Προς το περιεχόμενο

Πρώτος λογαριασμός ΟΤΕ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έβαλα Connex-24Double Play 27ε/μήνα (για το πρώτο εξάμηνο).

 

Η σύνδεση έγινε την τελευταία εβδομάδα του Αυγούστου, μου ήρθε λογαριασμός και πρέπει να τον πληρώσω αρχές Οκτωμβρίου.

 

1. Γιατί τόσο γρήγορα? 1 μήνας δεν πέρασε καλά καλά

2. Γιατί είναι 100ε? αυτό κυρίως με ενδιαφέρει.

3. Θα μάθω αύριο που θα πληρώσω γιατί έτσι, απλά μήπως γνωρίζει κάποιος να μου πει από τώρα.

 

Ας υποθέσουμε ότι προ-πληρώνω και τον επόμενο μήνα, 26.5 + 26.5 = 53 + 30~ τα τέλη σύνδεσης = 83ε

πως βγήκε 100?

 

ΥΓ: Δεν έχω ξεπεράσει τον χρόνο ομιλίας που δίνει, αφού δεν μιλάω και ποτέ τηλέφωνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεί να έχει τίποτα κρυφά τέλη 

 

Οκ, βρηκα ακρη.

 

Το ιδιο επαθε και ενας φιλος μου, του ειχε ερθει χαλαρα 100 και πριν κλεισει 2μηνο μαλιστα αλλα μετα λεει εστρωσε , ερχοταν κανονικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν διαβαζες το χαρτακι που σου ηρθε θα εβλεπες οτι τα αναφέρει ολα αναλυτικα και με λεπτομέρεια

Μην παίρνεις όρκο.Δυστυχώς οι λογαριασμοί του Οτέ είναι εντελώς ακαταλαβίστικοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θυμάμαι καλά προπληρώνεις το πάγιο 2 μηνών + αναλογικά τέλη για όσες μέρες έχεις ενεργοποιηθεί μέχρι την έκδοση του 1ου λογαριασμού + τέλη σύνδεσης + αναγνώριση κλήσης.

Αυτά πρέπει να αναφέρονται αναλυτικά στον λογαριασμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην παίρνεις όρκο.Δυστυχώς οι λογαριασμοί του Οτέ είναι εντελώς ακαταλαβίστικοι.

Μήπως απλά θολώνεις από το νούμερο που βλέπεις και μετά δεν μπορείς να καταλάβεις τι λένε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...