Προς το περιεχόμενο

Eκνευριστική διαφήμιση


drake.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 42
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η επιχείρηση πάει καλα σε εποχή κρίσης με τέτοιες τιμες. Στο διαφημιστικό θέμα παλιότερα η γυναίκα του ιδιοκτήτη ειχε τέτοια αποψη για τις διαφημίσεις κ έκανε αυτό που γουσταρε.. Τωρα πιστεύω οτι κάποιοι ακολουθούν τη γραμμή της πιο τολμηρά με ανάλογο ακραίο αποτέλεσμα... Προσθέστε κ το γεγονός οτι φτιάχνει διπλής διάρκειας σποτ που μεταδίδει ραδιοφωνικά ακόμα κ δυο φορές την ώρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω ευχηθει ανεργια στον συγκεκριμμενο διαφημιστη και δεν το μετανιωνω ειναι βιασμος της αισθητικης αυτο το πραγμα πραγματικα δεν αντεχω αλλο πειτε με κακο μικροπρεπη αλλα δεν μπορω αλλο

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω ευχηθει ανεργια στον συγκεκριμμενο διαφημιστη και δεν το μετανιωνω ειναι βιασμος της αισθητικης αυτο το πραγμα πραγματικα δεν αντεχω αλλο πειτε με κακο μικροπρεπη αλλα δεν μπορω αλλο

 

Καλά είσαι, άλλοι έχουν ευχηθεί και χειρότερα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 jumbo ο τιμωρος ....  μιλαμε για την  χειροτερη εμετικη διαφημιση  που εχει υπαρξει ,  προσωπικα σε 4-5 φιλικα σπιτια που εχω παει κ

 

παιζει αυτη

 

η διαφημιση , η κλεινουν την tv η αλλαζουν καναλι αμεσως .   καπου διαβασα οτι τις διαφημισεις τις επιλεγει  η κορη του Mr jumbo .....  :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω ευχηθει ανεργια στον συγκεκριμμενο διαφημιστη και δεν το μετανιωνω ειναι βιασμος της αισθητικης αυτο το πραγμα πραγματικα δεν αντεχω αλλο πειτε με κακο μικροπρεπη αλλα δεν μπορω αλλο

χαχα υπαρχουν και πολυ χειροτερες :P

 

http://www.youtube.com/watch?v=jjD2oQpcd0s

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν την ειχα ξαναδει την διαφημιση στο αρχικο post αλλα τωρα την εχω δει ηδη 3 φορες.

Πλακα εχει.

Και ακομα και να μην αρεσει σε καποιους ενα ειναι σιγουρο. Πετυχαινει τον σκοπο της...

 

Φαντασου στα 10χρονα τι απηχηση θα εχει! Και πανε μετα στους γονεις και αρχιζει το πρηξιμο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν την ειχα ξαναδει την διαφημιση στο αρχικο post αλλα τωρα την εχω δει ηδη 3 φορες.

Πλακα εχει.

Και ακομα και να μην αρεσει σε καποιους ενα ειναι σιγουρο. Πετυχαινει τον σκοπο της...

 

Φαντασου στα 10χρονα τι απηχηση θα εχει! Και πανε μετα στους γονεις και αρχιζει το πρηξιμο...

Ποιοι  γονεις εδω πανε και η μεγαλη για να ψωνισουν για παρτι τους ειδικα οι γκομενες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

δεν παίζεται αυτή η διαφήμιση μόλις βλέπω να παίζει αυτό το πράμα αλλάζω κανάλι

 

Εκνευριστικη διαφημιση;;; Αυτο δεν ειναι τιποτα, κοιτα εδω:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ λυπάμαι τους υπάλληλους στα καταστήματα που υπομένουν το βασανιστήριο να ακούν όλο το combo των τζαμποδιαφημίσεων απανωτά όλο το 8ωρο.

Ειδικά με τη διαφήμιση του τόπικ...: MO-MO-MO-MONSTER kill!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...