Προς το περιεχόμενο

[modem-router] D-Link Wireless ADSL2/2+ Modem Router ISDN (annex B)- 19,90€ @ multirama [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


gr234567

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε σχέση με το τελευταίο ZTE H108NS που δίνει ο ΟΤΕ δεν το συζητάμε ότι αξίζει έτσι; Όχι ότι έχω θέμα με το ZTE απλά το ασύρματό του είναι πολύ αδύναμο!

 

UPDATE:

 

Ξεκίνησα την παραγγελία μου και στο τέλος μου έβγαλε μήνυμα:

 

Το/α παρακάτω προϊόν/τα που έχεις προσθέσει στο Καλάθι Αγορών σου, δεν είναι πλέον διαθέσιμο/α.

  • D-Link RangeBooster N ADSL2+ Modem Router DSL-2741B - Ασύρματο router

Σε περίπτωση που έχεις επιλέξει και άλλα προϊόντα για αγορά, θα πρέπει να αφαιρέσεις από το Καλάθι Αγορών σου τα μη διαθέσιμα και μετά να συνεχίσεις με την παραγγελία σου.

 

Έλεος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε σχέση με το τελευταίο ZTE H108NS που δίνει ο ΟΤΕ δεν το συζητάμε ότι αξίζει έτσι; Όχι ότι έχω θέμα με το ZTE απλά το ασύρματό του είναι πολύ αδύναμο!

 

 

Έχει και καλύτερο σήμα και μπορείς να βάλεις και μεγαλύτερη κεραία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

http://www.multirama.gr/prod/perifereiaka/diktyaka/modems-routers/d-link-dsl-2641b-wireless-g-adsl22-plus-modem-router-asyrmato-router/prod251169pp/

 

Tελευταία κομμάτια.Τηρείται σειρά προτεραιότητας.

 

▼ 54% "D-Link DSL-2641B" στην κατηγορία DSL Modems / Routers 19,90 € από 42,75 €

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Το τέλω, το τέλω πολύ :-D ! Εχώ modem / router από παρόχους αλλά τελικά κανένα δεν έχω βάλει στην γραμμή. Μόνο τις καλύτερες εντυπώσεις έχω από τα modem Dlink , καθώς εδώ και 5 χρόνια περίπου έχω ένα DSL-2740R και δεν καταλαβαίνει τίποτα το ρημάδι! Ετσί λοιπόν : Τρεχάτε χωριανοί!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...