Προς το περιεχόμενο

[megathread] ΔΩΡΕΑΝ λόγω προσφοράς - προγράμματα/games/apps


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ευχαριστώ και εγώ τον genius. Απλά να έχετε το νου σας γιατί ανοίγουν το δωρεάν registration κατα την διάρκεια της ημέρας. Εγώ πριν από 30' το τσίμπησα B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 890
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ευχαριστώ και εγώ τον genius. Απλά να έχετε το νου σας γιατί ανοίγουν το δωρεάν registration κατα την διάρκεια της ημέρας. Εγώ πριν από 30' το τσίμπησα B)

Απο εδω το κατεβασες http://www.cyberghostvpn.com/en/buy που λεει free?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστώ και εγώ τον genius. Απλά να έχετε το νου σας γιατί ανοίγουν το δωρεάν registration κατα την διάρκεια της ημέρας. Εγώ πριν από 30' το τσίμπησα B)

 

Μόλις το πήρα και εγώ, μια λεπτομέρεια μόνο: πηγαίνετε κάτω δεξιά σε ένα γκρί πλαίσιο βάζετε το email σας, πάνω απο το οποίο γράφει

Noch 887 Schlüssel verfügbar! (Still 887 key available!)

(για την στιγμή που το γράφω αυτό...)

Ευχαριστώ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι και οταν του δωσεις το κλειδι γινεται special edition.

To κλειδι που το βρισκω?

Τωρα μ'εβγαλε σ'ενα πεδιο και μου δινει ενα username ενα password κι ενα PUK.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To κλειδι που το βρισκω?

Τωρα μ'εβγαλε σ'ενα πεδιο και μου δινει ενα username ενα password κι ενα PUK.

 

Στο λινκ που σου έστειλαν στο e-mail που δήλωσες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο λινκ που σου έστειλαν στο e-mail που δήλωσες.

Δεν δηλωσα κανενα email πουθενα.

Απλα κατεβασα το προγραμμα πατησα next μου εδωσε ενα username ενα password κι ενα PUK και τελος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως υπάρχει τρόπος ανάκτησης του username/password/PUK;

Δυστυχώς πάτησα να τα τυπώσει και έβγαλε λευκές σελίδες χωρίς να το προσέξω.

Συνδέεται τώρα κανονικά αλλά δεν έχω τα στοιχεία για να τα βάλω π.χ. σε άλλη εγκατάσταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν δηλωσα κανενα email πουθενα.

Απλα κατεβασα το προγραμμα πατησα next μου εδωσε ενα username ενα password κι ενα PUK και τελος.

 

Δες το αρχικό ποστ! Έχεις παραλείψει 2 βήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

CyberGhost VPN Special Edition 1 Year FREE

 

1. Πηγαίνουμε ΕΔΩ

2. Γράφουμε το email μας και πατάμε Registrieren

3. Πηγαίνουμε στο email , πατάμε στον σύνδεσμο και μας εμφανίζεται ο κωδικός

ZvRG9Nu.jpg

 

 

The Premium subscription of CyberGhost 5 allows you to use any of 351 servers from across 24 countries (including Germany, USA, Romania, Czech Republic and Netherlands) with unlimited speed (no bandwidth limitation), unlimited use (no time limits), and encrypted connections.

 

 

Notes:

 

1.The keys can be activated only until 12.10.2014. Only one key per user can be retrieved.

2.The key can’t be activated if you already have an active subscription or you have used a promotional key in the past year.

3.Important: Please understand that they can't accept disposable e-mail addresses!

 

Στο 1ο βήμα δεν έχει κάπου πεδίο για να βάλουμε email

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστός

Diese Werbeaktion wurde beendet. Du kannst leider keinen Aktiverungsschlüssel mehr anfordern. Möchtest du CyberGhost erwerben, klicke bitte auf die untere Schaltfläche:

google translate
This promotion has ended. Unfortunately you can not request a more active proxy key. Would you CyberGhost purchase, please click on the button below:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Giveaway of the Day - 7-Data Recovery Suite Home 3.0

 

Πρόγραμμα όλα-σε-ένα  ανάκτησης χαμένων/ διαγραμμένων φωτογραφιών, αρχείων, κατατμήσεων, από σκληρούς δίσκους, κάρτες μνήμης,  αποθηκευτικά μέσα flash για Windows και κινητά τηλέφωνα. Ενσωματώνονται πέντε διαφορετικά αρθρώματα ανάκτησης δεδομένων για την διάσωση των αρχείων κάτω από οποιαδήποτε συνθήκη: διαγραμμένων αρχείων από σφάλμα, χαλασμένων ή μορφοποιημένων σκληρών δίσκων, χαμένων/ διαγραμμένων κατατμήσεων, φωτογραφιών/βίντεο χαμένων στον τοπικό δίσκο/ κάρτα μνήμης/κάμερα, χαμένα αρχεία από κινητά τηλέφωνα, κ.λπ.

Σημαντικά χαρακτηριστικά:

  • Ανάκτηση διαγραμμένων δεδομένων και αρχείων που έχουν διαγραφεί από το Recycle Bin και αρχεία που έχουν διαγραφεί με τη χρήση του SHIFT+DELETE, κ.λπ.
  • Ανάκτηση δεδομένων από κατεστραμμένους ή μορφοποιημένους σκληρούς δίσκους ή από σκληρό δίσκο που είναι μη προσβάσιμος για κάποιο λόγο.
  • Ανάκτηση δεδομένων από κατάτμηση ή εξωτερικές συσκευές αποθήκευσης όπως κάρτες μνήμης, και μονάδες δίσκων flash.
  • Ανάκτηση χαμένων εικόνων, ήχου, και αρχείων βίντεο από σκληρούς δίσκους, μονάδες USB, κάρτες SD, Κάμερα, και άλλες κάρτες μνήμης.
  • Ανάκτηση διαγραμμένων δεδομένων, φωτογραφιών, βίντεο από μη προσπελάσιμες ή μορφοποιημένες κάρτες μνήμης στο κινητό σας τηλέφωνο.

Το πρόγραμμα είναι διαθέσιμο για $69.95, αλλά θα είναι δωρεάν για τους επισκέπτες μας, ως προσφορά περιορισμένου χρόνου.

 

http://gr.giveawayoftheday.com/download/?id=16814

http://gr.giveawayoftheday.com/7-data-recovery-suite-3-0/

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...