Προς το περιεχόμενο

[megathread] ΔΩΡΕΑΝ λόγω προσφοράς - προγράμματα/games/apps


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 890
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλημέρα, το AVG 2014 ειχε ένα θέμα με το Paragon Hard Disk Manager  και δεν δούλευε το Backup, με το 2015 το εχει δοκιμάσει κανείς;

Δεν το εχω δοκιμασει αλλά πολλά προγραμματα "χτυπανε" με διάφορα AVs. Δοκιμασες με disabled το avg και δεν παιζει?!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Πολυ καλο προγραμμα το οποιο σε σωζει απο format οταν θελεις να τροποποιησεις τα μεγεθη των partition ενος σκληρου, ακομα και με λειτουργικου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Free Paragon Backup & Recovery 14 Compact (100% discount)
http://sharewareonsale.com/s/paragon-backup-recovery-freebie-sale
Sale ends in 1 day 17 hrs 27 mins
 
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά πως τσιμπάω το knights and merchants έκανα registration αλλά δεν μου έστειλαν email για να συνδέσω το παιχνίδι στον λογαριασμό μου.

 

edit το βρήκα ας σβήσει κάποιος mod το μήνυμα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παληκαρια καλησπερα, μια απορια ,εγκατεστησα  το avg internet security15 και βλεπω το firewall του προγραμματος ειναι ενεργοποιημενο αλλα δεν υπαρχει μεσα στο τειχος προστασιας των windows για να το επιλεξω, η δεν εχει να κανει με το τειχος προστασιας αυτο? ευχαριστω τον ts για την ενημερωση προσφορας  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

arma1, οταν βαζεις οποιοδηποτε αλλο firewall, το ενσωματωμενο των windows πρεπει να γινεται off και δεν εχει μετα καμια σχεση.

Ολα τα firewall το απενεργοποιουν, μη τυχον και το ενεργοποιησεις ταυτοχρονα, θα εχεις προβληματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το εχω δοκιμασει αλλά πολλά προγραμματα "χτυπανε" με διάφορα AVs. Δοκιμασες με disabled το avg και δεν παιζει?!

Ναι εννοειτε, καποια service ομως τρεχουν και δεν κλεινουν οποτε αυτα μαλλον κανουν το προβλημα, ισως σε safe mode να εκλειναν αλλα βαρεθηκα να το ψαξω και εβαλα το Avast. To bidfender που ειχα πριν, παρολο που δεν μου αρεσει καθολου γιατι ο χρηστης δεν εχει τον πληρη ελεγχο,  δεν ειχε θεμα με το Paragon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

arma1, οταν βαζεις οποιοδηποτε αλλο firewall, το ενσωματωμενο των windows πρεπει να γινεται off και δεν εχει μετα καμια σχεση.

Ολα τα firewall το απενεργοποιουν, μη τυχον και το ενεργοποιησεις ταυτοχρονα, θα εχεις προβληματα.

οταν ενα antivirus απενεργοποιει το firewall απο τα win μεσα εκει στις ρυθμισεις (συστημα και ασφαλεια) εχει να επιλεξεις πιο θελεις, δηλαδη αυτο τον win η αυτο του antivirus, στην δικια μου περιπτωση δεν υπαρχει αυτο απο το avg, γι αυτο και μου φαινετε περιεργο, ενω το προγραμμα avg μου λεει οτι το firewall ειναι οκ δεν το βρισκω μεσα στα windows, ελπιζω να καταλαβες τι λεω, ετσι δουλευει το συγκεκριμενο? πρωτη φορα μου συμβαινει αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ααα, καταλαβα τι λες.

Βλεπω τωρα οτι σε 1 pc σε win 8.1 το προηγουμενο avg 2014, βγαζει στο control panel, οτι το avg εχει τον ελεγχο και οντως δεν δινει δυνατοτητα επιλογης. Δεν ειναι βεβαια και παραλογο, φαινεται σαν πολιτικη του προγραμματος.

https://www.dropbox.com/s/g99tdnm9pquiaj9/Screenshot%202014-09-15%2020.09.03.png?dl=0

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα το AVG 2014 free και είχα ησυχάσει, έβαλα το Pro 2015 και αντι να με ενημερώνει τι να κάνει με τις "απειλές" και να διαλέγω, κάνει του κεφαλιού του...

Πάντως ευχαριστώ κι εγώ τον TS για την προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...