Προς το περιεχόμενο

[GPU] MSI 670 2GB Power Edition 265.90€ eshop


lagman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μήπως δεν έχεις εσύ σχέση με τα ελληνικά; δεν πρέπει να υπάρχει άλλος που να μην κατάλαβε τι ρώτησα...Sent from my XT890 using Insomnia

E?μπορεις να μου πεις για ποιο λογο με προσβαλλεις;τι εχουν δηλαδη τα ελληνικα μου;χαλαρωσε..

καταρχην η msi 670 PE εχει pcb 680 με καλυτερη ποιοτητα υλικων.καλυτερο cooler και τρια χρονια εγγυηση.αυτα πληρωνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16% είναι σε νησιά του Αιγαίου (εκτός από Κρήτη) με τιμολόγιο, κάπου μπερδεύτηκε ο φίλος...

 

Αν έχει eshop point σου κόβουν 16%. Αυτό γίνεται εδώ που μένω εγώ (νησί του Αιγαίου) σε όλες τις παραγγελίες μου αλλά όχι μόνο σε μένα και στους υπόλοιπους. Αρκεί να υπάρχει eshop point και να παραλάβεις από εκεί. 

 

 

πσ. Επαρχία εννούσα μέρη που το ΦΠΑ είναι ακόμη 16%. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείς οτι αξίζει τα έξτρα 75 ευρώ που κοστίζει κανονικά?

 

Για εμένα 15-30 ευρώ παραπάνω απο τη reference τα αξίζει, αλλά περισσότερα είναι υπερβολή.

 

Και ένα review :P

sorry τωρα ειδα το μηνυμα σου..

οχι δεν αξιζει σε κανονικες συνθηκες η διαφορα των 75€.ομως τη συγκεκριμενη περιοδο δυσκολα καποιος να διαλεξει την 670 σε reference( για αυτο και η τιμη της ειναι τοσο χαμηλη) σε σχεση με τις non reference.κοιταξε αλλες non reference τι τιμη εχουν.(βεβαια ολο αυτο εξαρτατε  και απο τι stock υπαρχει)

γιαυτο το λογο για μενα η 670 PE ειναι σε αρκετα καλη τιμη.20€ διαφορα με την 670 reference palit  και την 760 ;)

στη μεταπωληση ισχυει αυτο που ειπε ο crmaris

 

αν εννοειτε προσφορα οπως οι τηλεορασεις του electroworld...τοτε ναι δεν ειναι κατι ιδιαιτερο η τιμη της :P

προσωπικα την θεωρω τιμια;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανοιγω το λινκ και λεει 349 € παντως...

 

Πόντιε :P :P

 

Κωδικός προσφοράς 1327

 

Σε κάποια προϊόντα δεν κάνουν ανανέωση την τιμή στο e-shop.

Τα βλέπεις από το newsletter...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχει eshop point σου κόβουν 16%. Αυτό γίνεται εδώ που μένω εγώ (νησί του Αιγαίου) σε όλες τις παραγγελίες μου αλλά όχι μόνο σε μένα και στους υπόλοιπους. Αρκεί να υπάρχει eshop point και να παραλάβεις από εκεί. 

πσ. Επαρχία εννούσα μέρη που το ΦΠΑ είναι ακόμη 16%.

Μόνο σε νησιά Αιγαίου, εκτός από Κρήτη είναι μειωμένο το ΦΠΑ και είναι 16%. Στην επαρχία πάντα ήταν 23%.Και για να πάρεις με 16% πρέπει να αγοράσεις από ένα από αυτά τα νησιά και να είσαι στο νησί.

P.S: Το μειωμένο στα νησιά,έχει φαγωθεί η Τρόικα να πάει στο 23% και αυτό και μάλλον θα γίνει κάποια στιγμή στο μέλλον.

 

Αν θες να δεις τι παίζει με το ΦΠΑ δες το spoiler...

Συντελεστές Φ.Π.Α αγαθών και υπηρεσιών:

 

1. Οι συντελεστές ΦΠΑ είναι κατ αρχήν τρεις.

2. Ο κανονικός 23%, ο μειωμένος 13% και ο υπερμειωμένος 6,5%.

3. Για τα νησιά του Αιγαίου πλην Κρήτης (Νομοί Λέσβου, Χίου, Σάμου, Δωδεκανήσου, Κυκλάδων και τα νησιά του Αιγαίου Θάσο, Σαμοθράκη, Βόρειες Σποράδες και Σκύρο), οι συντελεστές του φόρου μειώνονται κατά τριάντα τοις εκατό (30%), δηλαδή ο κανονικός γίνεται 16%, ο μειωμένος 9% και ο υπερμειωμένος 5%,

 

εφόσον πρόκειται για αγαθά, τα οποία κατά το χρόνο που ο φόρος γίνεται απαιτητός:

 

α) βρίσκονται στα νησιά αυτά και παραδίδονται από υποκείμενο στο φόρο που είναι εγκαταστημένος στα νησιά αυτά,

β) πωλούνται με προορισμό τα νησιά αυτά από υποκείμενο στο φόρο, εγκαταστημένο σε οποιοδήποτε μέρος του εσωτερικού της χώρας, προς αγοραστή υποκείμενο ή προς μη υποκείμενο στο φόρο νομικό πρόσωπο, εγκαταστημένο στα νησιά αυτά,

γ) αποστέλλονται ή μεταφέρονται προς υποκείμενο στο φόρο ή προς μη υποκείμενο στο φόρο νομικό πρόσωπο που είναι εγκαταστημένο στα νησιά αυτά, στα πλαίσια της ενδοκοινοτικής απόκτησης αγαθών,

δ) εισάγονται στα νησιά αυτά.

 

Η πιο πάνω μείωση των συντελεστών δεν ισχύει για τα καπνοβιομηχανικά προϊόντα και τα μεταφορικά μέσα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ανοιγω το λινκ και λεει 349 € παντως...

 

Ναι γιατι δεν εχει δωθει το σωστο λινκ.

 

Τοσο καιρο υπαρχουν οι οδηγιες παντως...

 

 

http://www.insomnia.gr/topic/492600-οδηγιες-τι-προσεχουμε-οταν-ανοιγουμε-νεο-θεμαπ/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το εβαλα στο #1.

 

Επειδη ομως νομιζω και εγω οπως και οι αλλοι οτι δεν αξιζει λεω να το κλειδωσουμε.

 

[Οποιος ψαξει λιγο, θα βρει 670 gigabyte με 4GB OC στα 299! ;) ]

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...