Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Που γίνονται αυτά ρε παιδιά, ένα σετ με i5 4440, Asus Z87 και 8gb ram 220€ είχα βγάλει για να φύγει 190-200€ με κανένα παζάρι. Που τέτοια τύχη. :)

 

Επίσης αυτό το τα πήρα 1000€ και τώρα χάνω γιατί τα λέτε; Τα χρόνια που το έχεις χρησιμοποιήσει δεν μετράνε δηλαδή; Ή πόσο κάνουν τα καινούργια τώρα; Τι είναι πίνακας να πάρει αξία; :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που γίνονται αυτά ρε παιδιά, ένα σετ με i5 4440, Asus Z87 και 8gb ram 220€ είχα βγάλει για να φύγει 190-200€ με κανένα παζάρι. Που τέτοια τύχη. :)

αδερφε στις πωλησεις ειμαι μαγος τι να κανουμε...μπορει απο γραμματα να μην ειμαι επιστημονας αλλα σε αυτα γατα !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που γίνονται αυτά ρε παιδιά, ένα σετ με i5 4440, Asus Z87 και 8gb ram 220€ είχα βγάλει για να φύγει 190-200€ με κανένα παζάρι. Που τέτοια τύχη. :)

 

αν εχει βρει κανένα άσχετο γείτονα ή κανέναν παππού,όλα γίνονται.

Αν του πεις ειδικά,άσε 1500(λολ)τον πήρα πέρσι,στον δίνω μόνο 400 τον έχεις ψήσει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν εχει βρει κανένα άσχετο γείτονα ή κανέναν παππού,όλα γίνονται.

Αν του πεις ειδικά,άσε 1500(λολ)τον πήρα πέρσι,στον δίνω μόνο 400 τον έχεις ψήσει.

χαχα οχι ρε συ ..αληθεια του ειπα ,μεσα εχω sdd καιναρακι  πανακριβο...:)

θελει και λιγη σαλτσα, νεαρος και θελει να παιζει games !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πες του όμως την πραγματική αλήθεια.

ότι δεν κοστίζει ούτε τα μισά και ότι από παιχνίδια,θα φάει φόλα με το τσουβάλι.

Για να είσαι και δίκαιος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, αν δεν βάλει κανένα frame meter δεν έχει πρόβλημα. Αν δεν έχει συνηθίσει σε παραπάνω και τα 30 fps καλά είναι.

 

Παίρνει το καινούργιο ΧΒΟΧ με αυτά τα λεφτά βέβαια. Πόσο νεαρός είναι; Μην σε μηνύσει κανένας πατέρας μετά... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πες του όμως την πραγματική αλήθεια.

ότι δεν κοστίζει ούτε τα μισά και ότι από παιχνίδια,θα φάει φόλα με το τσουβάλι.

Για να είσαι και δίκαιος.

Fifa 18 θα το σκιζει που θελει να παιξει και Fotball manager 2018 .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Φίλε έχω καλά κομμάτια μέσα χαλάρωσε 1500 βγήκε τότε

 

Η τηλεοραση μου Panasonic 50GT30 plasma THX εκανε τοτε 1700 ευρω την εβαλα αγγελια μαζι με δυο γυαλια μαζι με πιατο 1.20 με 3 lnb μαζι με βαση αξιας 500 ευρω ολα αυτα 300 ευρω και δεν μου εστειλε ουτε ενας.

 

http://avclub.gr/forum/showthread.php/156761-%CE%91%CE%BD%CF%84%CE%B1%CE%BB%CE%BB%CE%B1%CE%B3%CE%B7-Panasonic-50GT30-3D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, αν δεν βάλει κανένα frame meter δεν έχει πρόβλημα. Αν δεν έχει συνηθίσει σε παραπάνω και τα 30 fps καλά είναι.

 

Παίρνει το καινούργιο ΧΒΟΧ με αυτά τα λεφτά βέβαια. Πόσο νεαρός είναι; Μην σε μηνύσει κανένας πατέρας μετά... :)

θα του πω να παρει οθονη HD ready για πιο καλη αποδοση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χα χα, καλή μαγκιά. Να σου πω να του δώσω την 1050 ti μου να δει φως; Μόνο 200€, τσάμπα πράμα.

 

Anyway, αρκετά off topic. Ένας ενισχυτής κιθάρας Line 6 15w πιάνει τίποτα;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...