Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παίδες! Ποσο να δώσω τον επεξεργαστή και την κάρτα γραφικών της υπογραφής μου? Ο επεξεργαστής δεν έχει εγγύηση. Με το κουτί του και την ψυκτρα του. Και η κάρτα έχει ακόμα 7 μηνες εγγύηση απο πλάισιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παίδες! Ποσο να δώσω τον επεξεργαστή και την κάρτα γραφικών της υπογραφής μου? Ο επεξεργαστής δεν έχει εγγύηση. Με το κουτί του και την ψυκτρα του. Και η κάρτα έχει ακόμα 7 μηνες εγγύηση απο πλάισιο.

ξεκινα με 190-200 αθροισμα και κατεβαινε σιγα σιγα, οχι κατω απο 150 νομιζω... πιστευω γυρω στα 170 μπορεις να  το δωσεις με λιγη καλη διαθεση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξεκινα με 190-200 αθροισμα και κατεβαινε σιγα σιγα, οχι κατω απο 150 νομιζω... πιστευω γυρω στα 170 μπορεις να  το δωσεις με λιγη καλη διαθεση

 

Πιστευω να έννοιες μονο την καρτα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ενας 8370fx και μια Sabertooth 990FX R2 και τα 2 με φούλ εγγύηση πόσο μπορώ να τα δώσω?? 350 € να τα βάλω καλά είναι???

Επεξ/σία από alldaynews
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παίδες! Ποσο να δώσω τον επεξεργαστή και την κάρτα γραφικών της υπογραφής μου? Ο επεξεργαστής δεν έχει εγγύηση. Με το κουτί του και την ψυκτρα του. Και η κάρτα έχει ακόμα 7 μηνες εγγύηση απο πλάισιο.

130 ο επεξεργαστης , 180 η καρτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παίδες! Ποσο να δώσω τον επεξεργαστή και την κάρτα γραφικών της υπογραφής μου? Ο επεξεργαστής δεν έχει εγγύηση. Με το κουτί του και την ψυκτρα του. Και η κάρτα έχει ακόμα 7 μηνες εγγύηση απο πλάισιο.

 

Γύρω στα 280-300.

Ολα μέσα στο πρόγραμμα φίλε.Το σκέφτομαι γιατι αν μέχρι το καλοκαίρι δεν ανακοινώσει κάτι η Amd θα χαιρετήσω

 

Και εγώ περίμενα κάποια κίνηση της κόκκινης αλλά δεν έβλεπα φώς.Το μονοπώλειο της Intel βλέπω να συνεχίζεται...Μακάρι η κόκκινη να βγάλει κάτι καλό και σε cpu (γιατί σε gpu βλέπω να σκορπάει πόνο στην nvidia με την 390Χ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

μετά από αναβάθμιση έχω διαθέσιμη μια cpu i5 2500 non K, από τις πρώτες που είχαν κυκλοφορήσει,

με στοκ ψύκτρα. Εννοείται ότι λειτουργούσε χωρίς προβλήματα όταν την αντικατέστησα. Εγγύηση φυσικά δεν υπάρχει.

Σκέφτομαι να την πουλήσω ή να φτιάξω με αυτήν κάποια στιγμή στο μέλλον ένα δεύτερο σύστημα (αφού έχω διαθέσιμη και την mb της, μία gigabyte της πλάκας).

Τι τιμή μπορεί να πιάσει σαν μεταχειρισμένο ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

μετά από αναβάθμιση έχω διαθέσιμη μια cpu i5 2500 non K, από τις πρώτες που είχαν κυκλοφορήσει,

με στοκ ψύκτρα. Εννοείται ότι λειτουργούσε χωρίς προβλήματα όταν την αντικατέστησα. Εγγύηση φυσικά δεν υπάρχει.

Σκέφτομαι να την πουλήσω ή να φτιάξω με αυτήν κάποια στιγμή στο μέλλον ένα δεύτερο σύστημα (αφού έχω διαθέσιμη και την mb της, μία gigabyte της πλάκας).

Τι τιμή μπορεί να πιάσει σαν μεταχειρισμένο ;

 

Γύρω στα 110-120 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια!εχω μια οθονη alienware aw2310 και το προηγουμενο μοντελο aw2210!

ποια θα ηταν μια καλη τιμη?υπαρχει αποδειξη για την 23αρα και κουτι και στις δυο!Εγγυηση δεν εχουν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μόνο που με ''χαλάει'' με την Intel είναι ότι δεν μπορείς να κάνεις overclock σε επίπεδο amd και αυτό λόγο ρεύματος

ΤΙ να το κανω αν αγορασω εναν AMD στα ιδια λεφτα με εναν intel και για να φτασει στην αποδοση του intel θα πρεπει να τον κλοκαρω.

 

http://cpuboss.com/cpus/Intel-Core-i7-4790K-vs-AMD-FX-9590

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...