Προς το περιεχόμενο

Στο Android 4.3 ετοιμάζονται να αναβαθμιστούν το Galaxy S 4 και S III τον Οκτώβριο


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

"Αρχίζω να πιστεύω η αδράνεια της ενημερώση στο insomnia is too damn high."

 

Φιλε μερακλη μη γινεσαι κακουλης αυτη ειναι και η εννοια της κοινοτητας να μοιραζεσαι γνωσεις. Μπορει εσυ να καθεσαι 2-3 ωρες στο ιντερνετ για ενημερωση ενω για καποιον αλλον οι 2-3 ωρες να ειναι πολυτελεια. :-)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να δούμε αυτή θα λύσει το τρελλό lag....και η υπομονή έχει τα όρια της...

Oντως το κινητο κολλαει παρα πολυ και μην πει κανενας οτι ετυχε στο δικο μου μονο ,η κοπελα μου και ο αδερφος εχουν ακριβως τα ιδια προβληματα,Απραδεκτο για ενα τοσο ακριβο κινητο

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oντως το κινητο κολλαει παρα πολυ και μην πει κανενας οτι ετυχε στο δικο μου μονο ,η κοπελα μου και ο αδερφος εχουν ακριβως τα ιδια προβληματα,Απραδεκτο για ενα τοσο ακριβο κινητο

Εγω προσωπικα το εχω και με live wallpaper στο background και θεωρω οτι δεν κολλαει καθολου. Αν μεναμε κοντα θα ηθελα παρα πολυ να μου δειξεις τι εννοεις. Ισως να κανω και λαθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελα και εγω νομιζα οτι στο s3 θα μας ριχνανε παλι αναβολη για να πανε κατευθειαν στο 4.4 :P

τεσπα καλοδεχουμενο οτι βγαλουν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κυκλοφορεί γενικά το android 4.3 εδώ και 3 μήνες? Μήπως είναι λάθος αυτό?

4.3 Jelly Bean July 24, 2013 18 0%

Η πηγη ειναι απο wikipedia copy/paste στο εκανα

 

Οποτε ειναι πιο σωστο να πουμε 2 μηνες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα google edition ειναι αδυνατο να τα βρεις για αγορα. Τα nexus περισσοτερο ευκολο. Το θεμα ειναι οτι αν δεν θελεις να γκρινιαζεις σε καθε αναβαθμιση οι λυσεις ειναι 2. Nexus η Google Edition. 

Όχι,είναι τόσο δύσκολο όσο το να βάλεις μια rom απο XDA.Βρίσκεις ποιά κινητά ταιριάζουν με Google Edition και βάζεις την Rom. (HTC One-Galaxy S4)

 

ps.Προσωπικά λίγο που δοκίμασα την AOSP την σιχάθηκα.Είχα ακριβώς το 1/3 απο τις ρυθμίσεις απο υπόλοιπες εκδόσεις CM,TouchWiz,PA κλπ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα ασχολείστε με "επίσημα'' roms;  Έβαλα τη wanamlite στο S4 και ηρέμησε το κεφάλι μου. Φοβερή διαχειριση μπαταρίας και γενικά το κινητο πετάει. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα ασχολείστε με "επίσημα'' roms;  Έβαλα τη wanamlite στο S4 και ηρέμησε το κεφάλι μου. Φοβερή διαχειριση μπαταρίας και γενικά το κινητο πετάει. :)

ακριβώς αυτό.Omega και Wanam απο τις καλύτερες ROM.Σε full idle καταστάσεις,η κατανάλωση είναι 0.3 και 0.1 σε aeroplane και δεν ζητάω κάτι παραπάνω.Όλα τα κάνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση ρε παιδιά!

 

Γιατί τα τοπ Android κινητά όπως Samy 4 , Xperia Z και άλλα... είναι συνέχεια 1-2 μέχρι και 3 καμιά φορά, εκδόσεις πίσω από αυτό που έχει βγάλει η Google.

 

Sorry αλλά όταν η Google έβγαλε το 4.3 όλα τα κινητά ήταν στο 4.1 για καιρό ...

 

Απ'όσο ξέρω η Google δεν βγάζει δικά της κινητά ώστε να λέγαμε ότι τα κουμπώνει τα Android εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση ρε παιδιά!

 

Γιατί τα τοπ Android κινητά όπως Samy 4 , Xperia Z και άλλα... είναι συνέχεια 1-2 μέχρι και 3 καμιά φορά, εκδόσεις πίσω από αυτό που έχει βγάλει η Google.

 

Sorry αλλά όταν η Google έβγαλε το 4.3 όλα τα κινητά ήταν στο 4.1 για καιρό ...

 

Απ'όσο ξέρω η Google δεν βγάζει δικά της κινητά ώστε να λέγαμε ότι τα κουμπώνει τα Android εκεί.

Αν δεν έχει η Google δικά της κινητά, τότε που ακριβώς πιστεύεις ότι βγαίνει κάθε φορά το νέο android;

 

Η Google αυτή τη στιγμή έχει 2 κινητά δικά της που υποστηρίζει και έχουν τη 4.3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...