Προς το περιεχόμενο

iPhone 5S με αναγνώριση δακτυλικού αποτυπώματος και σε σαμπανιζέ χρώμα


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Touch ID και ασφάλεια

 

Jealous of S5 heart rate monitor? Your iPhone can already measure your heart rate with these apps

 

ps - To iphone 3GS αναβαθμίστηκε πρόσφατα στο iOS 6.1.6…..4.5 ετών συσκευή. Just saying…

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας που κλεινω ενα μηνα με τη συσκευη και βλεπω το θεμα να διατηρειται ψηλα να πω την εμπειρια μου

 

Η συσκευη δουλευει οπως ακριβως την πρωτη μερα. Ταχυτατο, απροβληματιστο. Μπορει να χω 10 εφαρμογες ξερω γω ανοιχτες ταυτοχρονα και να κυλαει νερακι. Ios ακριβως οπως το ηξερα, μπορω ν ανοιγοκλεινω εφαρμογες ταχυτατα χωρις το παραμικρο κολημα.

 

Οθονη...επιτελους βλεπω κατω απο τον ηλιο! Στην αρχη μου κακοφαινοταν που θα πεφτα σε ιντσες αλλα τελικα με σε 1-2 μερες την ειχα συνηθισει. Πλεον κοιταω το galaxy και μου φαινεται μεγαλο.

 

Για την αισθηση στο χερι τι να πουμε? νιωθω οτι κραταω κατι ακριβο, ποιοτητα κατασκευης λεμε τερμα τα πλαστικα.

 

Ο σενσορας αφης δουλευει αψογα, ειναι ωραιο να ξεκλειδωνεις τη συσκευη απλα αγγιζοντας τον οπως και το να πραγματοποιεις αγορες μεσω του store.

 

Αυτο που δε με εχει ικανοποιησει 100% ειναι η καμερα, αν και δε την εχω χρησιμοποιησει πολυ, αυτη του galaxy μου φαινεται οτι ηταν καλυτερη.

 

Μα η κάμερα λένε όλοι είναι απο τα δυνατα του σημεία..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

ps - To iphone 3GS αναβαθμίστηκε πρόσφατα στο iOS 6.1.6…..4.5 ετών συσκευή. Just saying…

ps2 - Εξαιτιας του τραγικου λαθους της Apple το οποιο αφηνε ξεβρακωτο οποιον χρησιμοποιουσε ssl και για κανενα αλλο λογο.

Just saying για να χουμε την πληρη εικονα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Βγήκε η τελική 7.1 του iOS. 1.5gb είναι το αρχείο και για να το περάσετε ΟΤΑ χρειάζεστε 4.5gb free στη συσκευή. Διαφορετικά την περνάτε από το itunes. 

 

Μεταξύ άλλων αναφέρει για βελτίωση της απόδοσης σε iphone 4.

 

:)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βγήκε η τελική 7.1 του iOS. 1.5gb είναι το αρχείο και για να το περάσετε ΟΤΑ χρειάζεστε 4.5gb free στη συσκευή. Διαφορετικά την περνάτε από το itunes. 

 

Μεταξύ άλλων αναφέρει για βελτίωση της απόδοσης σε iphone 4.

 

:)

 

OTA λέει 150MB για το 4άρι. Σε λίγο θα το έχω. Εντυπώσεις αργότερα, ειδικά για το θέμα που λέει ο Gi0.

Επεξ/σία από CheOnWeb
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Btw το signing του 7.0.6 ειναι ακομα εν ενεργεια για -υποθετω- λιγες ωρες, για οποιον θελει να κανει ενα restore (..και πιθανοτατα jailbreak) της τελευταιας στιγμης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

OTA λέει 150MB για το 4άρι. Σε λίγο θα το έχω. Εντυπώσεις αργότερα, ειδικά για το θέμα που λέει ο Gi0.

 

150 για το 4, 400 περιπου για το 5C και 1.5gb για το 5S! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

150 για το 4, 400 περιπου για το 5C και 1.5gb για το 5S! 

 

Εξαρτάται σε ποια version είσαι. Στο 5s 7.0.6 π.χ. είναι 268MB ΟΤΑ. Λογικά με 1 GB ελεύθερο πρέπει να είναι οκ για update.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Εξαρτάται σε ποια version είσαι. Στο 5s 7.0.6 π.χ. είναι 268MB ΟΤΑ. Λογικά με 1 GB ελεύθερο πρέπει να είναι οκ για update.

Δεν είχα ποτε 7.0.6 μιας και έτρεχα την beta 7.1 απο την αρχή. Προφανώς γι αυτο κατέβασε 1.5gb! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγήκε η τελική 7.1 του iOS. 1.5gb είναι το αρχείο και για να το περάσετε ΟΤΑ χρειάζεστε 4.5gb free στη συσκευή. Διαφορετικά την περνάτε από το itunes. 

 

Μεταξύ άλλων αναφέρει για βελτίωση της απόδοσης σε iphone 4.

 

:)

Oπ  τι  4.5 gb free ? Δεν καταλαβα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είχα ποτε 7.0.6 μιας και έτρεχα την beta 7.1 απο την αρχή. Προφανώς γι αυτο κατέβασε 1.5gb! :)

 

Μάααλιστα. Την κατέβασε ολόκληρη λοιπόν. Οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Oπ  τι  4.5 gb free ? Δεν καταλαβα.

 

4.5gb free ζητάει αν είχες πριν την beta. Μονο για την εγκατάσταση όμως δεν στα δεσμεύει αυτά μετά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα η κάμερα λένε όλοι είναι απο τα δυνατα του σημεία..

Δεν ειναι ασχημη, απλα κατα τη γνωμη μου, ειναι κατωτερη του ανταγωνισμου. Αν θες να φωτογραφισεις κατι που ειναι κοντα, ειναι μια χαρα. Αν βγαλεις ομως ενα γενικο πλανο, δεν εχει την οξυτητα του galaxy , αντικειμενα που ειναι πιο πισω, χανουν τη λεπτομερεια τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Δεν ειναι ασχημη, απλα κατα τη γνωμη μου, ειναι κατωτερη του ανταγωνισμου. Αν θες να φωτογραφισεις κατι που ειναι κοντα, ειναι μια χαρα. Αν βγαλεις ομως ενα γενικο πλανο, δεν εχει την οξυτητα του galaxy , αντικειμενα που ειναι πιο πισω, χανουν τη λεπτομερεια τους.

 

Ναι αλλά όταν με το Galaxy πας να φωτογραφίσεις κάτι που δεν έχει ντάλα ήλιο, βλέπεις το χάλι το μαύρο! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...