Προς το περιεχόμενο

Στις 13 Δεκεμβρίου το PlayStation 4 στην Ελλάδα


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αφηστε πρωτα ολους τους testers της πρωτης φουρνιας να κανουν την δουλεια τους χαχα.Και μετα ολοι οι υπολοιποι βλεπουμε.Μπαινω σε διαφορα forum με κονσολες και ολοι λενε day one day one ουτε καν day two!!Που βρεθηκαν τοσα λεφτα ρε παιδια ωστε να σκας μια 500 αρα (το λιγοτερο γιατι θα παρεις και ενα τουλαχιστον παιχνιδι δεν θα παρεις δεν θα εχεις την κονσολα και θα την κοιτας) για την διασκεδαση σου ετσι αβιαστα.Ενα μισθο σχεδον ρε παιδια!Ρε εχουν ακομα λεφτα οι ελληνες κατι ξερει η τροικα.

PS3 και ξερο ψωμι ακομα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πολλά τα λεφτά Άρη....

Τώρα θα μου πεις τα αρρωστάκια με το iPhone σκάνε πιο πολλά λεφτά και περιμένουν και μέσα στην ανεμοθύελλα πέντε μέρες μέχρι ν' ανοίξουν οι πόρτες για να το πάρουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπειτα από πολλά χρόνια χωρίς κονσόλα σκέφτομαι να πάρω το PS4. Μου έλειψαν οι κονσόλες. Είχα βολευτεί με τον pc και για αυτό δεν πήρα το PS3, τώρα ζηλεύω που δεν μπορώ να παίξω το GTA, αλλά δεν πάει άλλο, κάθε νέο παιχνίδι που βγαίνει έχει και ανεβασμένες απαιτήσεις.

 

Θα μου πείτε με τα ίδια λεφτά φτιάχνω θηρίο desktop αλλά λόγω του ότι κινούμαι αρκετά αναγκαστικά έχω λαπτοπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπειτα από πολλά χρόνια χωρίς κονσόλα σκέφτομαι να πάρω το PS4. Μου έλειψαν οι κονσόλες. Είχα βολευτεί με τον pc και για αυτό δεν πήρα το PS3, τώρα ζηλεύω που δεν μπορώ να παίξω το GTA, αλλά δεν πάει άλλο, κάθε νέο παιχνίδι που βγαίνει έχει και ανεβασμένες απαιτήσεις.

 

Θα μου πείτε με τα ίδια λεφτά φτιάχνω θηρίο desktop αλλά λόγω του ότι κινούμαι αρκετά αναγκαστικά έχω λαπτοπ.

Πάρτο ρε φίλε άμα έχεις λεφτά να σου φύγει το απωθημένο και να το χαρείς! :-)))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...