Προς το περιεχόμενο

Heroes of the Storm (Blizzard MOBA)


GhostRiderLSOV

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

θετικες

απλα εχω παρατηρησει τον τελευταιο καιρο αυξηση νεων παιχτων που απλα δεν ξερουν τι να κανουν σε QM παιχνιδια παντα. σε pre-build teams πανε ολα ρολοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

και εγω στασιμος εμεινα το λαστ σιζον

 

οφφ τοπικ. δε μπορω με αυτο το νεο λουκ του σιτε. ολα τεραστια και λευκα. πολυ κουραστικο

Επεξ/σία από nipoa
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Τελικα το rank system δεν το αλλάξανε; κάτι λέγανε ότι αναλόγως τον τρόπο που επαιξες θα βγαίνουν κ τα points. Κάποια matches που έπαιξα δεν είδα κάτι τετοιο. 200 νίκη, 200 ήττα είδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να πω και εγώ την άποψη μου, καθώς παίζω μόνο quick match (μάλλον πρέπει να γυρίσω σε HL). Τα πράγματα τον τελευταίο καιρό είναι επιεικώς απαράδεκτα. Άνθρωποι που αποφασίζουν ότι χάσαμε στα 2 λεπτά παιχνιδιού και όταν τους λες κάτι κάνουν και inting, flamers, άνθρωποι που δεν ξέρουν βασικές γνώσεις του παιχνιδιού (για παράδειμγα μην χωθείς 1vs5, δεν τους έχεις). Σε συνδυασμό με το τρομερά πιο σημαντικό early game με τις τελευταίες αλλαγές, υπάρχουν πολλά match που τα έχεις χάσει και απλά περιμένεις το snowball να φτάσει critical mass. Δεν μπορώ να δεχτώ ότι το matchmaking λειτουργεί όταν πέφτω σε τέτοια match. And as always with blizzard, ze reports they do nothing...

Επεξ/σία από Aruil
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, KilliK είπε

ποιοι χαρτες;

εμενα γενικα μου αρεσει το καινουργιο μετα, μου φαινεται οτι οι ομαδες παιζουν λιγο πιο συντονισμενα

και εμενα το ιδιο. το παιχνιδι μου φαινεται πιο ισοροπημενο

 

σε QM δυστυχως θα βρεις πολλους που ανεβαζουν λεβελ χαρακτηρες, οποτε μην περιμενετε εκει και πολυ συννενοηση μεσα στο παιχνιδι. ειναι σε τι ατομο θα πεσεις οκ

μπες unranked που για μενα ειναι ενα QM χωρις τους ενοχλητικους farmers

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...