πολιτικες διεργασιες που θα επρεπε....(Και παλι κριμα γιατι την πληρωσε ο απλος Συριος με ΠολΥ αιμα!)

 

Οποτε εμεις τι κανουμε? Μενουμε μακρια και προετοιμαζομαστε για ανοδο τιμων πετρελαιου, κυματα προσφυγων καθως ΠολλοΙ ανθρωποι θα χρειαστουν βοηθεια οταν γιγαντωθουν αυτα και οτι αλλα καλουδια προκυψουν...  :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε βάλε και το link τσάμπα είναι.

 

NSWF

 

 

 

 

μπορει να ειμαστε μπουρδελο ως λαος και χωρα, αλλα κατι τετοια βιντεο σε κανουν να αναφωνεις "σπιτι μου, σπιτακι μου και φτωχο καλυβακι μου."

τουλαχιστον για την ωρα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

NSWF

 

 

 

 

μπορει να ειμαστε μπουρδελο ως λαος και χωρα, αλλα κατι τετοια βιντεο σε κανουν να αναφωνεις "σπιτι μου, σπιτακι μου και φτωχο καλυβακι μου."

τουλαχιστον για την ωρα.

Mια χαρα ειμαστε!

Αμα ειχαμε τετοια θα μας ελειπαν τα χρονια της οικονομικης κρισης!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά το παράτησα το θέμα από το τελευταίο μου post και δεν διάβασα τι ενυπόθηκε αλλά έμενα τελικά count me against της επίθεσης, στην αρχή ήμουν υπέρ αλλά τώρα το ξανά σκέφτηκα, σπάνια αλλάζω γνώμη, αυτή την φορά όμως θα υποχωρήσω και επίσης δεν το ανακοινώνω ότι αλλάζω αλλά κάνω επίσης μια υποχώρηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είμαι υπέρ μια επίθεσης στη Βόρεια Κορέα πάντως. Όταν το βοδάκι εκτελεί την πρώην γκόμενα του και 20.000 φυλακισμένοι "εξαφανίζονται" κάτι δεν πάει καλά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε τολμάνε εκεί, εκτός του ότι έχουν πυρηνικά ο Δράκος δε θα το αφήσει για κανένα λόγο. Η Συρία είναι πιο βολική. Όπως και η Αίγυπτος, η Τυνησία, η Λιβύη, το Σουδάν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...