Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα στην αναπαραγωγή μεγάλων αρχείων και όχι μόνο


adamakos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 36
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Απλως μου φαινεται παραξενο γιατι υποτιθεται ειναι ενας πολυ γνωστος player και με τις ρυθμισεις που εχει απο την αρχη θα επρεπε να παιζει τα παντα απροβληματιστα οπως κανουν αλλοι players οπως mpc και potplayer που ανεφερα πιο πανω :P ;) σαν καλυτερο player σε θεμα ποιοτητας εικονας και ηχου ποιον προτεινεις?ημουν καιρο με potplayer αλλα μου φαινοντουσαν τα χρωματα λιγο πιο εντονα\κιτρινοπα..μετα ημουν με mpc τον οποιο τον βρισκω πολυ καλο σε ολα και τωρς δοκιμαζω λιγο τον vlc ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει ενας τελειος player o splash

http://mirillis.com/en/products/splashpro.html

εχει τελεια χρωμματα κ παιζει απροβληματιστα ολα τα αρχεια ! δεν ειναι free τον βρισκεις ομως πανευκολα στην φουλ εκδοση του B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω το ίδιο πρόβλημα και αυτό ξαφνικά. Πριν απο μια εβδομάδα δηλαδή έβλεπα ταινίες και τώρα με δυσκολία. Δεν παίζει καθόλου αρχεία mov ούτε 5.46 Mb, και στις ταινίες αργεί η κίνηση και οι φωνές. Προσπαθώ με vlc και bsplayer. Καμία ιδέα του τι πάει στραβά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δοκιμασε την ρυθμιση που ειπαμε πιο πανω αλλιως βαλε mpc..παντως παρατηρησα στο ιδιο αρχειο με vlc η cpu μου δουλευει απο 7-11% ενω με mpc και pot δουλευει μεχρι 1,5%!!!μεγαλη διαφορα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...