Προς το περιεχόμενο

Προσφορές Τηλεοράσεις Electroworld


circadian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 332
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

λαθος δεν ειναι απο τη στιγμη που σημερα κιολας κυριακη το διορθωσαν.αρα εχουν τεχνικο για το site που τσεκαρει και κυριακη.αυτοι αλλαξαν τις τιμες και τις αφησαν ετσι για αρκετες ωρες και αυτοι τις διορθωσαν μετα.αν δεν στειλουν απλα το εκαναν για δωρεαν διαφημιση και νεες εγγραφες στην σελιδα τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα 599€ κ η Panasonic ....

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

 

 

post-270729-0-33806000-1378057287_thumb.jpg

 

Περαστικά μας

 

Το έκαναν εσκεμμένα για διαφήμιση έτσι; Ανθρακας ο θησαυρός...

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίμα που δεν μπορώ να βρω πλεον το ποστ με τον φίλο που είχε γνωστό μέσα στο Electroworld και ειπε ότι οι πρωτοι θα παραλάμβαναν. Έτσι για να το φέρω στην επιφάνεια για αύριο που θα πέσουν τα ακυρωτικά σε όλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παράγγειλα κι εγω και περιμενω.Αυτο που δε μπορω να καταλαβω πως εγινε "λαθος"σε 3 προϊόντα.Σε 1μονο μπορω να καταλαβω.Ξερει μηπως κανενας παλαιοτερος αν εχει συμβει ποτέ κατι παρομοιο,και τι συνεβει με της παραγγελίες,της εκτελεσαν η  της ακυρωσαν ολες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω να το έκαναν για διαφήμιση, μιας και με τις ακυρώσεις λογικά θα πέσει βροχή από 1* στο skroutz από τις ορδές του insomnia.

Κι εγώ παρήγγειλα μια 123 πριν ώρες, μένει να δούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παράγγειλα κι εγω και περιμενω.Αυτο που δε μπορω να καταλαβω πως εγινε "λαθος"σε 3 προϊόντα.Σε 1μονο μπορω να καταλαβω.Ξερει μηπως κανενας παλαιοτερος αν εχει συμβει ποτέ κατι παρομοιο,και τι συνεβει με της παραγγελίες,της εκτελεσαν η  της ακυρωσαν ολες.

 

Κοιτα θυμαμε παρομοια φάση , οχι με τηλεορασεις αλλα με εξωτερικο σκληρο . 1TB 20e μιας εταιριας που δεν την θυμάμαι . Παραγγειλαμε και τελικα μας εφεραν , μαλιστα επειδη ειχαν τελειώσει, σε εμενα εφεραν WD Elements . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...