Προς το περιεχόμενο

Προσφορές Τηλεοράσεις Electroworld


circadian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 332
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Καλημέρα καλή εβδομάδα ! Γιατί να πέσει άκυρο ρε παιδιά με δικαιολογίες τιμή κάτω του κόστους από την στιγμή που το είχαν βάλει  κράχτη πάνω πάνω στο σαιτ τους ως crazy deal????? και κάτι άλλο η προσφορά ήταν από το πρωί εγώ έβαλα πριν φύγω για δουλειά (09.50) παραγγελια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα πήρα τηλέφωνο να ακυρώσω την μια παραγγελία που έκανα - βασικά να την αλλάξω που ήθελα!! Μου είπαν πως ακύρωση δεν γινεται τηλεφωνικά παρα μόνο με mail λόγω οτι πλήρωσα με πιστωτική. Της είπα πως ήταν απο την προσφορά, δίχως να επεκταθώ...και δεν μου ανέφερε πως ήταν λάθος ή πως θα ακυρωθεί απο μόνη της κτλ κτλ... Θα δούμε ιτ θα συμβεί πραγματικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς ζυγίζουν τι θα είναι χειρότερο για το κατάστημα.

Να εκτελέσουν Χ παραγγελίες με χάσιμο ΧΧΧ ευρώ αλλά ταυτόχρονα ΧΧΧ χαρούμενους πελάτες ή

να ακυρώσουν Χ παραγγελίες και να έχουν ΧΧΧ πελάτες - χρήστες forum που θα κάνουν αρνητική κρητική στο κατάστημα για πολύ καιρό.

Φυσιολογικά θα τις ακύρωναν αλλά το ότι η τιμή βγήκε σε φάση crazy deal εκεί υπάρχει θέμα για αυτούς ...

Ίδωμεν !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H Panasonic

 

Το προϊόν Εξαντλήθηκε

εδω για μενα υπαρχει θεμα, αν αναγραφουν οτι εξαντληθηκε τοτε λογικα ισχυουν οι παραγγελιες που εγιναν με τη σουπερ τιμη,

Εκτός και αν τρελλαθηκαμε ολοι και παραγγελναμε ανεξαρτητως τιμης

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν τυχόν πάντως παραλάβει κόσμος και υπάρχει περίπτωση να έκανε κάποιος παραγγελία για μια παραπάνω που ίσως και να μην τον πειράζει να μην την έχει διπλή ας ενημερώσει προς τα εμένα, με χαρά μου θα του έπαιρνα τη μια για να αντικαταστήσω το σαραβαλάκι μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν τυχόν πάντως παραλάβει κόσμος και υπάρχει περίπτωση να έκανε κάποιος παραγγελία για μια παραπάνω που ίσως και να μην τον πειράζει να μην την έχει διπλή ας ενημερώσει προς τα εμένα, με χαρά μου θα του έπαιρνα τη μια για να αντικαταστήσω το σαραβαλάκι μου.

 

Πιστεύω ότι οι παραγγελίες θα εκτελεστούν απλά για περιορίσουν το χάσιμο θα πουν λόγο crazy deal και μεγάλης ζήτησης κλπ θα δώσουν ένα κομμάτι στον καθένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν τυχόν πάντως παραλάβει κόσμος και υπάρχει περίπτωση να έκανε κάποιος παραγγελία για μια παραπάνω που ίσως και να μην τον πειράζει να μην την έχει διπλή ας ενημερώσει προς τα εμένα, με χαρά μου θα του έπαιρνα τη μια για να αντικαταστήσω το σαραβαλάκι μου.

 

Φίλε μου, εγώ έχω παραγγείλει 2. Αν δεν φάω άκυρο θα σου στείλω πμ  ;)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...