Προς το περιεχόμενο

σβηστηκε ο δισκος μετα απο δημιουργία μιας μονάδας αποκατάστασης


apostatis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχω win8 και στο εξωτερικο δισκο που εχω εκανα παρτισιον ενα κομματι ωστε να κανω δημιουργία μιας μονάδας αποκατάστασης
ανοιξα απο πινακα ελεγχου το μενου για δημιουργία μιας μονάδας αποκατάστασης επελεξα το παρτισιον εκανε αυτο που επρεπε
και εκανε και αυτο που δεν επρεπε ο υπολοιπος δισκος χαθηκε και στην διαχειρηση δισκων γραφει δεν εχει εκχωρηθει
τι σημαινει αυτο?χαθηκαν ολα τα δεδομενα?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δοκιμασα το file scavenger και μου φαινεται οτι κανει πολυ καλη δουλεια σωζοντας τα αρχεια μου σε αλλο δισκο οπως τα ειχα ακριβως με τους φακελους τους
ειναι στο 5% και συνεχιζει μολις τελειωσει θα σας πω αποτελεσματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λυθηκε μετατρεποντας τον δισκο σε raw και χρησιμοποιοντας το file scavenger εσωσε ολα τα αρχεια σωστα και στους αρχικους τους φακελους  και στο τελος διαμορφωση του δισκου σε ntfs

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω win8 και στο εξωτερικο δισκο που εχω εκανα παρτισιον ενα κομματι ωστε να κανω δημιουργία μιας μονάδας αποκατάστασης

ανοιξα απο πινακα ελεγχου το μενου για δημιουργία μιας μονάδας αποκατάστασης επελεξα το παρτισιον εκανε αυτο που επρεπε

και εκανε και αυτο που δεν επρεπε ο υπολοιπος δισκος χαθηκε και στην διαχειρηση δισκων γραφει δεν εχει εκχωρηθει

τι σημαινει αυτο?χαθηκαν ολα τα δεδομενα?

 

http://www.insomnia.gr/topic/500590-%CE%B4%CE%B7%CE%BC%CE%B9%CE%BF%CF%85%CF%81%CE%B3%CE%AF%CE%B1-%CE%BC%CE%BF%CE%BD%CE%AC%CE%B4%CE%B1%CF%82-%CE%B4%CE%AF%CF%83%CE%BA%CE%BF%CF%85-%CE%B1%CF%80%CE%BF%CE%BA%CE%B1%CF%84%CE%AC%CF%83%CF%84%CE%B1%CF%83%CE%B7%CF%82-%CF%83%CE%B5-windows-8/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...