Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 25,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Sheogorath

    1653

  • benign

    1235

  • LLLEFTERIS

    1217

  • spy94

    792

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

16gb 3200

850 evo 250gb

Καλημέρες

Πόσο μαζί και πόσο χώρια λέτε; Θέλω να πάω για bdies αλλα δεν βλέπω να συμφέρει ακόμα και τώρα που έπεσαν.

Επεξ/σία από radiohead
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, radiohead είπε

16gb 3200

850 evo 250gb

Καλημέρες

Πόσο μαζί και πόσο χώρια λέτε; Θέλω να πάω για bdies αλλα δεν βλέπω να συμφέρει ακόμα και τώρα που έπεσαν.

80 + 35

Αναλογικά πέφτουν οι μνήμες οπότε ούτε για μένα αξίζει.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, radiohead είπε

16gb 3200

850 evo 250gb

Καλημέρες

Πόσο μαζί και πόσο χώρια λέτε; Θέλω να πάω για bdies αλλα δεν βλέπω να συμφέρει ακόμα και τώρα που έπεσαν.

Εγω λέω να τα βάλεις καμιά εβδομάδα χώρια κι αν δεν αντέχουν μακριά το ένα απο το άλλο, τότε ξανα φέρτα κοντά για ενα διάστημα μέχρι να δείς τι θα κάνεις!🤣

Καλημέρες  παίδες, 80 οι μνημούλες και 35 ο ssd ,όπως ακριβώς λέει κι ο Spy94 απλά ο δίσκος θα μπορούσε αν τον έχεις καιρό να πάει και 30 νομίζω..

Στο "όλα μαζί", δεν βλέπω νόημα γιατί είναι μόνο 2 πραγματάκια κι οχι 4-5-6 κτλ, και οι τιμές είναι ήδη αρκετά νορμάλ.. Αντε αμα βιάζεσαι τόσο να πάει η ραμ 70..🙂

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, spy94 είπε

80 + 35

Αναλογικά πέφτουν οι μνήμες οπότε ούτε για μένα αξίζει.

Σκέψου θα δώσω αυτά στην καλύτερη 120 και + ένα 50αρι για για να πάω από 3133 στα 3200 απλά με καλύτερα timings. Ειναι το ψυχαναγκαστικό στη μέση ρε γμτ. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, radiohead είπε

Σκέψου θα δώσω αυτά στην καλύτερη 120 και + ένα 50αρι για για να πάω από 3133 στα 3200 απλά με καλύτερα timings. Ειναι το ψυχαναγκαστικό στη μέση ρε γμτ. :P

Δεν βλέπω υπογραφή είμαι από κινητό αλλά ψαχτηκες μήπως σε κόβει η μητρική και όχι οι μνήμες?Γενικά bdie αξίζει να πας αν θέλεις να ψάχτεις λίγο παραπάνω,αν τις αφήσεις έτσι δεν λέει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, spy94 είπε

Δεν βλέπω υπογραφή είμαι από κινητό αλλά ψαχτηκες μήπως σε κόβει η μητρική και όχι οι μνήμες?Γενικά bdie αξίζει να πας αν θέλεις να ψάχτεις λίγο παραπάνω,αν τις αφήσεις έτσι δεν λέει

Γι'αυτό τις θέλω. Η μητρική κομπλέ είναι. Το θέμα είναι ότι είναι ασύμφορο όπως και να το δεις αλλά anyway. Ευχαριστώ παίδες!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, radiohead είπε

Σκέψου θα δώσω αυτά στην καλύτερη 120 και + ένα 50αρι για για να πάω από 3133 στα 3200 απλά με καλύτερα timings. Ειναι το ψυχαναγκαστικό στη μέση ρε γμτ. :P

Είναι αυτοννόητο το οτι δεν αξίζει, απλα άπαξ και σου τρυπάει το μυαλό η ψυχοπάθεια, για να να απαλλαγείς απο αυτήν και να ηρεμήσεις, πρέπει τα δώσεις και να ακολουθήσεις το μονοπάτι αυτό ώστε κάποια στιγμή να νιώσεις "ελεύθερος"!(μαλάκας δηλαδη που το έκανες, αλλά κατόπιν εορτής..)🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, ZELOMOTH είπε

Είναι αυτοννόητο το οτι δεν αξίζει, απλα άπαξ και σου τρυπάει το μυαλό η ψυχοπάθεια, για να να απαλλαγείς απο αυτήν και να ηρεμήσεις, πρέπει τα δώσεις και να ακολουθήσεις το μονοπάτι αυτό ώστε κάποια στιγμή να νιώσεις "ελεύθερος"!(μαλάκας δηλαδη που το έκανες, αλλά κατόπιν εορτής..)🤣

Ζελο ανήκω κι εγώ στους αγαπητικούς σου να ξέρεις :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, radiohead είπε

Ζελο ανήκω κι εγώ στους αγαπητικούς σου να ξέρεις :D

Δεν κατάλαβες καλά...

Εγώ είμαι ο αγαπητικός...

Κι εσεις οι βοσκοπούλες μου....🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ZELOMOTH είπε

Ερώτηση

Να πάρω αυτόν?

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

αυτόν?

  Απόκρυψη περιεχομένων

ή αυτον?

  Απόκρυψη περιεχομένων

Σαφώς και πας καρφί για kingston μιλάμε για ssd που κρατάει σέρβερ μπορεί να κάνει και φραπέ ορισμένες ώρες. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...