Προς το περιεχόμενο

dell laptop


χαρης-suzukifx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια σας !!! ... ειδα στην τηλεοραση μια διαφημιση για το λαπτοπ 

DELL Inspiron 3521   με i7 , amd HD 8730M  και 4 gb Ram ddr3  και 15 αρα οθονη ....

θα ηθελα να μου πειτε ποια ειναι η γνωμη σας για το συγκεκριμενο λαπτοπ, αν ειναι ανθεκτικο στο χρονο κ κλλπ  και αν ειναι να προχωρησω για την αγορα του {μιας και αυτα που εχω ειναι ....... για πεταμα } 

 

ευχαριστω πολυ  :-) 

 

 



γεια σας !!! ... ειδα στην τηλεοραση μια διαφημιση για το λαπτοπ 

DELL Inspiron 3521   με i7 , amd HD 8730M  και 4 gb Ram ddr3  και 15 αρα οθονη ....

θα ηθελα να μου πειτε ποια ειναι η γνωμη σας για το συγκεκριμενο λαπτοπ, αν ειναι ανθεκτικο στο χρονο κ κλλπ  και αν ειναι να προχωρησω για την αγορα του {μιας και αυτα που εχω ειναι ....... για πεταμα } 

 

ευχαριστω πολυ  :-)

επισης ξεχασα να αναφερω οτι θα χρησιμοποιηθει φυσικα και για παιχνιδια οπως crysis ,battlefield 3 κ κκλπ και γενικα νεα παιχνιδια ....θα ηταν λοιπον μια καλη λυση αυτη?? θα τα σηκωνε ?/ {δεν με ενδιαφερει φουλ αναλυση }} ευχαριστω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο συγκεκριμενος ι7 ειναι διπυρηνος και η 8730m ειναι σχετικα μετρια για παιχνιδια(επιπεδου gt 640m απο nvidia)

τα παιχνιδια που λες θα τα παιξει αλλα λογικα με medium-high γραφικα.(το crysis 3 ενδεχεται και σε Low)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η dell εχει πολυ καλη εγγυηση στα μηχανηματα της

υπαρχουν 2 ειδων εγγυησεις

1)collect and return

σε αυτη ερχεται κουριερ και παιρνει το λαπτοπ,το παει στο σερβις και σε 2-4 μερες το εχεις πισω.

2)next business day

ερχεται τεχνικος(υστερα απο τηλεφωνικη διαγνωση της βλαβης)στον χωρο σου και σου επισκευαζει το λαπτοπ.

 

σαν κατασκευη επειδη εχω πιασει 3521 και 5521 στα χερια μου το 5521 ειναι πολυ πιο στιβαρο απο το 3321.Το 3321 ειναι αρκετα πιο πλαστικο.

Σαν τιμη και αυτα που φοραει πιστευω αξιζει τα χρηματα του,αλλα απογοητευει ο i7,Καλυτερα ας εβαζαν i5 .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...