Προς το περιεχόμενο

Πιθανή η παρουσία αισθητήρα δακτυλικού αποτυπώματος στο HTC One Max


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 99
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Αλλο τοτε, και τα λαπτοπ ειχαν απο παλια τι σημαινει αυτο? Η apple το βαζει στην ναυαρχίδα της και ξαφνικα η HTC το βαζει και αυτη στην ναυαρχιδα της επειδη παλιοτερα ειχε περασει απαρατηρητο ενω τωρα εξαιτιας της apple εγινε χαμος με αυτο το feauture.

 

Επισης η apple βγαζει την ναυαρχιδα της σε χρυσο χρωμα και ξαφνικα η samsung θα βγαλει και αυτη την ναυαρχίδα της στο ίδιο χρωμα, γιατι πααααλι εγινε χαμος με το χρυσο εξαιτιας της apple ενω παλιοτερα που ειχε βγαλει η samsung χρυσα μοντελα, τιποτα το σημαντικο. Εγω αυτό βλεπω.

 

δεν βλεπεις δλδ ποτε να συμβαινει το αντιθετο? η apple να ακολουθει (δεν θα πω αντιγραφει, ουτε για την μεν ουτε για τους δε) τα χναρια των αλλων?

αν για παραδειγμα τα android εμεναν στις 3-3,5 ιντσες θα εβγαζε ποτε η apple κινητο στις 4 ιντσες? αναγκαστηκε να ακολουθησει κι αυτη...

 

ανταγωνισμο εχουν. ποτε ακολουθει ο ενας, ποτε ο αλλος, αυτοι βγαινουν κερδισμενοι, και καποιοι καθονται και σκοτωνονται στα fora

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να φανταστώ ΟΥΤΕ αυτό είναι αντιγραφή απο την Apple και είμαστε όλοι άχρηστα fanboys, πρόβατα κτλπ, ε?

ψαξου και βρες οτι η motorola είχε πρώτη δακτυλικό αποτύπωμα στο κινητο της.

Τωρα ποιος αντιγραφει ποιον?

Αμα το πάρουμε έτσι δεν θα τελειώσουμε ούτε το πρωι.

Πατεντες είναι και τις αγοράζει η μια εταιρία απο την άλλη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου, σκέψου λίγο πριν γράψεις. Είναι δυνατόν να ανακοινώνεται το κινητό 15 Οκτώβρη και να μην είναι έτοιμο μήνες πριν? Περιμένανε τι θα βγάλει η Apple και τρέξανε να το προσθέσουν σε 1 μήνα?

5.9 ίντσες κινητό βγάζουν, όχι γκοφρέτα

 

 

 

βασικά εσύ ίσως λίγο να σκεφτείς τι γράφεις. οι φήμες για το δακτυλικό αποτύπωμα υπάρχουν εδώ και ένα χρόνο, μέχρι και φωτογραφίες ανέβαζαν απο πρωτότυπα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Δες το innovation του ios 7 και ασε τα πουλακια εκει που κάθονται¡

Που εχει κατακλεψει το android και μου βγαινετε στα φορουμ ακομη να μιλήσετε!

 

Και το Android ξαφνικά γίνεται ...flat και ξανακάνουμε κύκλους μέχρι να ζαλιστουμε και να πέσουμε κάτω... :P

 

Ο,τι γουστάρει ο καθένας. Η κάθε πλατφόρμα έχει το κοινό της και δεν γίνεται η μία πλευρά να "νιώσει" όσα λέει η άλλη. Απλό είναι.

 

:)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο με το "η Apple πρωτοπορει και ολοι οι αλλοι αντιγραφουν" μου μοιαζει παρα πολυ με αυτο που καναμε οταν ειμασταν 8 ετων "το αυτκινητο του μπαμπα μου ειναι πιο μεγαλο/ωραιο απο του δικου σου.

Μηπως πρεπει να ωριμασουμε λιγο;

Εχω android και δεν εχω καθολου κωδικο κλειδωματος. Δεν τον χρειαζομαι γιατι το κινητο εκτος σπιτιου ποτε δεν φευγει πανω απο ενα μετρο απο κοντα μου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες το innovation του ios 7 και ασε τα πουλακια εκει που κάθονται¡

Που εχει κατακλεψει το android και μου βγαινετε στα φορουμ ακομη να μιλήσετε!

Το iOs κλέβει τα καλά του Android και γίνεται καλύτερο. Το Android γιατί δεν κλέβει τα καλά του iOs που το input lag παίζει από 150 μέχρι 200 ms τελευταία (να χαρώ εγώ τα project butter), που το universal search στα samsung δεν κάνει αναζήτηση στα ημερολόγια, που άλλοτε βλέπει τόνους και άλλοτε όχι, που οι στοκ εφαρμογές είναι για κλάματα, που, που ,που...;

 

Και σόρυ που βγαίνουμε στα φόρα χωρίς την άδειά σου. :-D

 

edit: Τις παραπάνω φωτογραφίες γιατί τις έβαλες; Αρκούσε μία.

