Προς το περιεχόμενο

Προσφορές Τηλεοράσεις Electroworld


circadian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και σε μενα το ιδιο κανει

 

Και εγώ δοκίμασα 6-7 φορές και αποσυνδεόμουν. Τελικά δοκίμασα με proxy (...). Ενδεχομένως να βοηθάει και η αλλαγή προφίλ στον chrome... 

 

Για την ιστορία...

(http://www.insomnia.gr/topic/497737-%CF%80%CE%BF%CE%BB%CF%8D-%CF%80%CE%B5%CF%81%CE%AF%CE%B5%CF%81%CE%B3%CE%BF-%CF%80%CF%81%CF%8C%CE%B2%CE%BB%CE%B7%CE%BC%CE%B1-login-%CF%83%CE%B5-%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%BF%CF%83%CE%B5%CE%BB%CE%AF%CE%B4%CE%B5%CF%82/?do=findComment&comment=52594101)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως γίνεται η LG  640 να ειναι πιο φθηνη απο την 620?  <_< κατι μου βρωμάει εδω!

 

Εαν αυτο μονο σου βρωμαει τοτε πρεπει να πας σε ΩΡΛ. Στην Ελλαδα της "αναπτυξης" προς τα πισω ειμαστε. Ο καθενας μπορει να κανει οτι ειδους διαφημιση θελει και να το ονομαζει λαθος την Δευτερα, θα κοστισει μονο τα τηλεφωνηματα η τα email για να ακυρωσει ολες τις παραγγελιες.

Εδω που τα λεμε οταν καποιος βαζει παραγγελια δυο, τρεις η παραπανω τηλεορασεις δειχνει οτι υπαρχει και πονηρος σκοπος και απο την δικη μας μερια.

Πρακτικα τωρα δεν μπορουμε να τους κανουμε τιποτα, ουτε το ΙΝΚΑ, θα πουν "καναμε λαθος" και τελος. Κανενα προβλημα.

Εμπρος για την αναπτυξη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως ειπα και στο θεμα με το 3ds xl οταν περσι την ιδια περιπου εποχη ειχε γινει λαθος με τις τιμες στο electroworld ...μου εστειλαν την tv κανονικά.

Τοτε βεβαια ηταν μιση τιμη η πτωση οχι 80% οπως τωτα (μιλαω για την 640 που εχει κοντα 660ευρω)

Θεωρω οτι δεν θα παραλαβουμε αλλα πηρα screenshot για του λογου το αληθες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονοκατοικια ή πολυκατοικια? :P

 

Σειρα προτεραιοτητας εχουν οι μονοκατοικιες μην πεις πως δεν στο ειπα! :-D

αα μονοκατοικία είμαι αλλά είμαι 1ος όροφος... Έχω ελπίδες; :P

 

Εαν αυτο μονο σου βρωμαει τοτε πρεπει να πας σε ΩΡΛ. Στην Ελλαδα της "αναπτυξης" προς τα πισω ειμαστε. Ο καθενας μπορει να κανει οτι ειδους διαφημιση θελει και να το ονομαζει λαθος την Δευτερα, θα κοστισει μονο τα τηλεφωνηματα η τα email για να ακυρωσει ολες τις παραγγελιες.

Εδω που τα λεμε οταν καποιος βαζει παραγγελια δυο, τρεις η παραπανω τηλεορασεις δειχνει οτι υπαρχει και πονηρος σκοπος και απο την δικη μας μερια.

Πρακτικα τωρα δεν μπορουμε να τους κανουμε τιποτα, ουτε το ΙΝΚΑ, θα πουν "καναμε λαθος" και τελος. Κανενα προβλημα.

Εμπρος για την αναπτυξη...

Δε μου βρωμάει μόνο αυτό μωρε για πλάκα το είπα :P Εγώ 1 παράγγειλα πάντως :P

Θεωρω οτι δεν θα παραλαβουμε αλλα πηρα screenshot για του λογου το αληθες.

 
 

Τι να το κάνεις το screenshot? Για καταγγελία αν δε σου την φέρουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυγανε και απο μενα παραγγελια για καμποσες στα 123... Ναναι καλα το insomnia app γιατι ειμαι σε γλεντι... Αρε γλεντια... Πηρα φιλο τηλ για να με εξυπηρετησει να προλαβω και ψαρωσε κι αυτός...

 

Αποστολή από το GT-I9100 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηρεμησε και μην σκεφτεσαι αρνητικα.....ΓΚΟΥΣΦΡΑΜΠΑ

την παραγγελια την εκανα 2 λεπτα πριν κανω το ποστ, δεν πιστευω οτι θα τους καλυψουν ολους. Ποια πιστευετε οτι ειναι καλυτερη απο τις 3 αυτες;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εφυγαν (μεταξυ αλλων), απο το θεμα τα (86!) μηνυματα spamming/trolling που δεν εχουν θεση σε μια δημοσια κουβεντα. Η ενοτητα δεν ειναι τσατ με φιλους, ουτε πμ, ουτε καφεδακι στον Φλοισβο...

 

Ανοιγει το θεμα μονο για "χρησιμα" ποστ απο εδω και περα.

Ευχαριστω.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...