Προς το περιεχόμενο

Heroes of the Storm (Blizzard MOBA)


GhostRiderLSOV

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@TechnoV

ελα ρε μαν μη το γυρνας σε προσωπικη υποθεση.

οχι δεν ημουν pro LoL player. 3 χρονια επαιζα. μια χαρα φαρμαρα και επαιζα.. απλα το παιχνιδι ετσι οπως ηταν/ειναι , για εμενα ΔΕ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ .. το επαιζα γιατι δεν υπηρχε τπτ αλλο. οταν βγηκε το ΧΟΤΣ, το ΛΟΛ εφαγε καπακια uninstall

 

η υπολοιπη γη, οχι δε παιζει αυτο, παιζει και αλλα..  εχει τον πιο πολυ κοσμο? ναι

μην ξεχνας οτι μιλας για ενα παιχνιδι 11+ χρονων .. που τοτε οταν βγηκε δεν ειχε ανταγωνισμο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μάλλον δεν έμαθες να φαρμάρεις γι'αυτό το παράτησες, γενικά ήσουν κακός κ έψαχνες κάτι απλό. Σε καταλαβαίνω. Η υπόλοιπη Γη αυτό παίζει.

Άουτς. Γίνεται να μην υπάρχει επιθετικότητα; Δε σου αρέσει το παιχνίδι; Μην το παίζεις και μην το αναφέρεις σε 3 συνεχόμενα ποστς. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
 Μου φτάνει που με διασκεδάζει...

 

 

ακριβως. μου φαινεται οτι εχουμε χασει το νοημα με τα σημερινα ονλινε παιχνιδια. ο ρολος τους ειναι πανω απο ολα να σε διασκεδασουν. απο κει και υστερα, οποιος θελει και μια παραπανω προκληση, υπαρχουν απειρες επιλογες για να τον ικανοποιησουν.

Επεξ/σία από KilliK
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o mod μου διέγραψε το μύνημα επειδή έγραψα αυτό

 

ρε φίλε έγραψα 1200 games. Το παιχνίδι είναι λοταρία. Δηλαδή είναι κακό που λέω την γνώμη μου;

 

δημοκρατικότατη η διαχείρηση του φόρουμ. Μάλλον δεν πρέπει να συζητάμε εδώ με τα παιδιά, αλλά να περνάει την όποια γραμμή επιθυμεί.

 

​ευχαριστώ. Ξανασβήστο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σου διεγραψε το μυνημα επειδη χρησιμοποιουσες προσβλητικους χαρακτηρισμους , γιατι εσυ δεν συζηταγες αλλα μας ελεγες μακακες που παιζουμε το γκειμ !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σου διεγραψε το μυνημα επειδη χρησιμοποιουσες προσβλητικους χαρακτηρισμους , γιατι εσυ δεν συζηταγες αλλα μας ελεγες μακακες που παιζουμε το γκειμ !

 

προσβλητικούς; από που κ ως που;

 

προσπάθησα να εξηγήσω τα κατά του παιχνιδιού, που είναι πάρα πολλά, έχοντας παίξει το game.

Δηλαδή στο κάθε τόπικ πρέπει να μπαίνουμε και να εκθειάζουμε τις μούφες;

 

αφού είναι τραγικό, εγώ φταίω; το έχουνε θάψει σε όλα τα φόρουμ παντού, ακόμα κ στης blizzard και εδώ θίχτηκε το φόρουμ λες και έχει τα δικαιώματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσβλητικούς; από που κ ως που;

 

προσπάθησα να εξηγήσω τα κατά του παιχνιδιού, που είναι πάρα πολλά, έχοντας παίξει το game.

Δηλαδή στο κάθε τόπικ πρέπει να μπαίνουμε και να εκθειάζουμε τις μούφες;

 

αφού είναι τραγικό, εγώ φταίω; το έχουνε θάψει σε όλα τα φόρουμ παντού, ακόμα κ στης blizzard και εδώ θίχτηκε το φόρουμ λες και έχει τα δικαιώματα.

Δεν μπορώ να καταλάβω ποιος είναι αυτός που σε ανάγκασε να παίζεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε παιδια οντως...αν δεν σας αρεσει ενα παιχνιδι μην το παιζετε.... :)

Και εμενα με εχει βολεψει και μου αρεσει το HOTS, μπαινεις παιζεις ενα 20λεπτο αντε 25 αν δεν εχεις χρονο και εφυγες. Και αν παιζεις και με φιλαρακια πεφτει πολυ γελιο ταυτοχρονα και ολα καλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε παιδια οντως...αν δεν σας αρεσει ενα παιχνιδι μην το παιζετε.... :)

Και εμενα με εχει βολεψει και μου αρεσει το HOTS, μπαινεις παιζεις ενα 20λεπτο αντε 25 αν δεν εχεις χρονο και εφυγες. Και αν παιζεις και με φιλαρακια πεφτει πολυ γελιο ταυτοχρονα και ολα καλα

 

Συμφωνώ απόλυτα. Για να περάσεις 20 λεπτάκια παίζοντας κ ακούγοτας μουσική ταυτόχρονα ή βλέποντας tv είναι τέλειο. Νόμιζα ότι το αντιμετωπίζατε ως  competitive όπως το πλάσαρε η blizzard στην αρχή. (άσχετα αν μετά δεν υπάρχει ψυχή από pro players κτλ).

 

Οπότε συμφωνήσαμε!! το ίδιο πράγμα λέγαμε.

A casual game for casual players. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα μπουν 2 απο τους 5 τοτε παιρνει λιγο χρονο 2-5 λ. , δε μουχει παρει ποτε πανω απο 5

αμα μπει φουλ πενταδα μπαινει στα γρηγορα, εγω τουλαχιστον δεν ειχα ποτε θεμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...