 

dsc_0182.jpg

 

Θύμησέ μου πού ήταν το android τότε... Enough said!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το iOs κλέβει τα καλά του Android και γίνεται καλύτερο. Το Android γιατί δεν κλέβει τα καλά του iOs που το input lag παίζει από 150 μέχρι 200 ms τελευταία (να χαρώ εγώ τα project butter), που το universal search στα samsung δεν κάνει αναζήτηση στα ημερολόγια, που άλλοτε βλέπει τόνους και άλλοτε όχι, που οι στοκ εφαρμογές είναι για κλάματα, που, που ,που...;

 

Και σόρυ που βγαίνουμε στα φόρα χωρίς την άδειά σου. :-D

 

edit: Τις παραπάνω φωτογραφίες γιατί τις έβαλες; Αρκούσε μία.

 

dsc_0182.jpg

 

Θύμησέ μου πού ήταν το android τότε... Enough said!

Θυμησε μου που ηταν η apple οταν ηταν τα windows Mobile και τα symbian?

Θύμησε μου τι ειχε η apple στα macbook της οταν εγω το 2003 ειχα στο hp compaq ips panel!

Θυμησε μου τι ειχε η apple οταν εγω χρησιμοποιουσα τα 2008 το touchscreen υβριδικο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμησε μου που ηταν η apple οταν ηταν τα windows Mobile και τα symbian?

Avi: Shut up and sit down, you big, bald fuck. I don't like leaving my own country, Doug, and I especially don't like leaving it for anything less then warm sandy beaches, and cocktails with little straw hats.

Doug the Head: We've got sandy beaches...

Avi: So? Who the fuck wants to see 'em?

 

Αυτό.

 

Άκου windows mobile... :blink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Θυμησε μου που ηταν η apple οταν ηταν τα windows Mobile και τα symbian?

Θύμησε μου τι ειχε η apple στα macbook της οταν εγω το 2003 ειχα στο hp compaq ips panel!

Θυμησε μου τι ειχε η apple οταν εγω χρησιμοποιουσα τα 2008 το touchscreen υβριδικο?

 

Η απάντησή σου δείχνει πως κατάλαβες μια χαρά τι σου είπε! :P

 

Επίσης άσε τις touch screen και δες πως θα βρεις touchpad με την ευχρηστία της apple για αρχή! Ξεκινάμε από τα βασικά πρώτα και μετά προχωράμε και στα πιο σύνθετα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η απάντησή σου δείχνει πως κατάλαβες μια χαρά τι σου είπε! :P

 

Επίσης άσε τις touch screen και δες πως θα βρεις touchpad με την ευχρηστία της apple για αρχή! Ξεκινάμε από τα βασικά πρώτα και μετά προχωράμε και στα πιο σύνθετα.

Τη δικαιολογια κλεβω για να βελτιωσω,δεν αξιζε καν να ασχοληθώ!

Οσο για τη ευχρηστια του ios σε σχεση με τα 8,ας υποστηριξει πρωτα multitasking και μετα συζητουμε και για τα υπολοιπα!

Οσα θες να συγκρινουμε το touchpad του qosmio(στα 8) με του macbook!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δαχτυλικό αποτύπωμα & android = dead τόσο απλά.

Οι vip ας βάλουν και τσιπάκια δικο τους το πρόβλημα.

Εχεις δίκιο...πιο πιθανό βλέπω wp8 και δακτυλικό αποτύπωμα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3attachicon.gifimages.jpg κάθονται!

"Δεν υπήρχαν" καλέ μου άνθρωπε smartphones με touchscreen το 2007. Και αυτά που υπήρχαν είχαν resistive οθόνη, ήταν δύσχρηστα και καθόλου δημοφιλή, εκεί κολλάει το who the fuck wants to see them. To iPhone ήταν ο game changer, είτε σου αρέσει, είτε όχι.

 

Και ξέρω από τώρα την επόμενη ατάκα. "Εντάξει, αν δεν το έκαναν αυτοί, θα το έκανε κάποιος άλλος"... :confused:

Άρχισε ο τρίτος παγκόσμιος πόλεμος και διεξάγεται με κινητά. Και οπτικοποιείστε την καμηλοπάρδαλη που τρώει πόπ κόρν γιατί ο αγαπητός billdanos  με λογοκρίνει.Έπρεπε να γράψω υπέρ των μήλων για να μου το βάλει σε φωτεινή επιγραφή. :P  Και πού να μην έβαζα και spoiler.

Και μένα μου σβησε μήνυμα. Να γράψω υπέρ των μήλων; Oh wait, γράφω υπέρ των μήλων!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...