Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παλικάρια. Μέχρι πόσα αξίζει να δώσει κανείς για να αγοράσει μία -σχετικά- low end 1156 μητρική; (πχ gigabyte h55m sv2 ή foxconn h55mxv)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 25,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Sheogorath

    1653

  • benign

    1235

  • LLLEFTERIS

    1217

  • spy94

    792

Καλησπέρα παλικάρια. Μέχρι πόσα αξίζει να δώσει κανείς για να αγοράσει μία -σχετικά- low end 1156 μητρική; (πχ gigabyte h55m sv2 ή foxconn h55mxv)

Αναλογα το Cpu που εχεις.πιθανον να μην αξιζει καν να παρεις μητρικη 1156.Σε τιμες παντως παιζουν ισα η ακριβοτερα αποτι ειχαν καινουργιες.Πανω απο 50 παντα και 70-80 συνηθως.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναλογα το Cpu που εχεις.πιθανον να μην αξιζει καν να παρεις μητρικη 1156.Σε τιμες παντως παιζουν ισα η ακριβοτερα αποτι ειχαν καινουργιες.Πανω απο 50 παντα και 70-80 συνηθως.

Αυτό βλέπω κι εγώ spy. Μητρικές 6-7 χρόνων μεταχειρισμένες πωλούνται ακριβότερα κι από καινούριες τότε, εξαιτίας της έλλειψης. Για ένα i5 750 πρόκειται, αλλά τέτοιες τιμές είναι σαν να σε σπρώχνουν να πας σε κάτι καινούριο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναλογα το Cpu που εχεις.πιθανον να μην αξιζει καν να παρεις μητρικη 1156.Σε τιμες παντως παιζουν ισα η ακριβοτερα αποτι ειχαν καινουργιες.Πανω απο 50 παντα και 70-80 συνηθως.

καλησπερα spy g3258 kai μητρικη b85 yparxei περιπτωση να τα βρω κανα 85 ρι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ασχοληθεις καθολου με 100 θα βρεις σετακι μητρικη με i3 που θα ειναι καλυτερος απο τον i5 που εχεις.

Σωστό και αυτό αν και σε αυτό το επίπεδο τιμών H110 + G4560 είναι ότι πιο vfm.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε Life εδω ρωταμε ποσο να δωσουμε κατι που ΕΧΟΥΜΕ στην κατοχη μας η ποσο να αγορασουμε κατι που ΕΧΟΥΜΕ βρει οχι κατι που θα θελαμε να βρουμε!

 

Σε λιγο θα ρωτας αν ειχα το Χ ποσο να το πουλουσα; :lol: :cry: :D :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε Life εδω ρωταμε ποσο να δωσουμε κατι που ΕΧΟΥΜΕ στην κατοχη μας η ποσο να αγορασουμε κατι που ΕΧΟΥΜΕ βρει οχι κατι που θα θελαμε να βρουμε!

 

Σε λιγο θα ρωτας αν ειχα το Χ ποσο να το πουλουσα; :lol: :cry: :D :P

δεν εχω κατι στην κατοχή μου άπλα θέλω να βάλω αγγελία γ μητρική b85 kai cpu  g3258  g na βρω άλλα δεν ξέρω  τι τιμη να προσδιορίσω γ αυτο και ρωτησα αν με 85 ευρω μπορουσα να βρω αυτο το πακετακι ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-Asrock 880G PRO3 AM3+ Motherboard

-AMD Phenom II X4 955 3.2GHz Quad Core (AM3) Black Edition

-Sapphire 5850 Xtreme 1GB

 

Πιάνουν τίποτα;

Όλα μαζί 100-120 περίπου τα υπολογίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...